» »

Nakup telefona

Nakup telefona

gamer12345 ::

Kupil bi nov telefon, do zdaj sem imel nexus 4 vendar sem se ga naveličal. Izbiram med iphone 6, xperia z3, xperia z3 compact, lumia 735, 830, 930. Kaj priporočate?

popster ::

definitivno android. orentiraj se tudi po velikosti zaslona ki jo potrebuješ.

hojnikb ::

z3 compact ali iphone 6, odvisno kater tabor ti bolj diši..
#brezpodpisa

PrihajaNodi ::

Definitivno lumia 830, 930 ali pocakaj na 1030. Stran od androida ce ti ze nexus ni ok. Iphone je tudi ok, je pa tudi drazji. Kakorkoli z lumio ne mores falit. Imas pa temo: Kateri telefon

Zgodovina sprememb…

Sami ::

gamer12345 je izjavil:

Kupil bi nov telefon, do zdaj sem imel nexus 4 vendar sem se ga naveličal. Izbiram med iphone 6, xperia z3, xperia z3 compact, lumia 735, 830, 930. Kaj priporočate?


Nexus 5, Oneplus One....ne moreš falit. Pomujem mnenju pa seveda Android OS, iOS je brez jailbraeka neuporaben, Windows mobile pa se mi enostavno ne dopade in primanjkuje uporabnih aplikacij...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

PrihajaNodi ::

Ni windows mobile pac pa phone. In osnovni appi so vsi tam.

Zgodovina sprememb…

Sami ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ni windows mobile pac pa phone. In osnovni appi so vsi tam.


Kot si rekel, "osnovni appi so vsi tam", kaj bolj zahtevnega pa odpade.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

gamer12345 ::

Meni je na 1. Mestu dizajn telefona,2. kamera,3 velikost telefona. Novejši telefoni so itak vsi zmogljivih, aplikacije pa uporabljam bolj osnovne, neki igrc na telefonu ne igram, vrjetn danes naročim iphona. Noti, pa teti veliki telefoni odpadejo, pa nasplošno mi samsungovi plastični telefoni ne dišijo.

PrihajaNodi ::

Skoda ker nisi potem preiskusil lumie 930, 830. Je cenejsa verzija iphona.

qwertyy ::

popster je izjavil:

definitivno android. orentiraj se tudi po velikosti zaslona ki jo potrebuješ.

Uuu, kako obširno mnenje.

Sami je izjavil:

gamer12345 je izjavil:

Kupil bi nov telefon, do zdaj sem imel nexus 4 vendar sem se ga naveličal. Izbiram med iphone 6, xperia z3, xperia z3 compact, lumia 735, 830, 930. Kaj priporočate?


Nexus 5, Oneplus One....ne moreš falit. Pomujem mnenju pa seveda Android OS, iOS je brez jailbraeka neuporaben, Windows mobile pa se mi enostavno ne dopade in primanjkuje uporabnih aplikacij...

Seveda, ios je neuporaben. Uporablja ga pa miljone ljudi po celem svatu. Bravo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: qwertyy ()

Sami ::

Seveda, ios je neuporaben. Uporablja ga pa miljone ljudi po celem svatu. Bravo.


Za povprečnega novodobnega uporabnika je ok (maili, FB,...večino 15 letnic na avtobusu boš opazil z iPhonom), po mojem mnenju je iPhone zelo draga FB mašina ter modni dodatek. Večino dneva delam s telefoni in verjemi mi, ni naprednejšega uporabnika, ki bi prisegal na iOS (razen peščice uporabnikov, ki jim slika jabučka dviguje samozavest)...brez zamere, samo moje mnenje :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

qwertyy ::

Ah, ta Apple vs Android borba je že dolgočasna. V vsaki temi isto in nikoli se ne pride do konca. Pač kupiš kar ti paše in to je to.

betmen ::

Z iPhonom 6 ne boš nič falil! Imel cel lajf androida, zadnje 2 leti imam ajfouna in se ne vrnem nikol stran!

Še meka si bom kupil

qwertyy ::

betmen je izjavil:

Z iPhonom 6 ne boš nič falil! Imel cel lajf androida, zadnje 2 leti imam ajfouna in se ne vrnem nikol stran!

Še meka si bom kupil

Popolnoma isto je pri meni. Ko enkrat prestopiš na iPhone, je težko nazaj :)

Kaj ::

Bil na androidu dolgo časa, na dosti napravah. Prejšen teden preklopil na WIndows Phone (lumiha 930) in za noben denar ne grem nazaj. Eleganca, minimalizem OSja je na čist drugem nivoju, zadeva teče kot puter, aplikacij pa je za vse potrebe dovolj (razen če rabiš prav neko konkretno in je pč samo za android).

Windows Phone te preseneti in prepriča na malih detajlih. Za iOS ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

Thunder wave ::

Lahko pa te s temi "detajli" spravi ob živce, sicer občasno a dovolj, da se ga ne dotakneš več.

