» »

AMD ZEN - nova X86 Jedra

AMD ZEN - nova X86 Jedra

Temo vidijo: vsi
««
227 / 610
»»

Jarno ::

5 % je 2700x boljši od 1800x. Lep dosežek, ja. Me rajca kaj bodo naredili z ryzen naslednje leto.

2700X je odklenjen.
Sicer pa tukaj glasujemo z denarnico, Intel vas je ovce predolgo strigel.
#65W!

RegulusDraco ::

zato ker je bil amd za en drek preteklih 10 let. Valda je intel nabijal cene, sej ni imel nobene konkurence. Do zdaj. Pa še zdaj AMD navijači ne spravite 1 argumenta skup zakaj je AMD zdaj boljši od Intla.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

Mah nevem za gamerja bo nekje

R5 2600 @ OC na 4,1GHz+ ter neki 3000-3200MHz rami in B350 ter tist denar ki ti ostane pa daš za nek SSD.

RegulusDraco ::

evo, tnx. imam pa že samsung 850 evo, bom kar tega uporabil.

2600 bo imel hladinlik že zraven? (s tem mislim na uporabnost AMD hladilnika). Za overclock najbrž še kak Scythe hladilnik pride prav? Al ni treba?

Nazadnje sem lastil AMD x2 4200+. Tista reč se je kar lepo grela, navijanje ni bilo pametno brez dobrih dodatnih hladilnikov. fx so pa tud kar pošteno vroči bili.

Rame sem našel že decembra, ko smo debatirali (kreten jih nisem kupil takrat in so šle cene gor v tem času.... fuck.)
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

RegulusDraco je izjavil:

evo, tnx. imam pa že samsung 850 evo, bom kar tega uporabil.

2600 bo imel hladinlik že zraven? (s tem mislim na uporabnost AMD hladilnika). Za overclock najbrž še kak Scythe hladilnik pride prav? Al ni treba?

Nazadnje sem lastil AMD x2 4200+. Tista reč se je kar lepo grela, navijanje ni bilo pametno brez dobrih dodatnih hladilnikov. fx so pa tud kar pošteno vroči bili.

Rame sem našel že decembra, ko smo debatirali (kreten jih nisem kupil takrat in so šle cene gor v tem času.... fuck.)


Ne FX niso bili vroči.

Wrop ::

RegulusDraco je izjavil:

zato ker je bil amd za en drek preteklih 10 let. Valda je intel nabijal cene, sej ni imel nobene konkurence. Do zdaj. Pa še zdaj AMD navijači ne spravite 1 argumenta skup zakaj je AMD zdaj boljši od Intla.


Saj so ti že večkrat napisali, pa nočeš videt. Vsaj matične ti ne bo treba menjat, da bo novi procesor delal. Maš tukaj en argument.

RegulusDraco ::

no..... držimo pesti da bo cena ryzna dovolj nizka, da se ga bo splačalo kupit bolj kot i7-8700.

grem nazaj v hibernacijo za 1 mesec.

Ajd

Wrop je izjavil:

Saj so ti že večkrat napisali, pa nočeš videt. Vsaj matične ti ne bo treba menjat, da bo novi procesor delal. Maš tukaj en argument.


Napredki procesorjev so tako poačsni, da ko enkrat kupiš CPU, se ga ne splača menjat minimalno 5 let. Po 5 letih pa se bo tudi matično že splačalo zamenjat.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Pizda PredatorX, da niti enega argumenta nisi podal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Predator X ::

RegulusDraco je izjavil:

no..... držimo pesti da bo cena ryzna dovolj nizka, da se ga bo splačalo kupit bolj kot i7-8700.

grem nazaj v hibernacijo za 1 mesec.

Ajd

Wrop je izjavil:

Saj so ti že večkrat napisali, pa nočeš videt. Vsaj matične ti ne bo treba menjat, da bo novi procesor delal. Maš tukaj en argument.


Napredki procesorjev so tako poačsni, da ko enkrat kupit CPU, se ga ne splača menjat 5 let. Po 5 letih pa se bo tudi matično že splačalo zamenjat.


Ne, samo tega ne naredi... ker ti preveč škoduje.

