» »

Izbira med grafičnimi karticami

Izbira med grafičnimi karticami

Gapi ::

Ojla
Kolega je nekje najdu All in wonder Radeone 7000 za 30k sit. A se mi splača menjat grafično? Zdej trenutno mam GF2 400 MX. Geforca mi vzamejo v račun. Sej všeč pri tej kartici (ATI) mi je je to da ima gor TV tuner. Mam pa se en problem tuki, to da mam na mašini tud linux v kerem ta tuner na kartici ni podprt tako kot je treba.

Ok sej vem da je to kartica starejšega datuma ampak kolega pravi da je približno isto hitra kot geforce al jest mu glih ne verjamem
No person is rich enough,to buy back his past.

Mr.B ::

Da približno isto, malenkos počasnejši je ati. Apak nekega dne boš moral zamenjati tv kartico in grafiko. Kar te bo stalo več. raje kupi brez tv tunerja nekaj. Pa tv tuner posebi. Tv tuner bo tudi čez pet let dober, grafika pa ne.
Samo en r9000 ti pride malo nad 20.000 sit tv kartica čis osnovna pa tam okoli 12.000sit. Kar ti računica pokaže je to da za recimo dodatnih 5k sit dobiš vsaj enkrat hitrejšo grafiko + tv tuner ki ga neboš izgubil z menjavo grafike.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Gapi ::

Uf tole je blo pa hitr !
Ej hvala za nasvet. aja ma pa tale radeon tud video in/video out. Ja še to da mam zdele trenutno notr Matroxa G400 MAX DualHead ki mi pa čist ustreza mojim zahtevam ker igr ravno ne igrav prov dost. Matroxa dobil od kolega za par prešernov(manj kot deset :) ) ozeroma za protiuslugo. Geforca sem pa posodu.
No person is rich enough,to buy back his past.

Mr.B ::

V bistvu ne . Potem je r7000 enako hiter kot maxtor g400 potem si raje omisli samo dodaten tv tuner, če bi rad imel tv. drugače pa je novička za radeon9000 po tvojih potrebah tule. Ampak cenovno ...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Super Sonic ::

radeon 7000 all-in-wonder ne obstaja.
si mislu 7500 all in wonder? ker ta je načeloma precej hitrejši od GeForca2 mx400

Gapi ::

Ups! Jest sm si zapomnu sam tisto sedmko k sva govorila po telefonu. bom preveru kako je z tem.
No person is rich enough,to buy back his past.

boštjan ::

all in wonder 7000 res ni ,začne se pri 7500,ki pa nosi tudi ime all in wonder VE


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim POMAGAJTE ! RADEON 9800PRO ali 9600PRO

Oddelek: Kaj kupiti
211432 (983) KraP
»

Tv na računalniku!

Oddelek: Zvok in slika
61044 (933) Trancedeejay
»

Nova masina - video

Oddelek: Kaj kupiti
71260 (1170) Gejmer
»

tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
121219 (1006) Trdi
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292350 (1877) miha

Več podobnih tem