» »

Mnenje o huawei ascend p7

Mnenje o huawei ascend p7

vanessa ::

Kupujem mobitel in me zanima mnenje o huawei ascend p7 ker ga nameravam kupiti.
  • poskusilo klonirati: vanessa ()

RejZoR ::

https://rejzor.wordpress.com/2014/12/12...

Moje mnenje po nekaj tednih uporabe, definitivno eden boljših telefonov. Če te zanima kaj specifičnega pa kar vprašaj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

strajnarR ::

Sem ga imel na testni uporabi. Nimam nobene negativne pripombe. Poleg androida 4.4 imaš vmesnik Emotion UI 2.3, ki se malo razlikuje od ostalih, vendar prijeten za uporabo.
Glede na ceno novega, bi morda raje pogledal za LG G2, ki se ga trenutno nekje še dobi za približno isto ceno. Če te zanima kaj več, piši ZS.

En citat uporabnika...

RejZoR je izjavil:

Emotion UI sploh ni čuden. Sam sem prvo mislil, kako težko se bom navadil iz Apex-a, pa imam sedaj samo Emotion UI brez kakršnihkoli dodatkov, ker že sam sistem ponuja vse kar rabim in celo kup stvari za katere sem prej rabil cel kup dodatnih programov. Imam sicer Ascend P7 ampak je Honor podobna zadeva kar se tega tiče. Izgleda izjemno lepo, imaš cel kup opcij v smislu tem, pisav, stilov, ikon itd itd, uporabne funkcije so vedno na dosegu, Huawei-ovci so šli celo tolk daleč, da ti v okviru sistema ponujajo stvari za katere si rabil 3rd party aplikacije in root dostop. Recimo mini firewall s katerim nadzoruješ kaj lahko oz ne sme dostopat do interneta preko 3G in/ali WiFi. Pa cel kup power saving funkcij pa dropdown drawer nastavitve za razne funkcije. Za manjko app drawerja res rabiš nekaj malega časa, da se privadiš, ampak sedaj pa ga niti malo ne pogrešam. Lepo sem si uredil stvari na zaslonih po namembnosti, po mapcah in to je to. Če sem iskren mi je ravno vmesnik eden večjih plusov sedaj ko sem se ga malo navadil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei Honor 6

Oddelek: Mobilne tehnologije
133846 (2872) strajnarR
»

Samsung: "Imamo preveč mobilnih telefonov" (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5321583 (17158) Doman
»

Kateri android oz. Iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6310559 (9006) 2f4u
»

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6423842 (20209) Uporabnik
»

MWC - Huawei Ascend P2 nosi Huaweijevo srce

Oddelek: Novice / Android
64059 (3350) PrimozR

Več podobnih tem