» »

Prepaid VISA / MasterCard

Prepaid VISA / MasterCard

joker16_7 ::

Pozdravljeni!

Iščem prepaid VISO ali MasterCard, ki ima čim nižje stroške. Prioriteta so stroški mesečnega vodenja in PoS provizije. Kaj svetujete? Ima morda kdo kakšne izkušnje z MoneyPolo prepaid kartico, ki je trenutno najugodnejša varjanta, ki sem jo našel?

http://moneypolo.com/wp-content/uploads...
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

vinkl25 ::

Asus Crosshair V Formula |Phenom II 1090T @4200|TeamGroup Elite 8GB@1600Mhz|
2x500GB SSD|2x1070

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkl25 ()

Sami ::

Smartpaycard ima drago aktivacijo (18EUR) in stroške pri vsaki polnitvi.

Jaz uporabljam predplačniško viso banke Koper, takoj že plačaš 10EUR za 4 leta poslovanja, to je edini strošek.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Smrekar1 ::

Predplačniška Visa na NKBM je 9€ za 4 leta, 15€ če hočeš svojo sliko na njej. Isto dobra izbira kot pri Banki Koper, kot ti je napisal Sami :)

kixs ::

Tudi sam sem pred nekaj meseci iskal ugodno VISA varianto... med BK in NKBM.

Na koncu sem jo vzel pri NKBM. Prej jo naredijo, kosta celi evro manj in njihov bankomat je v blizini. Dodatno omogocajo se brezplacen on-line vpogled na racun, kar BK ne omogoca.

Looooooka ::

Sami je izjavil:

Smartpaycard ima drago aktivacijo (18EUR) in stroške pri vsaki polnitvi.

Jaz uporabljam predplačniško viso banke Koper, takoj že plačaš 10EUR za 4 leta poslovanja, to je edini strošek.

Aktivacija je 15 eur (10 za virtualno) in vse stroške polnitve ma smartpaycard cenejše od tega linka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

cortez ::

Sam a ni tako, da more bit Visa NKBM vezana na TRR. Pa še online banking ti računajo, se mi zdi, 0,55c/mesec in če položiš denar na okencu, si vzamejo provizijo 1EUR ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

Sami ::

Looooooka je izjavil:

Sami je izjavil:

Smartpaycard ima drago aktivacijo (18EUR) in stroške pri vsaki polnitvi.

Jaz uporabljam predplačniško viso banke Koper, takoj že plačaš 10EUR za 4 leta poslovanja, to je edini strošek.

Aktivacija je 15 eur (10 za virtualno) in vse stroške polnitve ma smartpaycard cenejše od tega linka.


Začetna aktivacija je 15EUR, stroški prve polnitve so 2EUR in 1EUR minimalne polnitve...torej 18EUR začetnega stroška, od tega je 1EUR dobroimetja, v primeru fizične kartice.

Skratka Smartpaycard ima visoke stroške polnitve, najbolj se splača polnit preko TRR-ja, ker je do 1000EUR polnitve 1EUR provizije, če pa polneš preko Monete te pa prav odrejo s provizijo :D

Pri banki Koper pa recimo provizije pri polnitvi ni.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

kixs ::

cortez je izjavil:

Sam a ni tako, da more bit Visa NKBM vezana na TRR. Pa še online banking ti računajo, se mi zdi, 0,55c/mesec in če položiš denar na okencu, si vzamejo provizijo 1EUR ?


Visa NKBM je vezana na tekoci racun, ampak te nic ne kosta. Placas teh 9€ za 4 leta in to je to. Js kartico potrebujem le za prenos iz PayPal-a in nato dvig iz bankomata. Na kartico se nisem nic polagal.

Spletna banka za vpogled na TRR kosta tocno 0€/mesec. Ce zelis polno spletno banko, pac kosta cca 0,50€ na mesec.

lp

btzajla ::

Sam imam virtualno VISO pri NKBM in sem do sedaj zelo zadovoljen. Strošek le te pa znaša 5€ za 4 leta. Kartico dobiš tudi v fizični obliki, razlika je samo, da nima čipa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037926 (16082) sbawe64
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108480 (36401) Andro457
»

Katero debetno kartico?

Oddelek: Loža
142898 (2587) jizzer
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120938 (19447) Bye
»

Visa & Mastercard - zlorabe

Oddelek: Loža
326483 (5068) Tilen

Več podobnih tem