» »

Ponudniki oken na slovenskem trgu

Ponudniki oken na slovenskem trgu

anketa ::

Prosim za sodelovanje v kratki anketi, s katero želimo uugotoviti prepoznavnost proizvajalca stavbnega pohištva na slovenskem trgu. Za sodelovanje se vam lepo zahvaljujemo.

Direktna povezava do ankete "PREPOZNAVNOST BLAGOVNE ZNAMKE PROIZVAJALCA OKEN" je:

www.mojaanketa.si/anketa/517797864/

Tribal ::

Reklama za M SORA okna!

M-XXXX ::

Tribal je izjavil:

Reklama za M SORA okna!

Haha kje pa ti reklamo tukaj vidiš? Zgolj vprašanja, če se firmo pozna ter kakšen sloves ima.

Tribal ::

Pol ankete vprašanja o m sora oknih.

ProGo ::

Prikrito oglaševanje.

anketa11 ::

Prosim za sodelovanje v anketi na temo naravnih nesreč. Potrebujem za potrebe maturitetne naloge. Zelo se mi mudi, saj vzorec zbiram že nekaj časa, danes pa moram zaključiti.

Link: https://www.1ka.si/a/169013

Hvala.

techuser ::

Arkont ima odlično kvaliteto. Sem bil zelo zadovoljen z njimi.

xxpvcxx ::

anketa je izjavil:

Prosim za sodelovanje v kratki anketi, s katero želimo uugotoviti prepoznavnost proizvajalca stavbnega pohištva na slovenskem trgu. Za sodelovanje se vam lepo zahvaljujemo.

Direktna povezava do ankete "PREPOZNAVNOST BLAGOVNE ZNAMKE PROIZVAJALCA OKEN" je:

www.mojaanketa.si/anketa/517797864/


pozdravljeni

naj opišem svojo izkušnjo z temi iz "KRŠKEGA"...oz je še ni konec še čakam na monterje ki naj bi prišli danes in je ura že 17:15. Najprej naj začnem da so mi 3x prišli merit velikost oken, 2x narobe sestavili ponudbo, kjub temu da smo bli zmenjeni za zaključna dela so to "pozabili v vseh pogodbah ki so jih sestavili (4),

na dan montaže so prišli in ugotovili da so okna premajhna in ponovno čakanje na nova okna. po pogovoru z enem od direktorjev ki mi je v zameno za te napake ponudil zastonj zaključna dela in odvoz sem pristal na to....AMPAK! danes ko je prišel dejanski dan (druge) montaže sem zopet govoril z direktorjem, ki pa je absurdno nesramen, vzvišen in z marsikatero besedo bi ga lahko opisal, povedal citiram: "zakaj bi vam dal to zastonj". Ok ni problem ali jaz to dobim zastonj ali ne pac pa to so mi ponudili pri prejšnem pogovoru saj so storili napako. drugi izgovor je bil "ta ki vam je to rekel ne dela več pri nas". Ok a je to moj problem?

mislim človek plača 100% avans, vzame dopust, ima fer odnos, nisem nič kompliciral in potem dobim tako. Upam da danes res pridejo in porihtajo ta okna tudi če brez zaključnih del in odvoza, samo da se jih rešim. za ostale pa samo stran od teh ljudi....četudi so 100-300 eur ceneje od drugih. živci ki jih zgubljam niso vredni tega prihranka.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

borisk ::

xxpvcxx je izjavil:


mislim človek plača 100% avans, vzame dopust, ima fer odnos, nisem nič kompliciral in potem dobim tako. Upam da danes res pridejo in porihtajo ta okna tudi če brez zaključnih del in odvoza, samo da se jih rešim. za ostale pa samo stran od teh ljudi....četudi so 100-300 eur ceneje od drugih. živci ki jih zgubljam niso vredni tega prihranka.


Kdo pa danes plača 100% pri gradbenih zadevah?? pri današnji ponudbi, lahko zbiraš kdo te bo nateg..., v vsaki malo večji vasi je nekdo, ki dela okna, kar je absurd. Nekaj največjih bi moralo narediti čistko, ampak imajo vsi, od največjih do najmanjših enak problem, to so terenske ekipe. Ponavadi imajo večji kakšno ekipo vredu, običajno pa je to trop nepismenih orangutanov, brez občutka za bilokaj, ampak jim niti ne moreš zameriti, ob takčni plači...

Ganon ::

Če moraš nekomu plačati celoten znesek vnaprej, ti mora v glavi zazvoniti glasen alarm. S podjetjem je nekaj hudo narobe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hišna vhodna vrata - nova (katera) ali adaptacija

Oddelek: Loža
208319 (4692) fikus_
»

Kratka anketa (5 min)

Oddelek: Šola
183478 (2638) Machete
»

anketa

Oddelek: Šola
5584 (538) žana
»

[Anketa] Prepoznavnost blagovne znamke

Oddelek: Loža
233262 (2767) Kenpachi
»

Anketa- pomen nedenarnega nagrajevanja

Oddelek: Šola
8750 (584) Manu

Več podobnih tem