» »

utorrent problem

utorrent problem

smonito ::

Pozdravljeni,

imam majhen problem s programom utorrent pri odstanitvi programi imam pod exception v firewallu še vedno:
utorrnet (TCP-IN) in
utorrent (UDP-in).
Ne morem jih osdtraniti, ker se polje odstarni ne obarva sivo prav tako če grem v dodtane nastavitve jih ne vidim v inbound
ali v outbound rules le v monitoring firewall so in tam jih tudi ne morem zbrisati.

Ali mogoče kdo ve kako bi se jih dalo zbrisati oz. ali je kaj narobe, če jih pustim v firewallu program nimam več inštaliranega.



Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.

kuglvinkl ::

Evo, te ne razumem. V čem je tvoj problem?
Your focus determines your reallity

urg ::

Napisu si:mogoče kdo ve kako bi se jih dalo zbrisati oz. ali je kaj narobe, če jih pustim v firewallu program nimam več inštaliranega.

U bistvu ni fore, če maš utorrnet (TCP-IN) in utorrent (UDP-in) še kr v firewallu. Programa (utorrent.exe) itak ne uporabljaš, in posledično skoz firewall utorrent.exe ne pošila nobenih informacij, ki bi jih firewall prezru. Drugač pa poglej, če so vse utorrent datoteke zbrisane s kompa.

Tm u firewallu (tista slika ka si jo priložu) maš napisan tud mesto teh programov katerih informacije prezre. (Pri teb vidm samo C:/User...). Obišči to mesto in res zbiši use iz dega mesta. Če tega mesta več nebo (ga boš zbrisu) oziroma bo mapa prazna ( v nej ne bo utorrent.exe) bo vse u redu, tud če bo utorrnet (TCP-IN) in utorrent (UDP-in)v firewallu pod exeption.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urg ()

Bizkit45 ::

nima veze..to so ruli za utorrent.exe, če ga nimaš več instaliranega potem ne bo prepustnosti za ostale programe na teh portih (vsaj po default ne).
verjetno te to skrbi? ali kaj te sploh skrbi? :)

me je za ms prehitel kugi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bizkit45 ()

urg ::

Bizkit45, zakon hitrejšega :).

WallSreet ::

Če bi si lahko tole temo izposodil, da ne odpiram nove.


Ravnokar mi je tv zamrznil in sem klical na T2 in mi je rekel da je to zaradi torenta sicer mi je resetiral zadevo in zdaj deluje normalno vendar mi je rekel, da če bi na torentu naštimal download limit, da bi prav tako delovalo. Zdaj pa me zanima, kako se to naštima, da omejim hitrost?

Hvala za odgovore.

GTX970 ::

V google: utorrent limit download speed .

urg ::

utorrent: desni klik na mejhko ikoncuo v orodni vrstici pa limit download speed...

qbit torrent: desni klik na mejhko ikoncuo v orodni vrstici set global download limit

Za vse ki kljub tej temi še niste presedlal na qbit torrent...
qbit torrent je bol od utorrenta ker:
--> nima oglasov
--> ma developers verzijo
--> ne nalaga raznih epic fail programov (epicscale)
--> preverjeno hitrejši sm probu, lahko tud vi sami, pa boste vidl
--> zastonj je brez kkršnih kol plačljivih plus verzij
--> (zgornjih pet razlogov je zadost)

sloxl8 ::

urg je izjavil:


Za vse ki kljub tej temi še niste presedlal na qbit torrent...
qbit torrent je bol od utorrenta ker:
--> (zgornjih pet razlogov je zadost)


Ne, ravno. Nima "dedicated remote clienta", tisti, ki so pa univerzalni, so pa to, kar že ime pove, preveč univerzalni.

Prednost utorrent remote je bila med drugim tudi v tem, da si lahko torrent prenesel na remote client in ga tam odprl. qbittorrent "remote clienti", kolikor vem, tega ne omogočajo.

utorrentu zamerim edino to, da za "remote" ni odpravil "decryption error", zato ga ne uporabljam več in sem bil tako prisiljen presedlat na qbittorrent. Če pa bo odpravil tudi to napako, pa zamenjam nazaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenos utorrent podatkov na drug PC

Oddelek: Omrežja in internet
162401 (2189) BorutK-73

Utorrent prenehal prejemat

Oddelek: Pomoč in nasveti
205208 (4451) Gandalfar
»

utorrent nalaganje programa

Oddelek: Programska oprema
7892 (807) Gregor P
»

[Port Forwarding] Prokleta gamad!

Oddelek: Omrežja in internet
124415 (3882) blackbfm
»

Avtomatsko ugasnitev nekega programa in prižig drugega

Oddelek: Programska oprema
151283 (1057) bosmla

Več podobnih tem