» »

športne stave(estave) vprašanje

športne stave(estave) vprašanje

PomagajMi ::

Mene pa zanima če se da narediti tako, da ko v avtomatu vplačam naprimer 50e in recimo da zadanem, da bi se mi ta zadetek prenesel na estavni račun in da ne bi rabil listka izplačati, ampak bi z dobljenim denarjem lahko še naprej igral.
a je to možno?

katimm ::

Kar dobiš samo prosi za vplačilni listek na petrolu in ga potem naložiš na konto in je stvar resena ;)

BivšiUser2 ::

Prve tri opcije na e stavah so mi jasne, kaj pa druge tri?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Evolve ::

PomagajMi je izjavil:

Mene pa zanima če se da narediti tako, da ko v avtomatu vplačam naprimer 50e in recimo da zadanem, da bi se mi ta zadetek prenesel na estavni račun in da ne bi rabil listka izplačati, ampak bi z dobljenim denarjem lahko še naprej igral.
a je to možno?


ne. avtomat je samostojna zadeva in ni nikakor povezana z računi online e-stav.

hitcher10 ::

Mene poslušaj, ne pa evolve, kateri glih nima pojma.
terminal od e-stave.com ima naslednje možnosti:
- plačilo z gotovino
- plačilo z e-računom
- kontno plačilo

v tvojem primeru bi si izbral opcijo - prijava, kjer vpišeš svoje up. ime in geslo od e-stav,
potem si pa izbereš nakazilo - vstaviš gotovino, ali pa prepišeš cifre iz vplačilnega listka.
nato vplačaš stave, ker si prijavljen v konto, ne dobiš nobenega listka, ampak vidiš dobitek/izgubo
v svojem kontu.
Tudi dobitki se ti pripišejo direktno na konto.
na estavah stavim že dlje časa, sedaj je pa sploh fajn, ko imajo še stave v živo, katero smo stavci
najbolj pogrešali, pa tudi glede kvot so čist primerljivi z ostalimi stavnicami, ja včasih imajo kakšne kvote
mallo nižje, majo pa tudi druge kvote malce višje od ostalih.
aja pa še podpooro za skril račune imajo po novem, tako da lahko tudi z Bitcoini vplačaš.

lpp

Evolve ::

lačate lahko z gotovino, vplačilnim listkom ali igrate preko konta, ki ga imate odprtega pri Športni loteriji.

VPLAČILO GOTOVINE - v terminal vstavite želeni znesek in potrdite vnos.
VPLAČILNI LISTEK - na prodajnem mestu kupite vplačilni listek in se z njegovo kodo prijavite na terminal
PRIJAVA NA KONTO - če imate na Športni loteriji odprt konto, se prijavite z uporabniškim imenom in geslom.


my bad...

hitcher10 ::

Evolve,
naslednjič - preden pišeš, nekaj kar ne veš (temu rečejo tudi Fake News), daj
prosim preveri, da ne izpadeš *******
in ravno taki, kateri nimajo pojma o stavah pri nas v Slo. in drugje bi radi spreminjali stavske zakone
in podobno.

Pa tudi sicer se jaz skoraj nikjer več ne oglašam na splošno, ker mi enostavno celoten
koncept laži in potvarjanj resnice na net-u gre strahotno na živce.
Lepo bi bilo ko bi se tudi pri nas našla kakšna institucija, katera bi preganjala Fake News, oz. laži napisane na net-u. Mogoče bi bilo kaj več mladoletnikov živih.
Mogoče bi tudi kakšen starejši človek, kateri je umrl samo zaradi medijev (tudi pri nas v Slo) ostal živ, tisti
kateri so ga posredno, ali neposredno poslali v smrt - se pa niso javno opravičili, najbrž pa tudi ne
njegovi družini ne.
Najlažje je napisati My bad - preberi prej in se prepričaj, preden nekaj napišeš.
lpp

BivšiUser2 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Prve tri opcije na e stavah so mi jasne, kaj pa druge tri?

