» »

Iščem resne glasbenike za resen glasbeni projekt

Iščem resne glasbenike za resen glasbeni projekt

Menendez13 ::

Pozdravljeni vsi.

Sem Menendez 13, razlog , da sem se registriral tukaj je upanje, da najdem resne glasbenike za resen glasbeni projekt.

1 GLASBENA SCENA Ste siti ponavljanja ene in iste glasbene scene prisotne pri nas in v svetu s seveda izjemami, ki so uspele s trdim delom ? Ste pripravljeni delati nekaj povsem drugega in hkrati to lansirati večjim masam ?

2 Ste pripravljeni delati nekaj originalnega, drugačnega, udarnega, potovati po svetu, pridobivati glasbene izkušnje , spoznavati nove kraje in ljudi ?

3 RAZOG-Če je odgovor da in ste pripravljeni trdo delati, vnašati svojo osebnost in glasbo v ta projekt, ki bi ga kompromisno razvijali se javite. Materiala je že dosti , izdali smo 5 albumov, imeli kar nekaj nastopov, a je stvar zaradi neresnosti mnogih članov obstala.

4 GLASBENI SLOG -Gre za zelo mešani glasbeni slog, od Avangarde, Punka, Jazza, Balkana, filmske glasbe in še marsikaj , ki kot kombinacia vsega tvori brez dvoma nekaj povsem izvirnega.

5 GLASBENIKI -Iščem vse vrste glasbenikov od kitaristov, basistov, bobnarja, trobentarjev, lahko igratte karkoli, vedno lahko kaj dobrega iskombiniramo.

6 PROSTOR ZA VAJE Imam v najemu, velik 12 kvadratnih metrov , povsem dovol za band.

7 LOKACIJA: Sem v Ljubljani, lahko ste iz kjerkoli, če ste se pripravljeni voziti v Ljublano.

JAVITE SE ! Več boste izvedeli, ko me kontaktirate

Na telefon 051 739 638 ali mail nikotenemrzi@yahoo.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Glasbeni forum

Oddelek: Loža
61352 (1041) videc
»

slovenska glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554922 (4827) 'FireSTORM'
»

Glasbeniki

Oddelek: Sedem umetnosti
343682 (3086) gzibret
»

Fredy Miller - koncert

Oddelek: Loža
373507 (1688) Slowenc
»

še malo o slovenski glasbi

Oddelek: Sedem umetnosti
343270 (2682) mile

Več podobnih tem