Sicer pa je R5 1600 kr top ponudba trenutno.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

Še nekaj leakov

Eno vprašanje : Ima mogoče kdo namen kupiti Ryzen 2000?

_koki_ ::

Jaz ga nameravam kupiti v ASUS ROG Strix GL702ZC ali kateremu temu podobnemu prenosniku...

D3m ::

Nope.

Mi Bristol Ridge zadostuje.

Ko se bo iztrošil potlej ja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

RegulusDraco ::

hm. tu piše da 2600 in 2700 ugledata luč sveta šele v drugi polovici leta.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

_koki_ ::

Ti ne rabiš čakat, kupi zdaj i7 8700, boš na "boljšem"...

RegulusDraco ::

se splača čakat, bo intel spustil cene ;) :D Od decembra do danes sem privarčeval 80 EUR na procesorju že smo zato ker sem počakal :P :D Tudi če vzamem i7-8700 :P :D
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Aja pa argumenti PredatorX pa kopiraj si jih:

-nižja vstopna cena
-temperatura
-poraba
-soldered
-zelo dobri BOX hladilniki
-velika ponudba matičnih A320, B350, X370 (Intel samo 370X najdražji rank)
-več jeder napram konkurenci
- AM4 možnost nadgradnje do 3.generacije
-primerljiva hitrost v igrah
-odličen za streaming (PUBG anyone)
-boljši v multi-core programih (video obdelava ipd.)
|HP EliteBook|R5 6650U|

_koki_ ::

Bi intel prostovoljno spustil cene, pol se pa zbudiš s čem v riti, če nebi blo AMD-ja bi še zdaj majmuni kupovali 4 jederne procesorje od njih...

Predator X ::

D3m je izjavil:

Aja pa argumenti PredatorX pa kopiraj si jih:

-nižja vstopna cena
-temperatura
-poraba
-soldered
-zelo dobri BOX hladilniki
-velika ponudba matičnih A320, B350, X370 (Intel samo 370X najdražji rank)
-več jeder napram konkurenci
- AM4 možnost nadgradnje do 3.generacije
-primerljiva hitrost v igrah
-odličen za streaming (PUBG anyone)
-boljši v multi-core programih (video obdelava ipd.)


Ma de ne preseravaj se ker smo jih že naštel x100, klele nekega intel trolla ni treba hrant.

Jarno ::

Predator X je izjavil:

Še nekaj leakov
Eno vprašanje : Ima mogoče kdo namen kupiti Ryzen 2000?


Jaz nameravam kupit, samo nisem siguren glede grafične, ki jo prav tako moram menjat.
Zato bo nakup čez par mesecev...

V bistvu ni tako preprosto, ker sem si že nagledal par freesync monitorjev. :D
Torej, kriptominerji so mi malce prekrižali načrte.
#65W!

pegasus ::

Predator X je izjavil:

Eno vprašanje : Ima mogoče kdo namen kupiti Ryzen 2000?
Če se mi trenutni načrti z editiranjem 4k60 videa ne izzidejo, se bom moral proti koncu leta skeširat za kak second gen TR ali Epyc box. 7401P je just too good to pass, pričakujem da bo 7402P še boljši value for money.

D3m ::

Samo pišem, da ostane, ko pride naslednji iz hibernacije.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Predator X ::

Sem shranil v text doc.


TR4 aha? Lepo.

RegulusDraco ::

D3m je izjavil:

Aja pa argumenti PredatorX pa kopiraj si jih:

-nižja vstopna cena
-temperatura
-poraba
-soldered
-zelo dobri BOX hladilniki
-velika ponudba matičnih A320, B350, X370 (Intel samo 370X najdražji rank)
-več jeder napram konkurenci
- AM4 možnost nadgradnje do 3.generacije
-primerljiva hitrost v igrah
-odličen za streaming (PUBG anyone)
-boljši v multi-core programih (video obdelava ipd.)


tnx!

Predator X je izjavil:

D3m je izjavil:

Aja pa argumenti PredatorX pa kopiraj si jih:

-nižja vstopna cena
-temperatura
-poraba
-soldered
-zelo dobri BOX hladilniki
-velika ponudba matičnih A320, B350, X370 (Intel samo 370X najdražji rank)
-več jeder napram konkurenci
- AM4 možnost nadgradnje do 3.generacije
-primerljiva hitrost v igrah
-odličen za streaming (PUBG anyone)
-boljši v multi-core programih (video obdelava ipd.)


