» »

Demontaža stikala

Demontaža stikala

Ganon ::

Imam TEM ČATEŽ stikala (PURE linija) za luč, ki jih nisem montiral sam, niti nisem bil takrat zraven. Rad bi odstranil okrasni okvir pri enem stikalu, pa ne vem, kako je pritrjen. Nekaj sem že vlekel, pa ne gre. Bolj močno ne upam. Okrasni okvir je kovinski, nosilni okvir spodaj pa izgleda takole:

boogie_xlr ::

Odvijačiš vijaka na levi in desni toliko, da "kljukce" spustijo dozo. Če "kljukce" ne spustijo doze, jih odmakni z izvijačem.

Duhec ::

Vse je na klik. Mislim, da da moraš kak cm od vogalov močneje potegniti/napajsati kovinsko/okrasno ploščo, da lahko potem demontiraš notranje stikalni vložek, ki ima zgoraj in spodaj zatič. Na sliki ima ta nosilec 4 zatiče, torej za dva modula stikal.
http://blackbird.si/

Ganon ::

boogie_xlr je izjavil:

Odvijačiš vijaka na levi in desni toliko, da "kljukce" spustijo dozo. Če "kljukce" ne spustijo doze, jih odmakni z izvijačem.


Tista vijaka sta spodaj, trenutno nedosegljiva. Jaz moram najprej odstraniti okrasni okvir in to mi predstavlja problem. :D



Duhec je izjavil:

Vse je na klik. Mislim, da da moraš kak cm od vogalov močneje potegniti/napajsati kovinsko/okrasno ploščo, da lahko potem demontiraš notranje stikalni vložek, ki ima zgoraj in spodaj zatič. Na sliki ima ta nosilec 4 zatiče, torej za dva modula stikal.


Torej je na klik in naj samo bolj povlečem?

BorutK-73 ::

Na vsaki stranici so dve pravokotne luknje, tam so verjetno tudi zatiči. Raven izvijač, najbolje "fasnbrifer"(nimam pojma kako se mu pravilno reče).

T0RN4D0 ::

Luknjico imaš verjetno na spodnji strani, porineš noter izvijač in boš dobil stran :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

francek1 ::

BorutK-73 je izjavil:

Na vsaki stranici so dve pravokotne luknje, tam so verjetno tudi zatiči. Raven izvijač, najbolje "fasnbrifer"(nimam pojma kako se mu pravilno reče).

Preizkuševalec toka...čeprav preizkuša napetost. Butast prevod nekega amaterja...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Ganon ::

Hah, pa je res samo na klik. Sem moral pa precej močno povleči. :D Hvala za pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razstavljanje tipkovnice Logitech k520

Oddelek: Strojna oprema
91168 (1011) tikitoki
»

Pravi pomnilnik za moj prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
71107 (999) Marat
»

električna napeljava

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
92294 (2114) uvz123
»

Problem z vtičnicami Tem Modul

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
63815 (3551) Davidoff
»

P4: kako sploh dol vzet original ventila + hladilnik ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11836 (836) strictom

Več podobnih tem