» »

RADEON VIVO 64 DDR PROBLEM !!!

RADEON VIVO 64 DDR PROBLEM !!!

panter ::

TAKO LEP POZDRAV VSEM SKUPAJ !!!
NABAVIL SEM RADEON 64 DDR VIVO IN IMAM KAR VELIKO PROBLEMOV PRI NJEGOVEM DELOVANJU!!
DOMA IMAM PLOŠČO K7 ATA 100 TER THUNDERBIRDA 700. PO INŠTALACIJI RADEONA IN SEVEDA NOVI NAMESTITVO WINDOVSOW 98 SE MI RADEON DELA NEMALO PROBLEMOV !!! ( Z VOODOJEM 3000 JE BILO VSE OK ). ZANIMIVO JE ŽE TO KO UPALIM AGP 4X(V BIOSU PLOŠČE) NE DELA ... MALO PREJ KU PRIDE V WINDOVSE SE UGASNE MONITOR IN NAPISE OUT OF RANGE!

PROBAL SEM ŽE VSE VERZIJE GONILNIKOV VIA AGP OD 423 PA DO 428 .. VEDNO JE ISTI PROBLEM !! TO PA JE DA KO POŽENEM KATEROKOLI IGRO ... NPR COLINA SE MI PO (KAJ PA VEM VENDAR VEČ KU 2 MINUTI NE ZDRŽI).. ENOSTAVNO SE UGASNE MONITOR !!! V OZADJU JE ČUT MUZIKO SLIKE PA NIKJER(ENAKO KOT ČE V BIOSU NASTAVIM AGP 4X)...TO SE ZGODI ČE DAM NOTER VIA GONILNIKE (ISTO JE ČE DAM NOTER ATI GONILNIKE KI SO PRIŠLI ZDRAVEN ) ... ZANIMIVO PA JE TO DA ČE NE DAM NOBENIH GONILNIKOV NOTER DELA VSE OK!!! TOREJ NE ZABLOKIRA .. VENDAR NI PODPORE AGP-JU TOREJ DELA ZELOOOO POČASI .. AJA PROBAL SEM ŽE Z DX 7 IN 8 VEDNO JE ISTO !!! TODI VSE GONILNIKE KI SO OD ATIJA NA NETU SEM PROBAL OD BEATA DO VSEH ... VEDNO ISTO !!

PO MOJEM JE KAKA FORA V BIOSU OZIROMA Z NASTAVITVAMI BIOSA .. ZATO BI VAS PROSIL ČE MA KDO TAKO KONFIGURACIJO DOMA NAJ MI POVE TOČNE NASTAVITVE BIOSA .. KER SAM JIH NE VEM .. NO TUKAJ JIH JE CELO MORJE ...

LP ... IN .. KJE SO ČASI VOODOJEV !!! Č A O

fiki ::

Pejt na nastavitve pa spremen osveževalno frekvenco pa bo vrjetn vse uredu
siki

panter ::

JA HVALA SIKI .. VENDAR NE VEM ČE JE TO KER ... NEKAJKRAT ZABLOKIRA ..TOREJ POMAGA SAMO RESET .. SLIKA JE ŠE VIDNA .. NEKAJKRAT PA RATA TEMNA SLIKA V OZADJU PA JE ŠE VEDNO MUZIKA .... MISLIM DA JE NEKAJ NAROBE Z BIOSOM .. OZIRAMA NASTAVITVAMI V BIOSU PLOŠČE IN SAME KARTICE .. ZATO BI TE PROSU DA MALO BOLJ RAZLOŽIŽ TVOJO UGOTOVITEV .. NAJ SPREMENIM OSVEŽEVANJE .. TAM KJER JE OPTIMALNO .. IN LAHKO ZBIRAM SAMO POD 100H .. KER MI MONITOR VEČ NE DOPUŠČA .. POTEM PO TVOJI LOGIKI ČE DAM NA 90 H ... BI MOGLO BIT VSE V NAJLEPŠEM REDU ? NEVEM NO ...

OK ... NAJBOLJ BI PROSU ČE MI NAPIŠETE TOČNE NASTAVITVE .. TAKO KARTICE .. KOT BIOSA PLOŠČE K7 100 RAID ..

LEPO PROSIM KER SEM NA TRNU Z ŽIVCI .. LP

fiki ::

jest drgač nimam radeona sam sm pa isti problem vidu na rage 128. Če ti med igro rata črn zaslon me zanima če igra še laufa, npr če se sliš ka strelaš med črnmu zaslonu. ČE je to ne vem druge rešitve kokr pa osveževanje še enkat pa poglej če ti agp 100% dela na 66Mhz
siki

BC3 ::

jest pa mam radeona ( istga k ti ) pa mi takih problemov ni nikol delu tud če sm se zejbavu u biosu u windowsih al pa z drajverji ( probleme sm meu edin z video in )
probi jo nazaj nest sj maš še garancijo ne?

VASkO ::

eh;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ko znova zaženem pc, se ne prižge več ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
161195 (976) nosk8fx
»

Kako pravilno software-sko zamenjati grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
201402 (1095) Marjan
»

Hercules8500Le

Oddelek: Pomoč in nasveti
442257 (1458) rap3r
»

RADEON VIVO 64 DDR PROBLEM !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7858 (750) dynamite
»

Abit KT7-Raid in AGP???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91500 (1330) ijatebi

Več podobnih tem