» »

Windows 8.1 Pro in Windows Update

Windows 8.1 Pro in Windows Update

someboody99 ::

Pozdravljeni! Imam problem z Windows 8.1 Pro. Okej. Želim namestiti posodobitve z Windows Update. Jih downloada, nato je potrebno pač ponovno zagnati računalnik, da se namestijo. Poskušam narediti ponovni zagon. Nato na ekranu piše obdelava posodobitev (spodaj pa procenti, koliko je dokončano), nato računalnik pri natanko 30% čisto "zašteka", da ne morem niti miške premakniti. V čem mislite da je težava? Hvala. Bom res moral nazaj na Windows 7?

Mare2 ::

Meni še ni zaštekalo. Kaj imaš to zaen računalnik?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Yacked2 ::

Pusti čez noč pa bo :) Sem se srečal z istim problemom, na večih različnih računalnikih. Prvi update je bil pogosto tak. Pusti čez noč nasledni dan pa rebootaj pa bo.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

someboody99 ::

Mare2 je izjavil:

Meni še ni zaštekalo. Kaj imaš to zaen računalnik?

Računalnik je (sem ga sam zgradil, star že nekaj let): Matična: Asrock 970 Extreme 3, Napajalnik: Corsair CX600, Procesor: AMD FX-8120 3.10 GHz, Grafična: Radeon HD 5700 Series 1024 MB, RAM: Corsair Vengeance 4x4 (16) GB, SSD: Corsair Force 3 240,0 GB, HDD: WDC WD10EADS-00M2B0 1TB

Yacked2 je izjavil:

Pusti čez noč pa bo :) Sem se srečal z istim problemom, na večih različnih računalnikih. Prvi update je bil pogosto tak. Pusti čez noč nasledni dan pa rebootaj pa bo.

OK, bom probal pustit, čeprav sem mogoče malo v dvomih (glede na to da se tisti krog neha vrtet, in miška se ne premakne)...
Drugače s tem PCjem ni bilo nikoli nobenih problemov...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nexus 4 se sreča z vodo

Oddelek: Mobilne tehnologije
213515 (2865) FX6300B
»

V avtu smrdi po barvi

Oddelek: Loža
215951 (5156) korenje3
»

Ram!!! nujno

Oddelek: Strojna oprema
221956 (1527) Xserces
»

Zunanji disk-crknil ali ne? ...

Oddelek: Strojna oprema
5744 (620) cucolino
»

Kaj za vraga???

Oddelek: Pomoč in nasveti
271783 (951) xtrEeme

Več podobnih tem