» »

Tesnilo na avtomobilskih vratih

Tesnilo na avtomobilskih vratih

eric_cartman ::

Zdravo!

Zgodila se mi je manjša nezgoda. Pri odpiranju zamrznjenih vrat, se mi je tesnilo z vrat pretrgalo oz. zdaj se ne drži več vrat. S čim in kako bi to lahko zalepil nazaj na vrata, da se mi ne bi takoj spet odlimalo.. Torej kaj bo dobro zlimalo skupaj gumjasto tesnilo in pleh?

Hvala,
Lp

heero ::

kupi rabljeno na otpadu ali novo na pooblascenem . nevem zakaj bi kompliciral in lepil

mirancar ::

imam en podoben problem, na visokem vetru ko sem šel scat sem odprl vrata in mi jih je veter sunkovito odnesel
nisem ziher če je to problem (morda je mraz), ampak zdaj na avto cesti 130km/h+ se sliši da veter gre skozi vrata, vidnih poškodb skrivljenja vrat ni, kako se testira in rešuje take stvari?

heero ::

polij z vodo in glej ce pusca kje okoli vrat

fikus_ ::

eric_cartman
Če se je tesnilo odlepilo od pločevine, potem zalepi z obojestrenskim lepilnim trakom, če je pa strgano pa bo potrebna zamenjava z drugim. Nabaviš novo na kakšnem servisu ali rabljeno z avtoodpada.

mirancar
Najverjetneje, da ti je zvilo tečaj vrat/pločevono na karoseriji. Zapri jih in preglej režo okoli vrat, če je neenakomerna. Primerjaj z drugo stranjo. Če opaziš odstopanja te reši uporaba sile in ravnanje. Zapelji se do koga, ki bo vedel kaj dela.

mirancar ::

je kak poklic temu namenjen? klepar? navaden s.p. serviser? oziroma kdo bo vedel kaj dela :)

Isotropic ::

tako tesnilo se dobi na metre, zamenjajo ti ga pa na vsakem servisu. lahko ga pa tut sam.

fikus_ ::

mirancar

Pojdi do enega avtomehanika pa vprašaj! Pa do drugega, . . . Nekdo ti bo popravil!

GTX970 ::

Avtoličar/klepar bi znal to popraviti.

heero ::

to (lahko) naredis tudi sam doma

fulgur ::

Mene zanima, kaj bi lahko bilo to, da ko zadnja vrata avta po dežju odprem, se voda zlije po tleh... Tesnila so povsod gor, tudi v avtu je suho, nekje se mora nabirati voda...

Aston_11 ::

Ob šipi ti teče, kot pri vseh, spodaj v vratih imaš luknjice, ki so verjetno zamašene.

fulgur ::

tenks, bom pogledal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomivalni stroj ne dela (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5020824 (4337) BCSman
»

Pomoč pri zamrznjenih vratih avta

Oddelek: Na cesti
314884 (3517) Stari maček
»

Hladilna tekočina izginja a ne vemo kam... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10141578 (37762) Telbanc
»

Zamrzovalna omara - pretakanje in nonstop delovanje

Oddelek: Loža
188403 (7693) Boskox
»

Tesnilo pred vrati kot v Benetkah, a ve kdo?

Oddelek: Loža
91623 (1136) francek1

Več podobnih tem