» »

Ljubezen na daljavo...

Ljubezen na daljavo...

«
1
2

Pečo89 ::

LP

No stvar je sledeča... S punco sva se spoznala novembra lani...
Od januarja sva par, ampak narazen sva dost delec (jst gorenjska/ ona stajerska)
Oba ziviva pri starših. Ona ima 19 let (februarja praznovala) in jo starsi ne pustijo da bi sla k meni in prespala itd
Jaz k njej grem skoraj vsako soboto ce se le da. No in ko sva skupaj je res super in oba uzivava, ampak ko pa nisva pa
prej ali slej pride do prepirov zaradi brezzvenih stvari.
Kaj menite... Ona ne bo sla od doma je rekla da bo tuki dokler bo sola (gre potem na faks naprej) in tako kot je sedaj bo trajalo se do
konec faksa...

Hvala za odgovore

SimplyMiha ::

Upam, da mi ne zameriš strogega tona, ki sledi. Tough love and all that.

Prvič, punce v teh letih so zelo nestanovitne, tako da ne bodi presenečen, če se te bo naveličala.
Drugič, če je ta cifra v imenu letnik rojstva in še vedno živiš pri starših ter niti ne moreš po mili volji iz gorejnske v štajersko ter nazaj, potem imaš večje probleme.

Moj nasvet: prvo se zrihtaj. Bo naredilo vtis na punco, če je količkaj normalna.

Ganon ::

Če smo povsem realni bo te zveze konec še preden rečeš keks.

shadeX ::

Zadeva je čist simpl. Ona je še mlada. Predvidevam da tudi ti. In kar starši ukažejo tako mora bit (vsaj dokler je pod njihovo streho). Tako da je tudi logično da ji ne pustijo prespati. Če sem iskren in bi bil eden od staršev, tudi jaz ne bi bil zadovoljen da bi moj otrok šel kar nekam spat.

Moj nasvet je: Počakaj da te spoznajo. Naj preteče nekaj vode. Če je to res prava ljubezen bo premagala vse ovire. Ko bosta služila svoj denar pa bosta itak šla pod svojo streho in bosta čisto sama.

Kar se tiče prepirov ti povem da iz lastnih izkušenj, iskren pogovor reši vse ovire.



@SimplyMiha
Prvič, punce v teh letih so zelo nestanovitne, tako da ne bodi presenečen, če se te bo naveličala.


Ni nujno. Tudi sam sem že 8 let v zvezi. Jaz od 17. leta, ona od 16. Oba sva bila nora najstnika, ampak je šlo skoz vse ovire. So bli tudi hudi časi (vedno so), ampak kot pravim: Z iskrenim pogovorom rešiš vse. Je pa res tudi veliko odvisno od človeka (koliko truda je pripravljen vložit v zvezo, da laufa itd).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

SimplyMiha ::

Vsaka čast, da vama je uspelo, a sta bolj izjema kot pravilo.

Pečo89 ::

NO jst sm 25 str.. No glede tega da zivim doma, ja za kredit ne bom dobil (pac nimam bogatih starsev) drugače imam lastno kuhinjo in use, tako da smo loceni in se mi ne zdi smiselno v najem... Drugace k njej grem tudi med tednom vsaj dvakrat. Glede starsev pa se super zastopimo smo sli tudi ze skupaj ven na vecerjo itd...tudi ko sem pri njih se super zastopimo.
Pa jaz sem ji rekel da pocasi in da ko naredi solo bova lahk skupaj itd..
ampak ona zacne z takimi da bom jaz pozabil nanjo in spoznal drugo in take..
Ampak zalublena sva oba...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pečo89 ()

shadeX ::

Jaz mislim da dobre punce (in fantje), grejo že zelo zgodaj :). Jaz sicer nimam veliko prijateljic ampak od moje punce sošolke (24 let), je večina že v dolgoletnih zvezah (nekaj poročenih), veliko jih ima tudi otroke. Ubistvu skor ne moreva verjeti da se drugim tako mudi..