?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Evolve ::

hitcher10 je izjavil:

Evolve,
naslednjič - preden pišeš, nekaj kar ne veš (temu rečejo tudi Fake News), daj
prosim preveri, da ne izpadeš *******
in ravno taki, kateri nimajo pojma o stavah pri nas v Slo. in drugje bi radi spreminjali stavske zakone
in podobno.

Pa tudi sicer se jaz skoraj nikjer več ne oglašam na splošno, ker mi enostavno celoten
koncept laži in potvarjanj resnice na net-u gre strahotno na živce.
Lepo bi bilo ko bi se tudi pri nas našla kakšna institucija, katera bi preganjala Fake News, oz. laži napisane na net-u. Mogoče bi bilo kaj več mladoletnikov živih.
Mogoče bi tudi kakšen starejši človek, kateri je umrl samo zaradi medijev (tudi pri nas v Slo) ostal živ, tisti
kateri so ga posredno, ali neposredno poslali v smrt - se pa niso javno opravičili, najbrž pa tudi ne
njegovi družini ne.
Najlažje je napisati My bad - preberi prej in se prepričaj, preden nekaj napišeš.
lpp


Good for you kiddo

BivšiUser2 ::

BivšiUser2 je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Prve tri opcije na e stavah so mi jasne, kaj pa druge tri?

?

?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Mehmed ::

hitcher10 je izjavil:

Evolve,
naslednjič - preden pišeš, nekaj kar ne veš (temu rečejo tudi Fake News), daj
prosim preveri, da ne izpadeš *******
in ravno taki, kateri nimajo pojma o stavah pri nas v Slo. in drugje bi radi spreminjali stavske zakone
in podobno.

Pa tudi sicer se jaz skoraj nikjer več ne oglašam na splošno, ker mi enostavno celoten
koncept laži in potvarjanj resnice na net-u gre strahotno na živce.
Lepo bi bilo ko bi se tudi pri nas našla kakšna institucija, katera bi preganjala Fake News, oz. laži napisane na net-u. Mogoče bi bilo kaj več mladoletnikov živih.
Mogoče bi tudi kakšen starejši človek, kateri je umrl samo zaradi medijev (tudi pri nas v Slo) ostal živ, tisti
kateri so ga posredno, ali neposredno poslali v smrt - se pa niso javno opravičili, najbrž pa tudi ne
njegovi družini ne.
Najlažje je napisati My bad - preberi prej in se prepričaj, preden nekaj napišeš.
lpp

+1
Ful prevec ljudi umre vsak dan ker morajo po nepotrebnem na daljsi nacin spravit denar na igralni racun.
Stop fake news now!

BivšiUser2 ::

BivšiUser2 je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Prve tri opcije na e stavah so mi jasne, kaj pa druge tri?

?

?

Zna kdo al ne?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

neverlucky ::

A 10, 02, 12?

Stavis na dva dogodka hkrati, zato tudi manjse kvote.

Torej 10 : zmaga prva ekipa ali remi
02 : zmaga druga ekipa ali remi
12 : zmaga prva ekipa ali zmaga druga ekipa

Je to to kar te zanima?

BivšiUser2 ::

Ja. Se pravi najbolj ziher je potem 12? Ali?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

neverlucky ::

Odvisno kdo igra. Ce igra nek favorit, potem bo seveda najbolj zihr 0x kjer je x stevilka favorita. Ce sta dve nepredvidljvi ekipi pa najbrz res 12.

BivšiUser2 ::

Ja, Belgija v Francija je 12.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820997 (11190) Dzhimen
»

športne stave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8618005 (8913) GregiB
»

Nasveti pri spletni strani

Oddelek: Loža
142366 (2094) technolog
»

Stave - registracija in konto

Oddelek: Loža
63486 (3315) martincek1

Več podobnih tem