» »

drejanje distančnikov

drejanje distančnikov

FX6300B ::

pozdravljeni nedolgo nazaj je oče kupil neke gume z feltnami za citroen berlingo vendar potrebujemo distančnike ker ima feltna bol na ven tisto za prištavfat zdej me pa zanima če kdo pozna koga ki bi bil pripravljen naresti distančnike, oz pozna kdo kakšne ker ko gledaš so cene ubijalske oče pravi da bi bile 20mm dovolj jaz pa nisem siguren sedaj me zanima kako bi lahko preveril / primerjal feltni in bi vedel koliko debele oz če kje na feltnah piše koliko je tist za pršravfat na ven/na notri aja rabim pa 4x108 center: 65.10mm aja pa če daš te gume gor itak negre ok ker guma pritisne ob roko in se ne vrti tako da ni ok lep pozdrav

GrimReaper ::

FX6300B je izjavil:

sedaj me zanima kako bi lahko preveril / primerjal feltni in bi vedel koliko debele oz če kje na feltnah piše koliko je tist za pršravfat na ven/na notri

Glej ET.
Za distančnike pogooglaj za orodjarstvo v tvoji okolici. Samo jih moraš tudi znati zrisat, kar ni tako enostavno, če nisi blizu strojništvu.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

FX6300B ::

mrbit kdo ve kolk more bit ET za berlingota 1,6 HdI 2009 feltne so 37 sj morm pogledat če kje na papirjih piše

Olórin ::

Špan v Brezovici jih ima zagotovo.
http://www.span.si/
Ne rabiš točno za tvoj avto, se dobijo univerzalni distančniki iz neke dimenzije na neko dimenzijo.

In ne, cene niso ubijalske. Tistih nekaj eur na distančnik bo že preživel, če je imel denar kupiti napačne feltne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

FX6300B ::

60€ na par ni ubijalsko???? ja 2 kosa železa?? drugače vem da ni potrebno za tak avto aja gume smo kupili rabljene z feltnam vred seveda je najprj probu če paše gor in se je vrtel nrmaln sam to je blo spredej zadej pa ni probal aja mislm da majš še 6 al 8 mm profila kupl smo za 250€ mrbit bi se splačal za 250€prodt pa kupt druge?

GTX970 ::

V vsaki strugarni ti jih bodo naredili...
Prinesi material in načrt (delavniško risbo).
Material ni poceni, (če ne vzameš navadnega st37 jelka), tudi ni ga tako malo.

http://www.distancniki.si/


Najceneje bo, če platišča proda in kupi prava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

videc ::

Pa ob naslednjem nakupu naj preveri ET.

Olórin ::

FX6300B je izjavil:

60EUR na par ni ubijalsko???? ja 2 kosa železa?? drugače vem da ni potrebno za tak avto aja gume smo kupili rabljene z feltnam vred seveda je najprj probu če paše gor in se je vrtel nrmaln sam to je blo spredej zadej pa ni probal aja mislm da majš še 6 al 8 mm profila kupl smo za 250EUR mrbit bi se splačal za 250EURprodt pa kupt druge?


Morale bi biti dosti cenejše, ne pa 30 EURna komad. Jaz mislim da sem dal takrat kakšnih 20 ali 30 EURza vse 4 se ne spomnim več. So pa iz aluminija.

Sicer pa je material drag, tudi če ti dobiš majhen košček na koncu v roke, gre dosti kovine v nič.

Pokliči v Špan in vprašaj za ceno. Če ti bo predrago pa pač prodaj in kupi druge feltne.

ps.: ti rabiš 4 distančnike, za vsa 4 kolesa!!!!


ps2.: 250 EURste dali za rabljene feltne? Pa saj veš, da za tak denar dobiš že 4 nove ponavadi? Tam okoli 70-80 EURso poanvadi nove original alu feltne za average avtomobile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

Primorec ::

Jaz sem te distančnike kupil in uporabljal na moji xsari..Ko sem kupil nov avto so mi ostali v predalu v garaži, jih ne rabim več..Če te zanima mi pošlji ZS, imam jih 4 komade, kupljeni pri španu..Prav tako imam še podaljšane vijake, ki jih tudi rabiš. Montirane sem jih imel na platiščih oz racing.. Če so pašali na xsaro bodo zelo verjetno tudi na tvoj avto..Debelina je 2cm, 8 lukenj (mislim da je 4x100 in 4x180mm)..

FX6300B ::

aja sm mogoče kje omenil da na feltnah ni gume gor? kokr se spomnm sm še u enmu postu napisu da majo 6 al 8 mm profila lol

mihec87 ::

Sicer nisi povedal kok stare gume so ker 6-8mm profila je džabe če je guma stara itd....

Dr_M ::

Pa glej, da bodo homologirani.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

FX6300B ::

aja ravno dobr da s me spomnu a je teeba pol avto kej na homolgacijo pelat pa kok pride

aja glede starosti nwm kok je stara bi mogu prebrt gor aje drgač kkšna omejitev z zakonom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

mihec87 ::

FX6300B je izjavil:

aja ravno dobr da s me spomnu a je teeba pol avto kej na homolgacijo pelat pa kok pride

aja glede starosti nwm kok je stara bi mogu prebrt gor aje drgač kkšna omejitev z zakonom?

Ko je guma stara rata trda/"čigumi" oz nima več oprijema kot bi bilo treba....

FX6300B ::

ok ty


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava pnevmatik - cena

Oddelek: Na cesti
439675 (8100) Gr8t
»

Polnjenje gum do 4 bara?

Oddelek: Na cesti
273979 (2274) krneki0001
»

Katera dimenzije ALU platišč?

Oddelek: Na cesti
225033 (4342) GrimReaper
»

Kolk te pride tuning?

Oddelek: Loža
272701 (2041) IceIceBaby
»

Jeklena vs. ALU platišča pozimi

Oddelek: Loža
177432 (6820) Nejc Pintar

Več podobnih tem