» »

pošiljanje denarja preko paypal-a

pošiljanje denarja preko paypal-a

firefly76 ::

Za začetek bi se rad v naprej opravičil, če sem zgrešil že odprto temo s takšnim problemom.
Pred nekaj dnevi sem si ustvaril paypal račun in ker nimam Vise,Mastercard-a... sem si denar nakazal preko Pošte. Končno lahko veselo šopingiram stvari iz kitajske, problem pa nastopi ko želim denar nakazati na drugi paypal račun. Nevem ali sem morda zgrešil da denarja ne morem nakazovati če moj račun ni povezan s katero od kartic ali v čem je problem ampak ob vsakem poskusu nakazovanja (v Rusijo-je morda tukaj težava?!?!) mi napiše : We're sorry, but we can't send your payment right now. Če ima kdo podobno izkušnjo in rešitev zanjo, se mu že v naprej zahvaljujem za pomoč, neprimerne komentarje pa prosim zadržite zase.

Hvala!

Lp David

Robi :P ::

Pri meni je bil ta problem dokler nisem povezal s kartico. Rabiš Viso ali mastercard če boš katero šel iskat ti bolj priporočam viso ker paypal omogoča tudi izplacilo na viso.

Mislim pa da se da to nakazovanje izvesti drugale ce si zdaj dal send money to friedns or family probaj pay for services mogoče bo tako šlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

firefly76 ::

Hvala za hiter odziv, problem je ker ta Rus "zahteva" plačilo kot darilo ali pošiljanje prijateljem/družini

Robi :P ::

Hm ti bi mu pa plačal za izdelek ki ga prodaja ? Tole smrdi po nategu. Mislim da res ni feeja pri freinds&family ampak si čist nič ne moreš če te nategne če pa plačaš za storitev nek davek paypalu pa mislim da te zavarujejo? Naj me kdo popravi ce se motim.

firefly76 ::

Z njim sem posloval že večkrat ampak preko bratovega paypal računa, trenutno je brat v Ameriki jaz pa potrebujem storitev in ne izdelek. Meni par evrov davka nebi predstavljalo težave, vprašanje je le zakaj ta Rus ne želi "plačila storitve"

Machete ::

Ker plača fee, pa še zahtevaš lahko nazaj denar.
Če daš kot darilo, izbereš da plačaš fee ti in ne on, in verjetno to želi.
Če je par € ne vem kaj komplicira. Če je pa velika vsota, pa je razlog prvo.

firefly76 ::

Sva se dogovorila da mu pošljem kot plačilo storitve, ampak to vseeno ne odpravi težave da nakazilo ne more biti izvedeno (We're sorry, but we can't send your payment right now.) očitno bom moral počakati brata ali pa da mi naredijo Viso.

Ima kdo izkušnje koliko časa traja da dobim Viso?

Machete ::

Kolk dnarja pa je? Lahko provaš meni poslat pa jaz pošljem naprej.. Lp

Robi :P ::

Jaz sem svojo študensko VISO dobil u slabem tednu po obisku svojega bančnega svetovalca oz. agenta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

firefly76 ::

Machete je izjavil:

Kolk dnarja pa je? Lahko provaš meni poslat pa jaz pošljem naprej.. Lp

Hvala z ponudbo, bom videl, če mi bodo Viso uredili v roku enega tedna bom rešil tako, drugače bi pa prosil za pomoč.

PS: gre za 20 EUR :) zato je toliko bolj smešno da je prejemnik kompliciral glede načina :)

Zgodovina sprememb…

Ales ::

20 EUR zate in n x 20 EUR zanj. Nisi ti edini na svetu, s katerim posluje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3790761563 (3696) aspire2k
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817136819 (16783) igi82m
»

Nakup na dx.com

Oddelek: Kaj kupiti
112211 (1560) solatjek
»

PayPal error

Oddelek: Omrežja in internet
6686 (622) bjan
»

Visa debit verifikacija problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
4220566 (18318) Vrocipes

Več podobnih tem