Ma de ne preseravaj se ker smo jih že naštel x100, klele nekega intel trolla ni treba hrant.



da pokomentiramo:
- intel i7-8700 cenejši kot bo 2700. ryzen 2600 pa bo najbrž imel podobno ceno in bo manj zmogljiv kot intel.
- hladen cpu je zakon ja.
- to spada k prejšnji alineji
- to tudi spada k drugi alineji. Čeprav Scythe mugen hladilniki niso grozljivo dragi, so pa spektakularno zmogljivi
- Nisem še našel matične ki bi bila tako dobra kot Asus Prime z370-a
- to je res samo če gledaš ryzen 2700, ki pa bo vsaj 80 EUR dražji kot intel i7-8700. Ryzen 2600 ima isto jeder kot i7 in je _manj_ zmogljiv. Stane pa isto
- Mah, kot sem že rekel. Ko kupiš procesor se ga ne splača menjat vsaj 5 let. Ker za EUR ne dobiš dovolj boljšega performansa. brezveze.
- streaming rabi mogoče 0.000001% kupcev procesorjev. Ali pa še manj.
- multi-core programi so boljši samo če gledaš ryzen 2700, ki pa bo 80 EUR dražji od i7-8700. Ryzen 2600 ne bo imel nič boljšega multi-core performansa kot i7-8700.


RAZEN če intel totalno zajebe in njihov popravek pohabi procesorje za 30-50%, kot so senzacionalisti strašili pred meseci.
BTW; a so že spravili za zapahe idiote, ki so ta bug spravili v javnost medtem ko popravka še ni bilo? Najbrž ne. Senzacionalistične novičarske strani so zaslužile nekaj EUR, to je pa to.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

RegulusDraco je izjavil:


- intel i7-8700 cenejši kot bo 2700. ryzen 2600 pa bo najbrž imel podobno ceno in bo manj zmogljiv kot intel.
- to je res samo če gledaš ryzen 2700, ki pa bo vsaj 80 EUR dražji kot intel i7-8700. Ryzen 2600 ima isto jeder kot i7 in je _manj_ zmogljiv. Stane pa isto
- Mah, kot sem že rekel. Ko kupiš procesor se ga ne splača menjat vsaj 5 let. Ker za EUR ne dobiš dovolj boljšega performansa. brezveze.
- multi-core programi so boljši samo če gledaš ryzen 2700, ki pa bo 80 EUR dražji od i7-8700. Ryzen 2600 ne bo imel nič boljšega multi-core performansa kot i7-8700.

RAZEN če intel totalno zajebe in njihov popravek pohabi procesorje za 30-50%, kot so senzacionalisti strašili pred meseci.
BTW; a so že spravili za zapahe idiote, ki so ta bug spravili v javnost medtem ko popravka še ni bilo? Najbrž ne. Senzacionalistične novičarske strani so zaslužile nekaj EUR, to je pa to.


- Zakaj bi bil cenejši, če pa ja tako boljši? A ni bla to logika Intel fanov še pred kratkim. 300 $ in 200 $ ni podobna cena.
- Cena Ryzen 7 2700 in i7-8700 bo tam tam. 2600 pa bo bil cenejši za 100 $.
- Ja, to so Intel fani govorili že dve leti nazaj, da bo i3 2C/4T vrh glave še za naslednjih 5 let.
- Spet lažeš kot pes teče. Med Ryzen 5 2600 in i7-8700 bo pa 100 $ razlike, če se bo AMD približal, se bo kupcem lahko samo smejalo.

Meli so 3 mesece časa in v tem času bi lahko spacali popravek, ampak zakaj bi, če je pa dovolj ovc, ki se gredo z veseljem ostriči.

Predator X ::

Če bi bil popravek lahek in nič nebi škodoval performancu bi takoj to naredili.

Eto primer bios popravkov. Meltdown je še zmeraj prisoten.
https://www.3dmark.com/compare/fs/15063...

Zgodovina sprememb…

neo5468 ::

Predator X je izjavil:

neo5468 je izjavil:

2600 se meri proti 8400, po performanceu in ceni. 8700 gre pa proti 2700. Ne zdej mešat.


ni res.


