» »

Spletna trgovina

Spletna trgovina

scipascapa ::

Kaka preprosta za narediti? Za potrebe seminarske.
SHOPPAMINE in WEBYSHOP mi nista kaj preveč ok.

GALINTECH ::

Opencart, WooCommerce ...
http://galintech.si/

urli ::

Za narediti ni nobena preveč preprosta. Za namestiti open-source pa jasno je. To lahko še opico naučiš :P samo ne vem, če bo to dovolj za seminarsko, ker če, je ta predmet, ki ga imate brezveze. Par klikov zna vsak narediti...

scipascapa ::

sej samo prototipno opcija....je kje slovenska opcija?

našel odlično opcijo.

Prestashop

Zgodovina sprememb…

rokibalboa ::

Tudi jaz priporočam opencart woocomerce ali magento.
lp

scipascapa ::

sem uredil z prestashop.

scipascapa ::

V čem mislite, da je Big Bang & Mimovrste spletna trgovina narejena?

Gandalfar ::

Lasten razvoj

scipascapa ::

To vem, samo katera programska orodja menite.

Gandalfar ::

C#, PHP, Ruby

PurpleMoo ::

Mimovrste uporablja Magento.

scipascapa ::

Potem Prestashop niti ni tako slaba izbira bi rekel :)

Gandalfar ::

PurpleMoo je izjavil:

Mimovrste uporablja Magento.


Vir?

technolog ::

Stara mimovrste trgovina je bila zagotovo lastna koda.

Nova je pa neka spacanka v Angular.JS, torej magento tud ziher ni.

technolog ::

Evo, glih dans sm ugotovil, da je nova mimovrste postavljena na nekem Nette frameworku. Češko.

http://forum.nette.org/cs/

Netrunner ::

technolog je izjavil:

Stara mimovrste trgovina je bila zagotovo lastna koda.


Po mojih informacijah, katerih pa ne morem 100% potrditi je stara stran od mimovrste uporabljala magento kot osnovo, s tem da so jo pošteno dodelali in prilagodili svojim potrebam.

Kako je kaj z novo pa nimam pojma .. vem samo da UI ni za se hvalit.

PurpleMoo ::

Res je, za staro vem, da je bila osnovana na magento (parkrat je ven vrglo magento errorje), za novo pa ne vem. Opazila sem da kmalu zatem, ko so novo postavili na strežnike, par stvari še ni bilo prevedenih.

scipascapa ::

Obstaja kje statistika slovenskih spletnih trgovin, BigBamg, Enaa, Mimovrste, Comshop, itd?

mitja73 ::

scipascapa je izjavil:

Obstaja kje statistika slovenskih spletnih trgovin, BigBamg, Enaa, Mimovrste, Comshop, itd?


Statistika česa ?

scipascapa ::

statistika obiska.

shadeX ::

MStrix ::

Presta shop je ok, sicer ima določene buge kot naprimer pri sami analitiki, vendar je cool price to performance.

scipascapa ::

MStrix: kaj pa povezava z MS Dynamics Navision 2009, kaj misliš tukaj kaj?

MStrix ::

Deluje brezhibno, še nisem naletel na napako, ki bi bila povezana z scailingom

Drugače pa je tudi squarespace dobra opcija, recimo za začetnika nepoznavalca, saj je vse one klick go.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MStrix ()

Vice ::

MStrix je izjavil:

Presta shop je ok, sicer ima določene buge kot naprimer pri sami analitiki, vendar je cool price to performance.

Kakšne bugice pa ima? analitika sicer niti ni tok kritična ker so za to druga orodja.

MStrix ::

Ubistvu analitoko nekako kaže kakor se mu zahoče, ja seveda maša pa tuki google analitycs, ki dela super. Meni je največ težav povzročal uvoz podatkov, saj je presta open source, tako da je veliko vtičkov, ki so enostano zanič ..... preden kar koli kupuješ ali nadgrajuješ for free, se malo pozanimaj na njihovem forumu, ki je zelo OK.

Vice ::

sem mislil bolj na kakšne "pomanjkljivosti" samega CMSja, z vtičniki je logično, da kakšen ne dela in moraš biti pazljiv, to je povsod. Je pa vseeno boljše kot OpenCartu kjer namestiš en vtičnik pa ti ostali nehajo delat in moraš prilagajat kodo praktično za vsak vtičnik.

MStrix ::

No tu tako ekstremnih težav ni. CMS pa včasih meče kak error, vendar po parih potrditvah ali shranitvah normalno shrani opravljeno delo.

scipascapa ::

Kakor zbiram informacije, je Magento bolj za zahtevne spletne trgovine, Opencart/Prestashop za manj?
Pa na Magentu do 40.000 artiklov, Opencart do 20.000?
Mi je pa nuja, komunikacija/sinhronizacija z MS DYNAMICS Navision 2009 ERP.

Vice ::

Za vsak CMS se da razvit sinhronizacijo s katerokoli "zunanjo" rešitvijo. Nobena trgovina pa nima po defaultu vsega not. Ter tudi vsaka trgovina podpira tudi 100.000 izdelkov in več samo rabiš ustrezen server ki bo sposoben to premlet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero e-trgovino izbrati

Oddelek: Izdelava spletišč
122955 (2128) Vice
»

Spletna trgovina magento,opencart itd?

Oddelek: Izdelava spletišč
172720 (1694) Vice
»

prestashop, opencart, magento...?

Oddelek: Izdelava spletišč
163627 (2981) Netrunner
»

Enostavna spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
91652 (1434) GabrieLeo
»

Spletna Trgovina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10722036 (18050) Gandalfar

Več podobnih tem