» »

Kateri Monitor ?

Kateri Monitor ?

Temo vidijo: vsi
««
61 / 137
»»

SmeskoSnezak ::

T_F_7 je izjavil:

Truga je izjavil:

Dellovi 24" ekrani od U2412 do U2415.

kaj ko je en sam skoraj 200EUR :8)

Kupi rabljeno, koji vrag.... ce hoce delodajalec da delas pa naj placa posteno za normalne ekrane, ki jih nucas. Ne kupuj stvari za podjetja.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

T_F_7 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

T_F_7 je izjavil:

Truga je izjavil:

Dellovi 24" ekrani od U2412 do U2415.

kaj ko je en sam skoraj 200EUR :8)

Kupi rabljeno, koji vrag.... ce hoce delodajalec da delas pa naj placa posteno za normalne ekrane, ki jih nucas. Ne kupuj stvari za podjetja.

Zdaj je bolj jasno zakaj nocem zmetati prevec denarja.
Rabljeno ne dobim dveh enakih. Delodajalca boli k, ce ne bom sam poskrbel za svoje zdravje in zivce, ne bo nihce.

tikitoki ::

T_F_7 je izjavil:

SlimDeluxe je izjavil:

Programer in budget 200€ za dva monitorja je precej čudna stvar, razen če si včeraj odprl s.p.

Ne, monitorja rabim da ju odnesem v firmo, ker nemški mogotec nima denarja in nam da na razpolago kvečjemu par 4:3 monitorjev velikosti 17-19 palcev. Drugače hvala za spam odgovor, zelo mi je bil v pomoč.


Cimprej zamenjaj delodajalca.

Mato989 ::

tikitoki je izjavil:

T_F_7 je izjavil:

SlimDeluxe je izjavil:

Programer in budget 200€ za dva monitorja je precej čudna stvar, razen če si včeraj odprl s.p.

Ne, monitorja rabim da ju odnesem v firmo, ker nemški mogotec nima denarja in nam da na razpolago kvečjemu par 4:3 monitorjev velikosti 17-19 palcev. Drugače hvala za spam odgovor, zelo mi je bil v pomoč.


Cimprej zamenjaj delodajalca.


+1
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

T_F_7 ::

tikitoki je izjavil:

Cimprej zamenjaj delodajalca.

Zamenjal pred mesecem in pol. Delam pa za najvecjo zavarovalnico na svetu... sramota ;((

kaj pravite na to - LINK?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T_F_7 ()

tikitoki ::

izgleda vredu.

SlimDeluxe ::

T_F_7 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Cimprej zamenjaj delodajalca.

Zamenjal pred mesecem in pol. Delam pa za najvecjo zavarovalnico na svetu... sramota ;((

kaj pravite na to - LINK?

Oprosti za offtopic, ampak v postopku zaposlovanja bi moral obvezno preveriti, s kakšnim SW in HW orodjem delajo. S tolikšno ponudbo del na IT področju (glej samo koliko je oglasov na slo-techu) ne vidim razloga, da bi moral sprejeti kar vsako delo.
Kar se tiče tvoje trenutne firme pa moraš paziti, da ne bodo zalepili inventurno nalepko gor :P
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Dromar ::

Zdravo,

rabil bi budget monitor za obdelavo fotk v Lightroomu. Kaj so najcenejše variante, recimo 24" ali 27", več že ne bi.

Hvala

gddr85 ::

najcenejše je kak generičen fhd ips, če ti je vseeno kak razpon barv podpira, če ne pa gledaš kakšen fhd dell..

če bi pa rad še ostrino, potem pa vsaj 1440p roba, ampak to potem ne bo več najcenejša varianta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

Dromar ::

Mogoče kaki primeri? Do 200 eur bi še šlo, no.

gddr85 ::

glej kak benQ, lg, aoc (AOC Q27P1)
nekej od della cca 200 bucks roba..
P2719H
P2418D
P2717H
U2414
u2415
oz. nek generičen ips panel z vsaj 6bit+frc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

tikitoki ::

gddr85 je izjavil:

najcenejše je kak generičen fhd ips, če ti je vseeno kak razpon barv podpira, če ne pa gledaš kakšen fhd dell..

