» »

Artisteer

Artisteer

xda develope ::

Zdravo

Potreboval bi uslugo od koga, ki ima v artisteerju možnost za izvoz templata v joomlo 3.2-3.3.Sam imam stran shranjeno v artx formatu.Lepo prosim za uslugo saj se mi zdi nesmiselno kupovati artisteer če bi ga samo enkrat uporabil.

Lep pozdrav

xda develope ::

Ali nihče ne uporablja artisteerja?

Vseno hvala sem se že znašel.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Editiranje obstoječe kode z izdelovalcem spletišč

Oddelek: Izdelava spletišč
51136 (1053) hellboy123
»

jomoola

Oddelek: Izdelava spletišč
61836 (1704) Goran's Blog
»

Artisteer problem

Oddelek: Izdelava spletišč
91616 (1360) cyborg077
»

Joomla - namestitev

Oddelek: Izdelava spletišč
81631 (1445) lmail
»

Joomla template-s

Oddelek: Izdelava spletišč
122430 (2039) cryptozaver

Več podobnih tem