Je pa res da moja večina prijateljev (26-30), so vsi samski, brez niti ene same zveze kaj šele dolgoletne. No ja, 70% je tudi devičnikov.

Pečo89 je izjavil:

NO jst sm 25 str.. No glede tega da zivim doma, ja za kredit ne bom dobil (pac nimam bogatih starsev) drugače imam lastno kuhinjo in use, tako da smo loceni in se mi ne zdi smiselno v najem... Drugace k njej grem tudi med tednom vsaj dvakrat. Glede starsev pa se super zastopimo smo sli tudi ze skupaj ven na vecerjo itd...tudi ko sem pri njih se super zastopimo.
Pa jaz sem ji rekel da pocasi in da ko naredi solo bova lahk skupaj itd..
ampak ona zacne z takimi da bom jaz pozabil nanjo in spoznal drugo in take..
Ampak zalublena sva oba...


Evo. Povedal si vse.

Čudnežna formula je sedaj samo: Čas.

Čas bo pokazal kako in kaj. Nimata kaj prehitevat. Je pa logično da sta oba zaljubljena. Kako bo čez leto, dve , tri boš pa šele videl. Takrat se začnejo začetna čustva (oz. ljubezen) ohlajat.

Z mojo sva mela eno krizo tam pri 5,6 letih zveze. Nikoli ne veš kaj in kdaj pride. Tako da samo počasi in bo vse kul.

Ko ona konča šolo si lahko dobi delo v tvojem kraju in se preseli k tebi recimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

bambam20 ::

Od te veze ne bo kruha.

Že to, da ne pride k teb in se ti voziš tako daleč in si nabijaš stroške za gorivo, uničuješ avto :).

Če bi ona res mela tebe rada, bi tud pršla k teb. Tle niso starši pač pa ona točno ve, da ti nisi pravi za njo. Ko se ženska odloči, da je nekdo pravi bo prišla k njemu domov in ne samo enkrat.

Skratka. Ta veza nima prihodnosti. Pač, uživaj dokler se vama bo dalo.

Magic1 ::

Kaj naj rečem, ona se mora vsaj toliko potrudit kot ti, če ne še bolj, ker je mlada. Drugače ti bo hitro odletela ob prvi priliki. Vprašaj se če je to res to, kar hočeš in koliko ona da na vso zadevo. Ona ga lahko biksa zdaj ko je še mladič, ki hodi v srednjo in te čez par let gladko odpika, ti boš pa že v tridesetih.
Magic

Pečo89 ::

Narobe si predstavljate... Se ona trudi zelo

Med pocitnicami je vsak drugi dan prisla na pol poti da sva se dobila..
Zdaj na koncu sole greva skupaj plesat maturanca kar se mi zdi tudi kar velka stvar ali pač ...
Drugače pa na to k je blo receno da me pusti po parih letih. tudi ce skupaj zivita te lahk odje..

cekr ::

Ne ga strašit.
Nikjer ni nobenega pravila.
Če nekaj ne špila, ti tudi razdalja 5 minut ne pomaga.

Če se bosta potrudila, vama bo uspelo.
Mora pa biti obojestransko razumevanje zaradi razdalje, da fizično ne moreta biti vedno skupaj.
Se morata pa o tej reči čim več pogovarjat.

Ko je pa možnost, pa bodita čim več skupaj.

Starši se verjetno bojijo, da bi prehitro zanosila in si za en čas ustavila poklicno pot.
Zato so pa proti.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

vostok_1 ::

Od najstniške zveze ne pričakovati čudežev. Večina ljudi ne dorase do 25 leta (eni še več). Sicer sta lahko izjemi, ampak...i'm not betting on it. Ko bosta 2-3 leta skupaj in boš še imel dober filing, pol lahko vsaj malo razmišljaš v tej smeri. Do tedaj...all bets are off.

bambam20 ::

cekr je izjavil:

Ne ga strašit.
Nikjer ni nobenega pravila.