če bi pa rad še ostrino, potem pa vsaj 1440p roba, ampak to potem ne bo več najcenejša varianta


A ti resno? K da dell prodaja sam wide gamut in kvalitetne monitorje.

gddr85 ::

ej, ne bit alergičen na dell, komot pogleda še za kak drug monitor, za do 200 bucks bo najbrž vse glih..
...oz. mu komot ti svetuješ za best sub 200 bucks monitor za dizajn/foto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

TOP ::

tikitoki je izjavil:

gddr85 je izjavil:

najcenejše je kak generičen fhd ips, če ti je vseeno kak razpon barv podpira, če ne pa gledaš kakšen fhd dell..

če bi pa rad še ostrino, potem pa vsaj 1440p roba, ampak to potem ne bo več najcenejša varianta


A ti resno? K da dell prodaja sam wide gamut in kvalitetne monitorje.

Daj si mal ob bok isti cenovni razred AOC,LG pa Dell,pa ti bo na hitro jasno kaj je dober monitor,da o kvaliteti plastike sploh ne govorimo.

davvid ::

6151 ::

Master_Yoda ::

Ze ze, samo tiste trgovine posiljajo samo znotraj avstrjie/nemcije/uk. Na ebay/amazon trgovinah pa je 400 eur +.

Ugh ignore me - sem sele zdaj pogruntal da je to 1080p varijanta monitorja in ne 1440p. Za tak denar je to res drek MSI Optix.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

6151 ::

Narediš en roadtrip na najbližjo pošto v avstriji ;)

tikitoki ::

TOP je izjavil:

tikitoki je izjavil:

gddr85 je izjavil:

najcenejše je kak generičen fhd ips, če ti je vseeno kak razpon barv podpira, če ne pa gledaš kakšen fhd dell..

če bi pa rad še ostrino, potem pa vsaj 1440p roba, ampak to potem ne bo več najcenejša varianta


A ti resno? K da dell prodaja sam wide gamut in kvalitetne monitorje.

Daj si mal ob bok isti cenovni razred AOC,LG pa Dell,pa ti bo na hitro jasno kaj je dober monitor,da o kvaliteti plastike sploh ne govorimo.


Spet vleces podatke iz riti:)? Za razliko od tebe sem naredil tocno to, primerjal DELL, LG in se eno firmo in prisel do zakljucka, da ni bilo velike razlike. In to ni bilo samo moje mnenje, tudi kolega sta rekla, da so primerljivi in sta oba precej pikolovska. Slo je pa zamonitorje za cca. 200 EUR.
Pa LG in drug monitor se sedaj delata bp, Dell se je pa pokvaril.

In ne recem, da so DELLovi monitorji slabi, sam v tem cenovnem razredu niso noben presezek kvalitete.

tikitoki ::

Za photo editing pa je priporocljiv wide gamut in za to ceno dobis kvecjemu rabljeno robo.

@GDDR5 - ne poznam trenutne situacije pri monitorjih in ne bom tratil casa. Pa verjetno ze sam ves, da je modelov, k listja in trave, kredibilnih testov, pa bore malo.

TOP ::

tikitoki je izjavil:

TOP je izjavil:

tikitoki je izjavil:

gddr85 je izjavil:

najcenejše je kak generičen fhd ips, če ti je vseeno kak razpon barv podpira, če ne pa gledaš kakšen fhd dell..

če bi pa rad še ostrino, potem pa vsaj 1440p roba, ampak to potem ne bo več najcenejša varianta


A ti resno? K da dell prodaja sam wide gamut in kvalitetne monitorje.

Daj si mal ob bok isti cenovni razred AOC,LG pa Dell,pa ti bo na hitro jasno kaj je dober monitor,da o kvaliteti plastike sploh ne govorimo.


