» »

zaščitna mrežica

zaščitna mrežica

frenk ::

torej zanima me kaj bi lahko uporabil kot zaščitno mrežico v velikosti 16x24, to je za 6 ventilatorjev velikosti 8cm ki so postavljeni 3x2...sem že dva ventilatorja polomu...ali bi bila una mrežica za zvočnike uredu al je pregosta?:\

OZZY ::

Ja na vsakega dej mrežico 8x8 pa je.
Go with the flow.

goku :) ::

Hm, kaj pa človek rabi toliko ventov skupaj? Drugače ni pregosta po mojem mnenju, dalo bi se pa uporabiti kaj drugega!

tony ::

Mrežica od zvočnikov bi bila dobra saj nebi prah hodil noter.A nesme bit pregosta ,In jo moreš redno čistit.

Jaka83 ::

Človek ima vodno hlajenje in ima na radijatorju tolk ventov, če nisi vedel.

goku :) ::

oprosti, k nisem vedu da ma vodno hlajenje.

Jaka83 ::

Oprosti, če je zvenelo preveč ofenzivno, ker ni bilo mišljeno tako.:(

frenk ::

zdele gledam po netu pa nč ne najdem...sam zaščitne mrežce za zvočnike, ki pa os nažalost premejhne...al kdo ve ke bi se to dobil?

Jaka83 ::

Kaj pa če bi nabavil zaščitne mrežice za vsak fan posebaj. Al pa naredi sam en grill iz kovine in ga našraufaj na vente. A se ti gre zato, da nebi prah prišel skoz al zato, da nebi lomil vetrnic?

Jackal ::

Lahko pogledaš u Conradu. Drugače ima pa zelo dobro opremo za zvočnike tudi trgovina Terna na Kolezijski ulici v Ljubljani. Dobiš lahko tako mrežico iz blaga (gosta) in tudi take iz kovine, ki imajo potem luknje, ali pa samo mrežo.... Najbolje da pogledaš kaj ti najbolj ustreza
Walking the way is something completely different than imagining the way.

upirna ::

mislim, da prodajajo ene mrežice v malcomu, sam saj veš, tam je še pleh lohk pokvarjen:D

frenk ::

če bi dou za usak fan posebej bi blo preveč dela z montažo...jest rabm to bl zarad lomljenja, ker itaq ne piha v ohišje in me prah takon ne mot...bom u pondelk mau ukol poklicou

Spajky ::

Pejdi v vrtnarijo ali kaj podobnega po pocinkano mrežo z luknjami 1x1cm ala tale na ventu..Ponavadi rabi za ogradit kokošnjak in dajejo na metre... :-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

frenk ::

kr uredu zadeva sam pomoje še usen mau prevelke lukne:\

Jaka83 ::

Sej se ziher dobi tud z manjšimi luknjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetki modifikacije... (slike)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
392028 (1258) Eddy
»

No pa se moja modifikacija ohisja in ostalega

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331755 (978) kuglvinkl
»

kako vtišat ventilator v napajalniku

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81001 (694) exe
»

ventilatori za hlajenje sistema.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161447 (1116) Tomi

Več podobnih tem