Pač. Ona bo imela zdaj recimo 5 let študija. :). Premalo bosta skupaj. Enostavno pač takšna veza nima uspeha, ker ne živiš skupaj, ne moreš načrtovati bližnje prihodnosti itd...

No, pa srečno :).

Buggy ::

relacijo na fizicno razdaljo pozabi...ja platonska ljubezen preko FB, ce se gres te pubertetniske scene (povem zgolj plasticno). Kreirati konkretno vez bo pa treba kaj vec kot zgolj zagledanost in relacija. Pravijo da pravo ljubezen dozivis sele, ko resnico trpis... odprl si enega izmed nemnogih listov v svojem zivljenju. Uci se iz napak in bodi hvalezen za enkratno izkusnjo ki jo FB generacija nima!

O kaj bi jaz spet dal spet za te case...neprecenljivo :D

L1nK ::

Seksaj, dokler je ekonomično in časovno sprejemljivo (po mojem že zdaj ni). Potem pa si najdi drugo. In ne razmišljaj preveč o prihodnosti.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

jure3000 ::

Jaz sem z mojo narazen tudi ca 100km. Že od začetka sva skupaj za vikende, vsak vikend, enkrat grem jaz k njej, naslednjič ona k meni. Imava tako srečo da starši ne komplicirajo glede tega da bi prespala pri drugem. Oba sva tvojih let in traja že več kot 3 leta, tako da se da če se hoče. Največji problem pa je, da se noben nebi rad preselil k drugemu.

Invictus ::

Ko si na svoje, so zadeve bistveno lažje. Predvsem ni več kontrole tipa mame ...

Tudi če punco zamenjaš. Mogoče rabiš kak starejši model. Ki že ima službo in končano šolanje

19 letnice so še popolnoma zblojene, poleg tega gre še delat faks. Če bo šla v svojo sobo med študijem, se ji bo malo utrgalo. Se skoraj vsem ...

Če jo boš čakal cel faks, to pomeni še 6 let.

Poleg tega ni nikoli O.K. če se punca preseli k tebi, ki živi pri mami. Materinski nagon slovenskih mam kar noče crknit ko je sin enkrat star 15-16 let, ampak se vleče do njene smrti. Premisli, če se ti ljubi ukvrjati s konflikti med mamo in bodočo ženo. Sicer znajo Štajerke biti ostre, ampak čle ji bo dopizdilo, bo spokala in šla.

http://www.siol.net/priloge/kolumne/mih...

Uživaj dokler lahko.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

napsy ::

Pečo89: predvsem zarad mladosti tvoje drage je zelo pomembno, da sta si zanimiva en drugmu kljub razdalji. Poznam podobne primere kot je tvoj, in so po nekaj letih se vedno skupaj... Je pa res, kar tudi drugi govorijo, ce pride v studenta, takrat si lahko upraviceno zaskrbljen oz. se bos zanjo moral fejst trudit.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

Pečo89 ::

NO glede faksa je ona najprej mislila iti v MB potem sva se pogovorila bo sla sedaj v LJ da ne bova tolk narazen in ne bo v studencu, se bo vozila..
Sva tudi se pogovorila in je rekla da bi ona naredila pac sredno in bi sla delat da bi skupi sla zivet ampak sola je prva ane.
Tako da se potem le je vpisala..

SimplyMiha ::

Kaj pa ti? Nisi še povedal, kaj delaš - si študent, zaposlen? Imaš avto? Itd.

Ker tvoje besede mi dajejo občutek, da si nesamostojna oseba, ki si ne more oz. ne upa privoščiti večjih sprememb v življenju ter okolju. Prosim, popravi me, če se motim.

Če se pa ne motim, pa velja moj prvi nasvet - zrihtaj se. Če študiraš v Mariboru, tu ni kaj - dokončaj študij. Če imaš službo, pa si lahko privoščiš stanovanje nekje na pol poti - kaj je pol ure vožnje v službe? Bonus točke če je na kakšni idilični lokaciji, stran od tečnih staršev. In če nimaš službe - evo, najdi jo v kraju, kjer punca študira, tam si najdi eno ceneno stanovanje, problem rešen. Ni treba, da je dobra služba.