Lol, ok zdej pa povej kok ni to res. Popolnoma vsi reviewerji primerjajo 1600 z 8400 in 1700 z 8700. Napisal sem 2700 ker bo to pač boljša verzija 1700 in bodoča konkurenca proti 8700.

S tem ko si napisal "ni res" si verjetno mislil to, da sta oba AMD procesorja počasnejša, torej sta napram intelu ista samo v ceni, ne pa performanceu, a ne?

Predator X ::

neo5468 je izjavil:

Predator X je izjavil:

neo5468 je izjavil:

2600 se meri proti 8400, po performanceu in ceni. 8700 gre pa proti 2700. Ne zdej mešat.


ni res.


Lol, ok zdej pa povej kok ni to res. Popolnoma vsi reviewerji primerjajo 1600 z 8400 in 1700 z 8700. Napisal sem 2700 ker bo to pač boljša verzija 1700 in bodoča konkurenca proti 8700.

S tem ko si napisal "ni res" si verjetno mislil to, da sta oba AMD procesorja počasnejša, torej sta napram intelu ista samo v ceni, ne pa performanceu, a ne?


Odvisno od benchmarka.

Recimo CB R15 multithread je ryzen dosti spredaj.
R5 2600 pri 4,3GHz bo pred i7 8700/K 4,3GHz.

Podobna zadeva je pri i5 8400 in i7 8700K ter R5 1500X in R5 1600X... Ko enkrat rabiš več moči...

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

pegasus je izjavil:

Predator X je izjavil:

Eno vprašanje : Ima mogoče kdo namen kupiti Ryzen 2000?
Če se mi trenutni načrti z editiranjem 4k60 videa ne izzidejo, se bom moral proti koncu leta skeširat za kak second gen TR ali Epyc box. 7401P je just too good to pass, pričakujem da bo 7402P še boljši value for money.


Jaz bom kupil X470 matično ploščo.
Pa en hiter RAM zraven.

Potem bom pa videl, kako bo z grafičnimi karticami.
Če bodo drage, bom vzel R5 2400G.
Drugače pa 2700X + grafična kartica.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

neo5468 ::

Predator X je izjavil:

neo5468 je izjavil:

Predator X je izjavil:

neo5468 je izjavil:

2600 se meri proti 8400, po performanceu in ceni. 8700 gre pa proti 2700. Ne zdej mešat.


ni res.


Lol, ok zdej pa povej kok ni to res. Popolnoma vsi reviewerji primerjajo 1600 z 8400 in 1700 z 8700. Napisal sem 2700 ker bo to pač boljša verzija 1700 in bodoča konkurenca proti 8700.

S tem ko si napisal "ni res" si verjetno mislil to, da sta oba AMD procesorja počasnejša, torej sta napram intelu ista samo v ceni, ne pa performanceu, a ne?


Odvisno od benchmarka.

Recimo CB R15 multithread je ryzen dosti spredaj.
R5 2600 pri 4,3GHz bo pred i7 8700/K 4,3GHz.

Podobna zadeva je pri i5 8400 in i7 8700K ter R5 1500X in R5 1600X... Ko enkrat rabiš več moči...


Sem točno vedu da boš omenu Cinebench, ena najboljših iger kjer gamerji preživijo največ časa. Tale tvoj "r5 2600 pri 4.3ghz bo pred i7 8700 4.3 ghz" ti bom pa aprila še enkrat quoteov.

Wrop ::

neo5468 je izjavil:


Sem točno vedu da boš omenu Cinebench, ena najboljših iger kjer gamerji preživijo največ časa. Tale tvoj "r5 2600 pri 4.3ghz bo pred i7 8700 4.3 ghz" ti bom pa aprila še enkrat quoteov.


Čakaj, čakaj. Za gamerje je dovolj i3 sedme generacije. Sploh pa igre baje zaenkrat ne potrebujejo več kot 6 jeder. Če igre ne izkoristijo v popolnosti vseh jeder, potem je treba za to imeti specifično programsko orodje, ki ustrezno/ustreznejše testirajo zmogljivosti procesorja.

