» »

Ustvarjanje swap diska

Ustvarjanje swap diska

TehDucky ::

Živjo, iščem en program za kopiranje backup diska. Disk bi samo enkrat dal gor čisto enako kopijo prvega, nato pa ga spravil v pisarno.
Se pravi kot swap disk če prvi crkne da se lahko hitro zamenja in naprej dela naprava. Drugače je treba v italijo računalnik če ne celo mašino pošiljat.
Malo sem že gledal in jih kar nekaj obstaja, žal nimam z nobenim izkušenj. S katerim je najmanj težav? Kako dolgo dela mi je vseeno, ker je podatkov le nekaj gb+windowsi. Bi bilo boljše narediti live boot usb če ne želim imeti inštaliranega?
Hvala

dukedl ::

išči clone disk program...acronis true image recimo
lp dukedl

GTX970 ::

Op, terminologijo moraš updejtati: Disk swapping @ Wikipedia .

TehDucky ::

Eeey, my bad. Sem upal da bo jasno. Bom poizkusil s acronisom, sem že malo gledal na svojem računalniku, pa sem hotel bit bolj zazihran če kdo to bolj pogosto dela.

GPUpoweR ::

Mam podoben 'problem' torej trenutno imam v hišnem računalniku SDD in HDD, pred kratkim sem kupil še en HDD, saj je na HDDu ki je v računalniku ogromno podatkov (predvsem fotografij). Oba HDDa sta 1TB, s tem da je on zapoljen z cca. 500GB.

Zdaj bi rad odklopil optično enoto (nimam več priklopov) in nanj priklopil nov HDD ter kloniral disk, če sem se prav izrazil?
Tega še nisem prej počel...program torej acronis true image?

Pozdrav!

Han ::

Če so na starem disku zgolj podatki (slike), ni potrebe po kloniranju, saj jih lahko enostavno skopiraš na novega...

Mare2 ::

GPUpoweR je izjavil:


Tega še nisem prej počel...program torej acronis true image?

Pozdrav!

Lahko tudi Easeus http://www.easeus.com/
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje windows XP iz večjega HDD na manjši SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
8829 (681) hojnikb
»

Kloniranje oz.BACKUP op.sistema IN INSTALIRANIH PROGRAMOV iz C:/Program Files-a

Oddelek: Operacijski sistemi
294101 (3291) hojnikb
»

Recovery particija in prenosnik.

Oddelek: Pomoč in nasveti
322163 (1848) D3m0r4l1z3d
»

SSD vgrajen, kaj pa zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10621972 (14681) MrStein
»

Kloniranje diska

Oddelek: Programska oprema
254268 (3422) Duhec

Več podobnih tem