» »

Električna zobna ščetka

Električna zobna ščetka

««
11 / 11
»
»»

Ganon ::

Čuden test, res. Odločita baterija in polnilnik in glasnost. :))

darkolord ::

Zakaj čuden? Če čistijo enako dobro, je tišja in z boljšim polnilnikom vsekakor tudi boljša.

Če odtehta 5x ceno, pa vprašanje, ki ga mora vsak razrešiti pri sebi ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Djole ::

darkolord je izjavil:

Zakaj čuden? Če čistijo enako dobro, je tišja in z boljšim polnilnikom vsekakor tudi boljša.

Če odtehta 5x ceno, pa vprašanje, ki ga mora vsak razrešiti pri sebi ...

Zato pa alfawise s100 za 17€ spila ze 3 leta :)

Alfonso ::

Djole je izjavil:

darkolord je izjavil:

Zakaj čuden? Če čistijo enako dobro, je tišja in z boljšim polnilnikom vsekakor tudi boljša.

Če odtehta 5x ceno, pa vprašanje, ki ga mora vsak razrešiti pri sebi ...

Zato pa alfawise s100 za 17€ spila ze 3 leta :)


Imam tudi sam. Zmankuje mi ščetk. Kje nabaviš nove? Oz. katere ustrezajo?

Djole ::

Te sem nazadnje narocil

darkolord ::

Drugače če koga že tišči denarnica, se bolj splača kupiti več nastavkov (in jih pogosteje menjati) kot ščetko z več dodatnimi fičrji.

schrack ::

Alfonso je izjavil:

Djole je izjavil:

darkolord je izjavil:

Zakaj čuden? Če čistijo enako dobro, je tišja in z boljšim polnilnikom vsekakor tudi boljša.

Če odtehta 5x ceno, pa vprašanje, ki ga mora vsak razrešiti pri sebi ...

Zato pa alfawise s100 za 17EUR spila ze 3 leta :)


Imam tudi sam. Zmankuje mi ščetk. Kje nabaviš nove? Oz. katere ustrezajo?


Ravno danes sem jih za mojo S100 naročil na aliju:
https://www.aliexpress.com/item/1005001...

Djole, hvala za test.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schrack ()

BCSman ::

Sem za foro nabavil hoferjevo sonicno Easy Home za 15eur. Zadeva je dizaster, skace po ustih in s plasticnim delom velikorat udaris v ostale zobe. Ali lahko tej sunki naredijo kaj skode zobom ali je plastika premehka da bi skodovala?
Namrec imam se od Vitapurja scetko, ki je verjetno v rangu Philipsov in je cisto umirjeno delovanje in ni razbijanja po zobih, pa tudi zadaj je dodatno gumirana.

FireSnake ::

Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Ganon ::

Ni krika mode. Kupi sonicare in je zadeva rešena.

donvito ::

SmeskoSnezak ::

Sonicare je (bil) vcasih 100eur, razlika med modeli kar se tice ciscenje zoba je minimalna... Vcasih celo dva ista modela za isto ceno (mogoce black friday) in pa full easy je za popravit. Razn ce nucas kako res specificno zahtevo, pol mogoce vec... sicer pa med elektricnimi za 70-200eur nasa familia ni vidla razlike.
@ Pusti soncu v srce... @

zzitop ::

Morda še novejši ZPS test iz novembra 2023?
Iskrena hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zzitop ()

user-pass ::

Po mojem mnenju je vsaka elektricna krtacka boljsa kot navadna rocna. Ampak dejansko ucinek ni pri vseh isti. Pred mnogimi leti sem imel Philips Sonicare, potem je baterija sla po gobe, da sem polnil pol dneva za enkratno uporabo. Mi je bilo potem skoda dajati 200€ za novo Philips in sem nabavil Ocleanza pol manj, ne vem kateri ampak takrat najboljsi in najdrazji model, in opazil 100% razliko - na slabse, samo se nisem dosti sekiral. Ta je delala dobro nekaj let, potem sem nabavil novo Oclean, super duper nov model, X Pro Elite, sem mislil, da bo napredek, ocisti pa slabse kot prejsnja Oclean, ki je iz prodaje btw. Sedaj sem spet na Philipsu in je kot dan in noc. Na clean nastavitvi ocisti bolje, kot vse Oclean na full, na whitening mode-u. Z Oral-B nimam izkusenj, mogoce so dobre.

zzitop ::

Saj zato bi rad videl, katera je zmagala pri ZPS. Če gledam to stran:
https://www.electricteeth.com/uk/best-e...

Je Oral-B Pro 3 3500 dabest izbira. Da je Oclean tak skret, si pa tudi nisem mislil. Hvala za te informacije.

Magic1 ::

Na koncu itak vedno uporabljaš le clean opcijo na Philipsu. Serija 4000 ima tako že vse kar od ščetke rabiš. Vse te 100EUR+ so čisti gimmick. Na Amazonu se dobi 4000 serijo, pakirano po dve v kompletu za 80EUR (buzz na 30s, in senzor pritiska).
Jaz z Oralom-B kmalu dobim zobni kamen. S philipsovo pa nikoli.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Djole ::

zzitop je izjavil:

Morda še novejši ZPS test iz novembra 2023?
Iskrena hvala

Ga še ni bilo.

pero50 ::

oral b io-9s
oral b io-8n
oral b io-9n

so dobile 73 točk,

potem so bile še od oral b, 72 točk
4
10
6


philips sonicare 3100 ocena 70t, 95 min delovanja
oral b pro 3 3000 ocena 70t, 63 min delovanja

sam sem kupil 3100 od philipsa, 2 kosa mislim da za 63EUR na amazonu. očisti precej boljše kot prej neka sonična iz aliexpressa, katere sta mi 2 odpovedale v dveh letih

IMO je 3100 vse kar rabiš, ostalo samo plačaš cel kup funkcij, ki jih ne rabiš ne uporabljaš in namesto on of gumba moraš iti skozi 10 useless programov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pero50 ()

gort ::

Oralb karkoli je v redu, dela to X let... Ščetke na zalogo Y let kupiš na aliexpress, kapneš kakšno kapljico belega olja not, da prenosa ne potrga, če je ravno napoljena baterija

lolipop2 ::

Jaz sem vzel Philips 6100 pred 4 leti, za cca 80€. Čist super zadeva, vse kar je več, ali od keša ali od funkcij, ne rabiš.
Mi je bil pa ta Sonicare eno izmed bolj zarečenih zadev. :) Sedaj, ko imam, pa ni šans, da grem nazaj na ščetko.

Gregor P ::

Meni je zobozdravnica rekla, da so vrteče ščetine zdravstveno gledane slabše od soničnih za naše zobovje. Če je pa to res, pa sam težko ugotovim. Sicer uporabljam Philipsovo že vrsto let in dejansko imam veliko manj kamna ipd. kot sem ga imel prej z navadno; kar se vsakokrat potrdi zdaj le še na letnih do dvoletnih preventivnih pregledih, kjer ima zobozdravnica bolj malo dela.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
11 / 11
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

električna zobna ščetka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14947999 (2288) link_up
»

Katero elektricno zobno scetko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
507681 (5732) Magic1
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21661019 (33419) Andro457
»

Kupujem elektronsko zobno ščetko - prosim za pomoč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5417968 (8583) flameir
»

Ionex zobna ščetka

Oddelek: Loža
478301 (6053) BC3

Več podobnih tem