» »

Hotmail block

Hotmail block

slovenc1234 ::

Že par dni imam problem z vpisom v hotmail račun. Ko vnesem UP. ime in geslo mi javi:Videti je, kot da nekdo drug uporablja vaš račun.
Probal sem res že praktično vse možnosti(enkratni vpis preko mobitela,potem potrditvene kode, ki naj bi mi jo poslali na sekundarni email mi ne pride nič). Če je mogoče že kdo od vas imel podobne probleme bi biu zares hvaležen

shadeX ::

ja, a geslo si spremenil?

slovenc1234 ::

Ne saj pravim, da ne dobim novega gesla al tiste kode, ki naj bi mi jo poslali na moj sekundarni mejl. No tega ne dobim pa, če klikam na gum "pošlji" do jutra.

Phantomeye ::

slovenc1234 je izjavil:

Ne saj pravim, da ne dobim novega gesla al tiste kode, ki naj bi mi jo poslali na moj sekundarni mejl. No tega ne dobim pa, če klikam na gum "pošlji" do jutra.


si preveril spam?

Seba22 ::

Ma jas sem imel isti problem na mojih vseh treh hotmail računih mi je to gnjavilo skozi.Enkrat sem prišel not enkrat ne pol nazadne pa sploh več nisem uspel priti not.To s kodo pa ne rešiš čisto nič.Jas sem celo dobil enkrat to kodo semizdi pa ni pomagalo nič je še vedno pisalo da rabim pravilno kodo.In pol me je razpizlo pa sem vse skup pusto in imam sedaj en gmail račun že dobro leto dni.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

slovenc1234 ::

Hja sej narest nov email ni problem in ga lohko nardim takoj...problem je to, ker imam na hotmailu ogromno pomembnih mailov (mejl naslovi, sporočila pomembni fajli...)in tega ne morem kar tako zavržt.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izbrišem spletno stran. Nočem več plačevati!

Oddelek: Omrežja in internet
243904 (2423) SaXsIm
»

problem pri vpisu v windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
253350 (3073) GTX970
»

Windows live - MSN - Hotmail

Oddelek: Omrežja in internet
122809 (2698) jurre
»

Google račun z mojim Hotmail naslovom

Oddelek: Omrežja in internet
61616 (1493) naKljuchni
»

Kako odmrznit msn?

Oddelek: Pomoč in nasveti
464560 (2277) enxtip

Več podobnih tem