Za razmerje se mora žrtvovati vsaj eden od partnerjev. Če to dela samo eden, pa se razmerje prej kot slej začne krhati. Ne dopusti, da se punca žrtvuje zate - tudi ti ji pokaži, da ti ni vseeno.

Zgodovina sprememb…

theBill ::

Počaki, da na faks pride, pol se bo veselica šele začela. Take "vaške" deklice, ki jih doma držijo na kratko, se rade na faksu izživijo za nazaj (in naprej), vseeno fant ki jo doma čaka gor al pa dol. Sploh če živijo v kakšnem študentskem domu, kjer so študentske žurke. Je že Prešeren vedu, in to še danes drži "baba pijana, rit prodana".

Oberyn ::

Jaz osebno mislim, da je ljubezen na daljavo pri teh letih možna samo, dokler je ud daljši od te daljave... Pri 19 hormoni kipijo iz vsake pore. Če nista skoz skupi, bo trajalo glih do naslednjega žura. Ne more se 19 letnik naravi upret, pa tudi 25 ni kaj prida bolje...

kitajc ::

Kot so ti že drugi rekli. Ko bo odšla na fax, se ji bo odprl povsem nov svet. Boh ne daj, da bo živela v študencu. Če bosta prebrodila prvo leto, potem bo morda celo šlo.

Prva možnost je, da si najdeš kakšno rezervo bližje tebi, ki jo uporabiš, če te sedanja punca pusti. Druga možnost pa je, da greš na vse ali nič. Kot ti je predlagal že nekdo prej - preseliš se bližje njej, najdeš službo. Ampak ne bodi presenečen, če boš kljub temu ostal sam.

Malo si star zanjo. Kako pa izgleda druženje z njenimi prijateljicami in prijatelji njenih let? Star sem podobno kot ti, pa so mi 19-letnice precej "smešne". Vem, da boš rekel, da je "ful odrasla za svoja leta", ampak kako pa se obnaša med sovrstniki?

Pečo89 ::

Imam sluzbo ze ja. Avto tudi imam tako da te dve stvari sta.
ja stvar je da recimo ko greva ven gre ful denarja. Pac da greca ven jest in malo naokoli.
zdaj glede stanovanja. Fotr ji je reku da ce bo sla kdaj k men pac za par dni itd da naj kaj spakira use in naj se ne vraca Zato se boji ona. Saj veste kak je...
drugace z kolegicam/sosolkam se zastopimo super. Ena sosolka ima fanta isto starega kakor jaz. Leta niso tezava . Sva se o tem pogovorila takoj na zacetko in sva razcistla..
Drgac pa punce se dobi recimo ce noces kaj resnega zelo hitro..
Bi pa res blo super ce bi ona bila okoli mojih let in bi imela sluzbo in bi lahko takoj skupaj sla zivet..
Pravte tudi da bo sla z drugim . Ja zaupanje to moras imeti. Ce pa gre z drugim pa je itak takoj the end...

ps: pisem na telefon. Oprostite za napake

Magic1 ::

Haha fotr grozi v tri dni:)) Dvajset let je plačeval kot žut, da tamala odraste, potem jo bo pa nagnal... A misliš da je nor?
Pa ne jo navadit preveč na luksuz, denar se lahko bolj koristno zapravi, kot njo razvajat z njim. Je n ljudi okoli, ki ima več denarja od tebe in če jo boš razvadil, bo šla za prvim, ki ima več. Ti pa še za flet nimaš.
Magic

vostok_1 ::

Same pesimistične odgovore smo ti dali. Morda ni bilo najbolj vzpodbudno. Ampak ja, načeloma ti ne ostane drugega, kot da se pač preseliš nekam bližje na svoje. Pejt v LJ, pa si tam najdi službo.

