» »

Nabava točno določenega vijaka

Nabava točno določenega vijaka

IL_DIAVOLO ::

Zdravo,

potreboval bi točno določen vijak...debelina, dolžina, vse mora bit identično, ker je za kompleksno zadevo. Kako bi se tega lotil in kje naj sploh iščem, da bi me najbolj poceni prišlo. Gre za kar veliko količino kosov in za podjetje.

Hvala že vnaprej.

Unknown_001 ::

Daj mere, pa preveri če ni to kakšen standarden, ki se ga da v kaki bolje založeni trgovini kupiti. Pa povej za kje ga potrebuješ. Ti bi pomojem rad vijak po naročilu, kar pa zna biti pasje drago če ga je treba posebej izdelati.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

Pri grosistih z vijaki. Jih je kar nekaj.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Vikking ::

noraguta je izjavil:

Pri grosistih z vijaki. Jih je kar nekaj.


Prej pri izdelovalcih vijakov. Išči v to smer.

5er--> ::

Metaloprema

mancini ::

glede na to da naročaš za firmo, pa si tak totalen amater (povprašaj za nasvet koga ki se spozna, verjetno gre za standardne, tako kot je že omenjeno)
najbolj pomemben ti je pravi material, pravi navoj, potem kakšna mora biti glava ( 6 kotna, vgrezna), .....

tista dolžina ponavadi lahko varira sploh če gre za daljše vijake

seveda bi bilo vsem lažje, če bi vsaj približno vedeli kak vijak rabiš in zakaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mancini ()

N0t0ri0us ::

kamm veleprodaja... Imajo vse :)

Metulj-1 ::

Točno tako. KAMM.

Mare3 ::

Napiši mere vijaka in material morda lahko kaj zrihtamo (na stružnici oz. cnc stroju) med pavzo na šihtu, če ni preveč dela z njem :)

IL_DIAVOLO ::

Nisem imel časa, da bi pomeril, sem pa pofotkal, če kaj pomaga:



Malo daljši vijak sem našel...gre za vijak oznake M2 JIS B1122...neki kitajski vijak v glavnem. Zdaj še samo iščem manjšega, ki je zelo podobno narejen, le da ima odsekano konico, glava vijaka je ista(zaobljena)

http://www.alibaba.com/product-detail/M...

Lp

Vikking ::

Zakaj v slo ne poiščeš direkt proizvajalca ki dela po naročilu vijake. Kolikor razumem iščeš večjo količino za podjetje, tako se izogneš vmesnemu členu prodajalcev in dobiš ugodno ceno direktno od proizvajalca.

trololo2 ::

Pojdi z njim v KAMM, ti ga bojo tam pomerili. Cena pa dvomim da bo problem.

IL_DIAVOLO ::

KAMM je predaleč...

mancini ::

mali vijak je verjetno navadni M3 5mm

za večjega pa ne vem, ker ni iz strojništva, tudi pač nek navadni samorezni vijak za les

mujek ::

V Mariboru je trgovina Tehnocom.

Matevz96 ::

IL_DIAVOLO ::

mancini je izjavil:

mali vijak je verjetno navadni M3 5mm

za večjega pa ne vem, ker ni iz strojništva, tudi pač nek navadni samorezni vijak za les


Jap to je ta...hvala ;)

MadMax ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

KAMM je predaleč...

Tole pa me je v povezavi z uvodnim postom lepo nasmejalo (večje količine, podjetje...) :D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

IL_DIAVOLO ::

MadMax je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

KAMM je predaleč...

Tole pa me je v povezavi z uvodnim postom lepo nasmejalo (večje količine, podjetje...) :D


Merit vijaka 100km v eno stran pa res ne bom hodil...kupovalo se bo itak v tujini, cca milijon kosov.

mancini ::

Te vijake bi nesel kakšnemu lokalnemu mojstru, mehaniku, šlosaru pa bi ti takoj povedal za kake vijačke gre

če sem ti jaz izstrelil kot iz topa pa nisem ravno v tem doma :)

Sploh pa ne razumem kako si ne znate sami na firmi zmerit vijaka, navoja, .... od kdaj je to problem

če niste takšna firma pa imate partnerje, prijatelje, pa jih povprašaš za uslugo, ki to v resnici niti ni, ker je takšna malenkost

Glavno da sedaj veš to kar te je zanimalo

in srečno pri poslu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mancini ()

fpbs ::

Jaka firma, ki niti osnovnih vijakov ne pozna. Išči kniping vijak z lečasto glavo, in drugi vijak po sliki sodeč M3 ravno tako z lečasto glavo. Sem pa prepričan, da bi za tvojo kompleksno zadevo prišlo v poštev še veliko drugih podobnih vijakov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj Apple proizvaja iPhone na Kitajskem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12227402 (21319) jb_j
»

Klispne za pritrjevanje žične ograje na lesene stebre

Oddelek: Loža
132621 (2508) Unknown_001
»

M2, M3, M4 vijaki,...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1715030 (7090) ufek
»

Ventilatorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171168 (946) poiuz
»

HP uredil težave s pregrevanjem tiskalnikov, izvorni problem ostaja

Oddelek: Novice / Varnost
287814 (6234) techfreak :)

Več podobnih tem