» »

Laserski barvni tiskalnik

Laserski barvni tiskalnik

benzooo1337 ::

Zdravo.
Potrebujem pomoč pri nakupu laserskega barvnega tiskalnika.
Tiskalo pa bi se na rahlo trdejši papir do 220g, a4.

Trenutno sem na brizgalnih tiskalnikih epson l800 a4, epson l1800 a3 in hp 6700 premium.
To se pravi, da imam pokrit injk tisk vse do a3, foto tisk, klasika, kopiranje, skeniranje in fax.

Sedaj pa bi potreboval laserski tiskalnik, za "letake", reklama no uglavnem ustvarjamo na veliko :)
ne mi s tiskalniki za 1000eu ++ :), neko ugodno kvalitetno zadevo. Kot je recimo l800, izredno nizka cena izpisa foto tiska, in stane samo 230eu.

To se pravi neki bestbay.

Hvala za ideje in pomoč.

Nikonja ::

Vem da je OT ampak če bi tiskal na veliko a se potem ne splača bolj dobit kakšnega tiskarja, vem da smo mi v firmi vse prospekte tiskali na kitajskem za dobesedno 10% cene katero bi tukaj plačali. Pod razno nam se ni splačalo sami tiskat !

benzooo1337 ::

Gre se za manjše naklade, različnih debelin papirja. V tem primeru odpade tiskar.

Joze_K ::

jaz sem OKI C711dn nabavil, pa lepo delam prospekte, etikete,... etc...
zadovoljen

joker16_7 ::

Pozdravljeni!

Iščem barvni laserski printer do nekje 200 EUR. Pripravljen sem naročiti tudi iz tujine, vendar potrebujem originalni račun na firmo. Glavni kriterij mi je čim cenejše tiskanje. Zaželjena je funkcija wireless tiskanja.

Hvala za nasvete že v naprej!
LP
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

mojca ::

Samo opomba: za wireless tiskanje ne potrebuješ nujno wireless printerja. Dovolj je, če imaš "navaden" mrežni printer, ki ga povežeš z brezžičnim routerjem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
696141036 (458) Han
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037030 (20744) gazer
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422119 (14393) Spock83
»

Tiskalnik /večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
324692 (3724) mat xxl
»

Barvni tiskalnik do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
273215 (2859) psyke

Več podobnih tem