Sam resnično ne bodi presenečen, če bo med faksom poskusila kaj drugega. Pa nikakor ne v smislu, da bi bila lahka in podobno. To je pač njena pravica, kot od vseh nas. Dejstvo je, da ko mine kemična zaljubljenost (~1 leto) in ne vidi več prednosti biti s teboj, se ji na faksu pojavi ogromna ponudba. Morda pa enostavno želi mal avanture. Hormoni in alkohol naredijo svoje.

Sej sama leta res niso pomembna...v teoriji, ampak so pa precej dobra aproksimacija za neko poučeno ugibanje. Redke so osebe pod 24, ki ne izdatno premišljujejo o zvezah, četudi se zadržujejo. Mislim, da šele po z 30timi, postanejo prioritete drugačne.

Pa prosim ne postat sedaj nek ljubosumno, posesiven manijak. It's not worth it.

Spajky ::

Pečo89 je izjavil:

... ko greva ven gre ful denarja...
... evo preštudiraj :))
Woman Properties ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

cekr ::

Če bi bilo res vse tako črno, se verjetno noben nebi skup spravu. Ha, ha.
Kot sem rekel: če ji zaupaš, če si zaradi nje v oblakih, če je tako tudi obratno, si ne beli glave in živi. Pri sum, da nekaj ni vredu, ti bo pa povedal, da si poišči kaj drugega. Upam pa da do slednjega ne bo prišlo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

vostok_1 ::

Za nekatere je črno, da te partner (od niti pol leta) zapusti pri 19 zaradi druge osebe ali spremembe želja/potreb. I call it acceptable, fairly common, human behaviour that you shouldn't be to concerned about.

stalker ::

Pečo89 je izjavil:

...ampak ona zacne z takimi da bom jaz pozabil nanjo in spoznal drugo in take..
Ampak zalublena sva oba...


Jaz sem imel par takih punc istih let in glej ga zlomka, one so mene pustile. Moj nasvet: uživaj, dokler traja.

MadMax ::

Ne vem zakaj fanta tako strašite.
Vsaka ljubezen je večna!
(dokler traja)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

bambam20 ::

MadMax je izjavil:

Ne vem zakaj fanta tako strašite.
Vsaka ljubezen je večna!
(dokler traja)


Eni smo mogoče celo probal vezo na daljavo in v 99% se ne obnese.

Po tem kar piše OP nisem prepričan , da ga ima punca tok rada kot on njo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Unknown_001 ::

OP tu je edina prepreka med vama njeni starši. Treba se bo tudi njim kaj pokazat pa kakšno resno debato rečt da se jim dokažeš kot zaupanja vredna oseba. Ko te sprejmejo je vse lažje.

Kar pa se tiče možnosti obstanka takih zvez pa lahko na žalost iz prve roke potrdim soforumaše da zelo težko taka zveza sfolga, ker se slej ko prej eden naveliča. Pri tebi upam da tega ne bo glede na to da sta stalno v kontaktu in dejansko izkazujeta interes drug do drugega. Osebno sem imel veliko zelo lepih začetkov zvez s kakšnimi Štajerkami, Belokranjkami, Gorenjkami in celo Hrvaticami, sam kaj ko smo se nato po tednu druženja vrnili v lokalne okoliše. Kak teden je trajalo s dopisovanjem potem pa se je vse skupaj dokaj jebivetersko zaključilo ker nisem bil več zanimiv. Torej kot je predhodnik napisal, ženske ne vejo kaj bi rade pa se pol zmišljujejo (Ker se pač lahko).

Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

marvin42 ::

Med resnimi osebami se veze na daljavo čisto lepo obnesejo. Vse 19 letnice in 25 letniki pa seveda na sodijo zraven.
Mostly Harmless

Pečo89 ::

Ja to sem pozabu omenit. Drugace usak dan se preko skajpa pogovarjava vsaj dve uri oz vec vsak dan in pa preko telefona se slisva usak dan tudi cez dan. In res do sedaj nikoli ni da bi nama zmanjkalo teme za pogovor. Drugace pac to temo sem odprl pac da ce je kdo ze dal to skozi da pove kak dober nasvet... Sem ze imel punce prej a tako na dalec je prvic zame in je zelo drugace vse skupaj ce se ne vidis vsak dan...lp

MadMax ::

rupsi31, spregledal si drobni tisk...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

D3m ::

Aha. Starši jo držijo v kletki pri 19 letih. Sure w/e.

Izkoristi dokler lahko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ZaphodBB ::

Pečo89 je izjavil:

Ja to sem pozabu omenit. Drugace usak dan se preko skajpa pogovarjava vsaj dve uri oz vec vsak dan in pa preko telefona se slisva usak dan tudi cez dan. In res do sedaj nikoli ni da bi nama zmanjkalo teme za pogovor. Drugace pac to temo sem odprl pac da ce je kdo ze dal to skozi da pove kak dober nasvet... Sem ze imel punce prej a tako na dalec je prvic zame in je zelo drugace vse skupaj ce se ne vidis vsak dan...lp

Jaz vidim zadevo tako, da je problem med fotrom in njo. Dokler ona ne bo uredila s fotrom, se lahko ti na glavo postavljaš, pa ne bo nič bolje.

Foter bo moral sprejet, da je njegova punčka ženska in da ni več edini moški v njenem življenju. Če ne danes, pa jutri, če ne pri tebi pa pri kakem drugem. Če ne misli hčerke zapreti v klet seveda.

Zato je dolžnost tvojega dekleta, da to uredi s fotrom.

Karkoli se ti trudiš, je na dolgi rok neproduktivno - saj boš slej ko prej dobil pravilen občutek, da ti vlagaš nesorazmeren del truda v zvezo. Zaradi tega boš hud na punco in ti bo šlo vse v cvet.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

D3m ::

Sorry ZaphodBB. Fotr je kle postranskega pomena. Je malo drugače v živo se s punco/žensko pogovarjati, kot pa pihanje na dušico preko telefona.
Vleče ga okoli prsta.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ZaphodBB ::

Zanimiv tale tvoj svet, kjer so vsi ljudje okoli tebe bodisi plen, bodisi plenilci.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Yacked2 ::

Pečo89 je izjavil:

Ja to sem pozabu omenit. Drugace usak dan se preko skajpa pogovarjava vsaj dve uri oz vec vsak dan in pa preko telefona se slisva usak dan tudi cez dan. In res do sedaj nikoli ni da bi nama zmanjkalo teme za pogovor. Drugace pac to temo sem odprl pac da ce je kdo ze dal to skozi da pove kak dober nasvet... Sem ze imel punce prej a tako na dalec je prvic zame in je zelo drugace vse skupaj ce se ne vidis vsak dan...lp


S tem lahko tolažiš samo sebe, punca s katero hodiš je toliko stara kot moje sovrstnice in ti iz prve roke povem, da je bolj nestanovitno obdobje to. Frendica ima starejšega fanta ene 3 leta in se mata ful rada in bla bla bla, ko smo šli na maturanca pa 1 teden ni zdržala brez "pozornosti".

Nevem koliko časa se ti bo še dalo takole ukvarjati z njo, samo povem ti, da si ona zelo verjetno "ljubezen" razlaga malo drugače.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Ganon ::

Pečo89 je izjavil:

Drugace pac to temo sem odprl pac da ce je kdo ze dal to skozi da pove kak dober nasvet...


To, kar ti je nekdo zgoraj napisal. Če se ti zdi ekonomično sprejemljivo, vztrajaj. Ampak na koncu boš zelo razočaran in se boš spraševal, kaj je bilo tega treba. V zvezi si z najstnico, ki bo odšla študirat. Ko bo začetna zaljubljenost mimo, boš nezanimiv in te bo po hitrem postopku odpikala. Pač, tvoja odločitev.