Kaj ::

Vse skupaj je seveda stvar okusa. Z vsemi tremi sistemi lahko isto lepo delaš večino (vsaj klasičnih) stvari.

trnvpeti ::

Kaj je izjavil:

Vse skupaj je seveda stvar okusa. Z vsemi tremi sistemi lahko isto lepo delaš večino (vsaj klasičnih) stvari.

kar je pa malo vec, pa wp neuporaben

Kaj ::

trnvpeti je izjavil:

Kaj je izjavil:

Vse skupaj je seveda stvar okusa. Z vsemi tremi sistemi lahko isto lepo delaš večino (vsaj klasičnih) stvari.

kar je pa malo vec, pa wp neuporaben


Navedi eno samo tako stvar.

trnvpeti ::

ne moreš zamenjat ploščic

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kaj ()

Goody ::

Kaj je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

Kaj je izjavil:

Vse skupaj je seveda stvar okusa. Z vsemi tremi sistemi lahko isto lepo delaš večino (vsaj klasičnih) stvari.

kar je pa malo vec, pa wp neuporaben


Navedi eno samo tako stvar.



Upravljanje Sonosa, Musa in cel kup drugih glasbenih streamerjev (pa tudi drugega HW) ki imajo proizvajalčev app za Android in IOS za WP pač ne...Zaradi zgornjega sam recimo ne morem presedlati na WP, pa tudi zaradi tega ne ker imam vso svojo glasbo na Google Music cloudu - s tega pa tudi ne morem poslušati z WP...Žal je pri večini proizvajalcev HW WP zelo slabo zastopan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

Kaj ::

trnvpeti je izjavil:

ne moreš zamenjat ploščic



To pa je neuporabnost.

(sori za predlaganje izbrisa, napaka)

Goody je izjavil:

Kaj je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

Kaj je izjavil:

Vse skupaj je seveda stvar okusa. Z vsemi tremi sistemi lahko isto lepo delaš večino (vsaj klasičnih) stvari.

kar je pa malo vec, pa wp neuporaben


Navedi eno samo tako stvar.



Upravljanje Sonosa, Musa in cel kup drugih glasbenih streamerjev ki imajo proizvajalčev app za Adnroid in IOS za WP pač ne...Zaradi zgornjega sam recimo ne morem presedlati na WP, pa tudi zaradi tega ne ker imam vso svojo glasbo na Google Music cloudu - s tega pa tudi ne morem poslušati z WP...


Saj sem rekel, WP ni za tistega, ki je vezan na določene aplikacije, ki so samo za android. Ampak mislim da se za vsako opravilo najde alternativen program.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

Goody ::

?? In zakaj si MihaMiha predlagal izbris mojega posta?? Se ne sklada s tvojim prerpičanjem da je WP glede appov enakovreden IOS in Androidu in bi kar brisal?

Kaj je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

ne moreš zamenjat ploščic



To pa je neuporabnost.

(sori za predlaganje izbrisa, napaka)

Goody je izjavil:

Kaj je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

Kaj je izjavil:

Vse skupaj je seveda stvar okusa. Z vsemi tremi sistemi lahko isto lepo delaš večino (vsaj klasičnih) stvari.

kar je pa malo vec, pa wp neuporaben


Navedi eno samo tako stvar.



Upravljanje Sonosa, Musa in cel kup drugih glasbenih streamerjev ki imajo proizvajalčev app za Adnroid in IOS za WP pač ne...Zaradi zgornjega sam recimo ne morem presedlati na WP, pa tudi zaradi tega ne ker imam vso svojo glasbo na Google Music cloudu - s tega pa tudi ne morem poslušati z WP...


Saj sem rekel, WP ni za tistega, ki je vezan na določene aplikacije, ki so samo za android. Ampak mislim da se za vsako opravilo najde alternativen program.


Huh, najdi potem alternativen program za upravljanje NAIM MUSO? Pa tudi tisti ki je za SONOS je zelooooo daleč od proizvajalčevega app za IOS ali Android.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

Kaj ::

Goody je izjavil:

?? In zakaj si MihaMiha predlagal izbris mojega posta?? Se ne sklada s tvojim prerpičanjem da je WP glede appov enakovreden IOS in Androidu in bi kar brisal?


sori, napaka, sem malo furjast zdle :P

mat11 ::

Matr ste že tečni(oprane glave) z temi vojnami Os-ov. Sprobal vse tri najdalje imel Androida, pa ga sedaj ne uporabljam.......
Vsak ima svoje bonbončke in vsak svoje probleme.
mat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10236441 (33199) Ghost7
»

Katerega "pametnjakoviča" izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
367474 (5442) zmaugy
»

Kateri android oz. Iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6310920 (9367) 2f4u
»

Telefonov Nokia ne bo več (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
12332835 (29015) PrihajaNodi
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183121 (2810) klinker

Več podobnih tem