» »

Avtoradio za audi a3

Avtoradio za audi a3

Velki ::

Zadnje čase se veliko vozim, star radio pa nima možnosi priklopa ne usb ne bluetooth, zato potrebujem ali nov avtoradio ali tisti vmesnik za usb/audi in/sd. Problem je v tem da original avtoradio odpade, saj so ti daleč predragi. Torej glede na to da se dobi nov avtoradio (neoriginal) z bluetoothom za manj denarja kot stane vmesnik (100 €) se ne morem odločiti kaj narediti. A res obstajajo tudi za nekatere neoriginal radie maske za a3 (če ja, za katere radie se jih najde, in koliko približno stanejo)? Sem gledal original rabljene avtoradie na bolhi vendar sem jih našel le 4 in noben nima možnosti priklopa bluetooth, mogoče ve kdo kje se bi našli rabljeni, ki imajo možnost bluetooth priklopa (maks 150 €)?

profii ::

letnik oz. model?

bambam20 ::

Velki je izjavil:

A res obstajajo tudi za nekatere neoriginal radie maske za a3 (če ja, za katere radie se jih najde, in koliko približno stanejo)?


Obstaja posebej prirejen vstavek oz. blenda kamor se vstavi neoriginal radijo. Mislim, da stane okol 20€ ( ne me za besedo držat).

Velki ::

2007 sportsback.
To verjetno misliš:
http://www.orangeaudio.si/maska-audi-a3...
Jaz sem imel v mislih kaj takega da vse prekriješ razen ekrana (tudi gumbe), to potem domnevam da ne obstaja?
A se da dobiti kje ta vmesnik rabljen?

Veron ::

če želiš, piši na ZS, mi je od prejšnjega avta (isto a3, 2007) ostalo vse, platsika, vmesnik, vmesnik za anteno

Vikking ::

Glej za: 2din to 1din conversion kit za audi a3. Obstoja tudi obratna opcija iz 1din v 2din. Vse se da, vse se dobi brez problema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DAB+ avtoradio kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
779993 (4954) stratosD
»

Modificiranje notranjosti avta

Oddelek: Na cesti
314550 (3334) IL_DIAVOLO
»

vw golf v - avtoradio

Oddelek: Na cesti
97827 (3634) no comment
»

carplay / android auto naprave

Oddelek: Mobilne tehnologije
145423 (5009) primo
»

Audi A3 avtoradio CD

Oddelek: Na cesti
213443 (2889) d4vid

Več podobnih tem