Predator X ::

neo5468 je izjavil:

Predator X je izjavil:

neo5468 je izjavil:

Predator X je izjavil:

neo5468 je izjavil:

2600 se meri proti 8400, po performanceu in ceni. 8700 gre pa proti 2700. Ne zdej mešat.


ni res.


Lol, ok zdej pa povej kok ni to res. Popolnoma vsi reviewerji primerjajo 1600 z 8400 in 1700 z 8700. Napisal sem 2700 ker bo to pač boljša verzija 1700 in bodoča konkurenca proti 8700.

S tem ko si napisal "ni res" si verjetno mislil to, da sta oba AMD procesorja počasnejša, torej sta napram intelu ista samo v ceni, ne pa performanceu, a ne?


Odvisno od benchmarka.

Recimo CB R15 multithread je ryzen dosti spredaj.
R5 2600 pri 4,3GHz bo pred i7 8700/K 4,3GHz.

Podobna zadeva je pri i5 8400 in i7 8700K ter R5 1500X in R5 1600X... Ko enkrat rabiš več moči...


Sem točno vedu da boš omenu Cinebench, ena najboljših iger kjer gamerji preživijo največ časa. Tale tvoj "r5 2600 pri 4.3ghz bo pred i7 8700 4.3 ghz" ti bom pa aprila še enkrat quoteov.


To sem navajal cinebech score. No saj probaj z R5 1600 3,8GHz ter i7 8700K 3,8Ghz pa boš videl CB R15 score. R5 1600 bo hitrejši.

V gamingu mu bo zmanjkalo tudi z 4,3GHz, ker se večinoma z dobrim hlajenjem in dobro plato i7 8700K vrti pri 4,7GHz pa še neka stvar je @ DRAM latency.

Čeprav računam, da boš zdej nekak z nekim hitreim ramom ter 4,3GHz prišel blizu 60ns prideš z i7 8700K na 40ns @ AIDA64. Kar je 50%.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

RegulusDraco je izjavil:

release je čez 1 mesec. Do takrat bo sigurno tudi Intel spustil cene ;)

mah, dolgčas. sem upal da mi boste AMD fanboyi po nekaj mesecih lahko dali kake seksi argumente zakaj je AMD kul. Pa še vedno samo trolate da je kul brez smiselnih argumentov.

Celo ti si podal link, Predator, da je Intel hitrejši, pa še vedno ne dojameš da je Intel hitrejši :)

1 vprašanje: zakaj kupiti AMD? zato da se privarčuje 10-20 EUR?! resno? pizdarija za celo kišto daš preko 1000 EUR in potem si vesel zaradi 10-20 EUR prihranka? Ne me jebat no :D

Navijanje? pizda sej lohk tud Intla naviješ.
Temperature? Ja to ej fajn da so čim nižje ja. Drugače pač montiraš Sycthe mugen hladilnik gor in bo glih tko tišina.

Why? Why? Why?


Trol or stupid? Not everything is about gaming.

Btw, tvojih do 8% izgleda 160 vs 180 fps? To je relevantno za cca. Pol procenta uporabnikov?

Predator X ::

Sej intel zgubi s patchi okol 10-20%, huh ko bi vsaj zdej nekdo pokazal to pri 720p + GTX 1080TI.

neo5468 ::

Zgubi 20% ja. Coffee lake je zdej na sandy bridge performance wise btw. Upam da si mislil te procente za virtualko ipd. in ne za gaming.

http://prntscr.com/ioh69b

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neo5468 ()

FireSnake ::

Informacija na povezavi je totalno zavajanje!

Meltowna niso popatchali ... ker se ga še niso niti dotaknili.
Kako je pa s spectre popravkom (ki so ga dali ven par dni nazaj) pa ni nekih informacij.
O tem sploh nihče več ne govori.

Ampak .... tole je AMD tema :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Predator X ::

neo5468 je izjavil:

Zgubi 20% ja. Coffee lake je zdej na sandy bridge performance wise btw. Upam da si mislil te procente za virtualko ipd. in ne za gaming.

http://prntscr.com/ioh69b


userji poročajo drugače.
+ niso testiral bios patcha. Poleg tega je tole nek nateg, ker meltdown patcha NI!

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Ma če je ali ni v gamingu se ne vidi.

Predator X ::

TOP je izjavil:

Ma če je ali ni v gamingu se ne vidi.