Spet vleces podatke iz riti:)? Za razliko od tebe sem naredil tocno to, primerjal DELL, LG in se eno firmo in prisel do zakljucka, da ni bilo velike razlike. In to ni bilo samo moje mnenje, tudi kolega sta rekla, da so primerljivi in sta oba precej pikolovska. Slo je pa zamonitorje za cca. 200 EUR.
Pa LG in drug monitor se sedaj delata bp, Dell se je pa pokvaril.

In ne recem, da so DELLovi monitorji slabi, sam v tem cenovnem razredu niso noben presezek kvalitete.

Seveda niso noben presežek,sam si kdaj dejansko jih imel doma in malo prijev v roko,ko boš boš takoj vidu kvaliteto vsega skup.

Mitch ::

Kateri 21.5 inčni monitor z IPS matriko za tam do okrog 120€?

Mitch ::

Kaj pravite o tem monitorju: Philips 223V7QDSB/00?

tikitoki ::

TOP je izjavil:

tikitoki je izjavil:

TOP je izjavil:

tikitoki je izjavil:

gddr85 je izjavil:

najcenejše je kak generičen fhd ips, če ti je vseeno kak razpon barv podpira, če ne pa gledaš kakšen fhd dell..

če bi pa rad še ostrino, potem pa vsaj 1440p roba, ampak to potem ne bo več najcenejša varianta


A ti resno? K da dell prodaja sam wide gamut in kvalitetne monitorje.

Daj si mal ob bok isti cenovni razred AOC,LG pa Dell,pa ti bo na hitro jasno kaj je dober monitor,da o kvaliteti plastike sploh ne govorimo.


Spet vleces podatke iz riti:)? Za razliko od tebe sem naredil tocno to, primerjal DELL, LG in se eno firmo in prisel do zakljucka, da ni bilo velike razlike. In to ni bilo samo moje mnenje, tudi kolega sta rekla, da so primerljivi in sta oba precej pikolovska. Slo je pa zamonitorje za cca. 200 EUR.
Pa LG in drug monitor se sedaj delata bp, Dell se je pa pokvaril.

In ne recem, da so DELLovi monitorji slabi, sam v tem cenovnem razredu niso noben presezek kvalitete.

Seveda niso noben presežek,sam si kdaj dejansko jih imel doma in malo prijev v roko,ko boš boš takoj vidu kvaliteto vsega skup.


A si prebral odgovor? Sem ti jasno odgovoril, da sem naredil tocno to. Dal monitorje bok ob bok in primerjal.

tikitoki ::

Mitch je izjavil:

Kateri 21.5 inčni monitor z IPS matriko za tam do okrog 120€?


https://www.computeruniverse.net/de/phi...
https://www.computeruniverse.net/de/hp-...
https://www.computeruniverse.net/de/c/c...

scipascapa ::



ZDA 350$
EU 450EUR

jao jao

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Izgleda, da Trump uvede tarife, placujemo jih pa evropejci:)

MrStein ::

Mogoče bi šlo s servisi prepošiljanja, kot https://Shipito.com ali https://www.cheaperandmore.com

Ampak DDV plačaš v vsakem primeru, torej je cena takoj 375 EUR. Potem še storitev prepošiljanja, dvojna poštnina... in si že nazaj na 450 EUR :(
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Melanholija ::

Je že kdo kupoval 43" 4K modele? Cene se pričnejo pri 500 eur. Recimo ACER ET430K in podobni. Kaj se priporoča. Tam do 700 eur bi še šel. Ne rabim za igranje iger ampak za video obdelavo in forex. HDMI 2.0 pa bi blo fajn imet, ker bi ga priklopil na mac mini. Tu me skrbi tudi slaba grafična, morda bi potreboval še eGPU?

Veron ::

Iščem nek 27-28" monitor 4K. Mora imeti VESA in freesync (če se res opazi razlika pri csgo, metro in podobno). Mi vseeno za matriko, če igram kako igro, je to max 1h/teden, nisem grafični designer, tko da mi barve ne igrajo neke vloge.

Računalnik uporabljam za programiranje 80% časa. Kak predlog?