D3m ::

ZaphodBB je izjavil:

Zanimiv tale tvoj svet, kjer so vsi ljudje okoli tebe bodisi plen, bodisi plenilci.


Just my 2 cents. Je treba se družiti z več različnimi ljudmi oz. verjetno se vrtiš v krogu svojih pa čeprav misliš, da so drugačni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

Ganon je izjavil:

Pečo89 je izjavil:

Drugace pac to temo sem odprl pac da ce je kdo ze dal to skozi da pove kak dober nasvet...


To, kar ti je nekdo zgoraj napisal. Če se ti zdi ekonomično sprejemljivo, vztrajaj. Ampak na koncu boš zelo razočaran in se boš spraševal, kaj je bilo tega treba. V zvezi si z najstnico, ki bo odšla študirat. Ko bo začetna zaljubljenost mimo, boš nezanimiv in te bo po hitrem postopku odpikala. Pač, tvoja odločitev.



lahko je rečt, glede, da je zaljubljen.

vostok_1 ::

To je problem ja. On zatrapan...ona pa...njej se zdi fanj met tipa, "ker pri 19tih ga itak moraš imeti".

1. Uživaj dokler traja
2. Ne si zapirat priložnosti z drugimi (brez varanja seveda!)
3. Ne planirat na skupno življenje, dokler ne bo očitno, da je zadeva zrela. Zaenkrat se vozakaj še naprej, itd. Drugače je zlo velika vrjetnost, da ti bo žal.

Been there, done that.

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

To je problem ja. On zatrapan...ona pa...njej se zdi fanj met tipa, "ker pri 19tih ga itak moraš imeti".

1. Uživaj dokler traja
2. Ne si zapirat priložnosti z drugimi (brez varanja seveda!)
3. Ne planirat na skupno življenje, dokler ne bo očitno, da je zadeva zrela. Zaenkrat se vozakaj še naprej, itd. Drugače je zlo velika vrjetnost, da ti bo žal.

Been there, done that.



Dober napisano. Sploh tisto zgoraj.

D3m ::

vostok_1 je izjavil:

To je problem ja. On zatrapan...ona pa...njej se zdi fanj met tipa, "ker pri 19tih ga itak moraš imeti".

1. Uživaj dokler traja
2. Ne si zapirat priložnosti z drugimi (brez varanja seveda!)
3. Ne planirat na skupno življenje, dokler ne bo očitno, da je zadeva zrela. Zaenkrat se vozakaj še naprej, itd. Drugače je zlo velika vrjetnost, da ti bo žal.

Been there, done that.


In to tipa z rednimi prihodki in avtom. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

bambam20 ::

Pravi detektivi. Ni kaj :). pa še vse bo držalo.

noraguta ::

Napumpi jo griča nared, pa Skp žvet. Simpl.vse se da. Sam če pa čakata na žegn od ta starih bo pa še trajal.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Vitez ::

shadeX je izjavil:

Jaz mislim da dobre punce (in fantje), grejo že zelo zgodaj :). Jaz sicer nimam veliko prijateljic ampak od moje punce sošolke (24 let), je večina že v dolgoletnih zvezah (nekaj poročenih), veliko jih ima tudi otroke.


Jaz pa ne poznam nobene 24-letnice, ki je poročena in ima otroka. 24-letnice, ki jih jaz poznam, žurajo in so menjale že par tipov..

Tudi jaz sem skeptičen glede načrtovanja resne zveze z 19-letnico. Pri teh letih so punce še čist neizoblikovane osebnostno, njo še čaka faks, pa vse, ona šele gradi svojo identiteto. No, sej ej avtor teme tudi mlad, 25 danes ni nobena starost, tako da bi priporočal, naj se ne sekira preveč.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kako se čustveno oddaljit od osebe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13314293 (10998) FormerUser

Punca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6313542 (11291) Gandalfar

Razlika v letih (fant -punca 10let) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12233896 (23788) dzinks63
»

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21953695 (42326) Rias Gremory

Več podobnih tem