Tistle link dokazuje, da digital foundry meče ven kar hoče.

Povej mi, so res fixal meldown? :))

Userji poročajo okol 10%, pa še to se zdej govori, da patch ne fixa spectre problema.


Nekaj novejših bios patchi so še poslabšal zadevo... no za teh 10% se je bre veze pretegovat, samo ni pa treba tega zanikat.

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Nobeden ne zanika,da pač obstaja tale problem ampak vidno je v virtualizacji v gajmingu tega pač ne opaziš.

RegulusDraco ::

Predator X je izjavil:

TOP je izjavil:

Ma če je ali ni v gamingu se ne vidi.


Tistle link dokazuje, da digital foundry meče ven kar hoče.

Povej mi, so res fixal meldown? :))

Userji poročajo okol 10%, pa še to se zdej govori, da patch ne fixa spectre problema.


Nekaj novejših bios patchi so še poslabšal zadevo... no za teh 10% se je bre veze pretegovat, samo ni pa treba tega zanikat.


v najslabšem primeru torej i7-8700 v igrah upočasnijo na hitrost Ryzen 2700x. Še enkrat poudarim v igrah!!! Drugod pa je itak ryzen boljši že po defaultu, če rabiš multithreading (ryzen 2700). S Spectre popravkom za Intel ali brez.

Na koncu bo odločala izključno samo cena produktov.

Za AMD je odlično to, da Intel ne planira posodobitve najboljših procesorjev do naslednjega leta. Tako da če bodo cene dobro postavili, bo to za njih totalna zmaga.

2600 naj bo malo cenejši od i7-8700, 2700 pa glih malenkost dražji in bodo popolnoma uničili vse razloge za nakup Intla.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

TOP je izjavil:

Ma če je ali ni v gamingu se ne vidi.


No shit, Sherlock? Da se ne vidi?
Normalno, da se ne vidi, če niso popravili popolnoma NIČ.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

chucki ::

Meni se bo splacalo menjat glede na podpis?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

doctor78 ::

Ti to resno al se samo hvališ in iščeš pozornost???

Predator X ::

https://twitter.com/BitsAndChipsEng/sta...

huh, pravijo, da bo 19 Aprila.

chucki ::

doctor78 je izjavil:

Ti to resno al se samo hvališ in iščeš pozornost???


Resno, ker prva generacija ne blesti v igrah. Bo druga boljsa?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

doctor78 ::

Drugo bo boljša sam ne toliko, da bi menjal. Če pa že se odločiš pa menjap samo CPU. Ostalo naj bi bilo kompatibilno.

Predator X je izjavil:

https://twitter.com/BitsAndChipsEng/sta...

huh, pravijo, da bo 19 Aprila.


To naj ne bi bilo legit informacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: doctor78 ()

FireSnake ::

S Threadripperji imajo tudi resne načrte.



chucki je izjavil:

doctor78 je izjavil:

Ti to resno al se samo hvališ in iščeš pozornost???


Resno, ker prva generacija ne blesti v igrah. Bo druga boljsa?


In kaj ti je falilo?
Testov še ni. To kar je, je ve tej temi.
Sam poglej in se odloči.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

mayne ::

Ali je slučajno kdo tu iz okolice Celja / Velenja in bi bil pripravljen pomagati pri flashanju BIOSa na moji X370 plati? Namreč sem jo dobil in je prestar BIOS da bi podpiral Ryzen APU 2xxx serijo. Plačam za pomoč.

Predator X ::

mayne je izjavil:

Ali je slučajno kdo tu iz okolice Celja / Velenja in bi bil pripravljen pomagati pri flashanju BIOSa na moji X370 plati? Namreč sem jo dobil in je prestar BIOS da bi podpiral Ryzen APU 2xxx serijo. Plačam za pomoč.


Si probal z dGPujem?

Predator X ::

Kakšen servis ti zna zračunat preveč za tako stvar, potem bolje da ubaviš nekega athlončka pa ga potem prodaš ali imaš za vsak slučaj.

v najslabšem primeru ga za 40EUR prodaš
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

al pa mal cenej zadeva
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

tole boš sicer težje prodal, ampak bo čist dober za stvar.

Zgodovina sprememb…

««
227 / 610
»»