Ali bo za občasne igre dovolj "enhanced sync"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

theVB ::

ASUS PG279QZ še ni v slo?

scipascapa ::

SlimDeluxe ::

Cool za to ceno, pa še FreeSync ima (48-75Hz).
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Master_Yoda ::

Sidegrade ce si na 24 inch fhd monitorju... Ma kdo kaj podobnega na 27 colah ?
Dovie'andi se tovya sagain.

slodreamer ::

never mind :)

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

V temi z AMD CPU je debata o nujnosti 144Hz monitorjih, ampak lani sem že kupil BenQ 68,6 cm (27,0") GW2765HE 2560x1440 IPS 4ms VGA DVI HMI DisplayPort Pivot.

Hipotetično, če bi delal menjavo kateri je best buy do 400€. Naj bo 27 col in 2560x1440 resolucije.

6151 ::

scipascapa ::

hvala ima vse kar rabijo veliki, in jaz dal lani za BENQ 270EUR :(

https://edigital.si/monitor/acer-nitro-...

5 letna garancija?

mah ni isti :P

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Tole zna biti DROOLZ na kubik

Updated: LG 27GL850 27´´ Gaming Display with 144Hz Nano IPS Panel and Adaptive-sync

Če bo nekje 500€, bo super konkurenca znanemu Asus mg279q

tikitoki ::

scipascapa je izjavil:

Tole zna biti DROOLZ na kubik

Updated: LG 27GL850 27´´ Gaming Display with 144Hz Nano IPS Panel and Adaptive-sync

Če bo nekje 500€, bo super konkurenca znanemu Asus mg279q


Ne slisi se slabo, sam ni pa ravno poceni.

6151 ::

scipascapa je izjavil:

hvala ima vse kar rabijo veliki, in jaz dal lani za BENQ 270EUR :(

https://edigital.si/monitor/acer-nitro-...

5 letna garancija?

mah ni isti :P


Nevem, če ga v slo prodajajo, je šele dober mesec na trgu. Najceneje je če ga naročiš poštno ležeče v avstrijo in greš na kakšen shopping izlet, medtem ga pa pobereš

scipascapa ::

tiktoki: ni še zunaj, avgusta bo več zaloge ipd.

6151: aja mora biti po višini nastavljiv :)

Zgodovina sprememb…

Generton ::

Pozdrav,

Iscem en super budget monitor, max 100e, pogoj je full hd resulucija,kaksna priporoca? Kupujem za mulca za gaming.

6151 ::

Ma za tko poceni kot je še zravn en vesa stand kupiš pa maš vse nastavljivo ;)

TOP ::

Generton je izjavil:

Pozdrav,

Iscem en super budget monitor, max 100e, pogoj je full hd resulucija,kaksna priporoca? Kupujem za mulca za gaming.

Tu ni neke izbiri,mal poglej po spletnih trgovinah,kolk modelov sploh je za 100e.

PoStrah ::

Generton je izjavil:

Pozdrav,

Iscem en super budget monitor, max 100e, pogoj je full hd resulucija,kaksna priporoca? Kupujem za mulca za gaming.


trenutno na mimovrste: 24" fullHD IPS je najcenejši za 108 € zaslon ko zaslon. samo priklope je treba pazit, ta ma vga, dvi in hdmi nima pa dispalyport
https://www.mimovrste.com/led-monitorji...
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

scipascapa ::

6151:

https://www.caseking.de/en/acer-nitro-v...

samo cifra druga, bi rekel hehe....pa še nekaj keša dobiš nazaj.

HartreeFock ::

Pozdravljeni,
vedno bolj se nagibam k nakupu widescreen monitorja (21:9); si ga mogoče kdo lasti ali ima kdo kake izkušnje, da me še bolj prepriča oz. me odvrne od premalo premišljenega nakupa?

dolenc ::

Dober je, kaj bi še rad od mnenja :)

HartreeFock ::

še par takih pozitivnih odgovorov, ker se ne zlahka odrečem težko prigaranim ojrom..
««
61 / 137
»»