» »

Potrdilo o "normalnosti" :]

Potrdilo o "normalnosti" :]

goba ::

Ali lahko clovek kje dobi potrdilo, da ni nor?

Business ::

Kje bi to rabil?
:\

goba ::

Kjerkoli. Recimo, da dokazes sestri/tastu/mami, da se nisi za v Polje ;]

MadMicka ::

goba, narobe si zastavil situacijo.

Oni ti morajo dokazat, da si za u Polje in ne ti njim, da nisi :D

Drugač pa tut to, da nisi u Polju, je en dokaz, da ne sodš tja :D

Business ::

Da dobiš tako potrdilo moraš biti nor, da se norega narediš pa tudi moraš biti nor!:D :D :D

sash ::

če is nor itak ne rabiš potrdila ker okolica to zelo hitro ugotovi, če pa ne je vprašljiva njihova normalnost :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

goba ::

hehe, hehe, dabest!!
Vem, da mi nicesar ni treba dokazovati, zanima me le, ce lahko kje kjerkoli dobim potrdilo: NORMALEN . :]]

Zheegec ::

Psihiatri imajo neke teste se mi zdi.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Thomas ::

Ja, lahko greš na pregled. Mogoče boš zadovoljen z izvidom, mogoče pa ne. Greš pa lahko - jasno.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Smorny ::

Če nisi nor - še ne pomeni, da nisi neumen:\
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

undefined ::

Vsak je po svoje nor. To delajo čustva. Fajn bi blo včasih met za njih en switch, pa jih dat na off. :)

Yohan del Sud ::

Takega potrdila ti ne bodo kar dali. Vsaj meni ga nočejo dat. :| Se boš moral kar potrudit, plave kuverte pa to. Dandanes je normalen bit privilegij. :O Po drugi strani pa mi tuki noter nič ne manjka. Celo tipkamo lahko na računalnik, če prej pojemo vso majonezo in se ne obmetavamo s spodnjimi hlačami. :O

frenk ::

hm...al bi znou kdo definirat besedo nor:\

Trayrd ::

Besede "normalno" se definirati ne da. Kakorkoli že obrneš, norost sama po sebi je samo tako nizka stopnja intelektualnosti, da te osebki okoli tebe ne razumejo. Kakor se trudim, da bi te razumel, mi nekako ne uspeva.

Zakaj bi sploh rabil takšno potrdilo?

jRk0 ::

Jah, kaj ce je "NOR" nekdo, ki je v resnici intelektualno visoko nad svojo okolico in ga ti "NORMALNIKI" okoli njega ravno zato ne zastopijo?
You fuck up once, you loose two teeth.

frenk ::

ja js prevjo da je meja med norostjo in genialnostjo zlo majhna

Trayrd ::

Neumnost. Če nekdo namesto, da bi govoril, brblja, na vlaku pa poljublja neznane punce, poleg tega pa se vede popolnoma nekulturno (resničen primer), je za moje pojme "nor". Tisti, ki ne zna pravilno presojati ter interpretirati okolice in posledično ukrepati na ("normalnim") logičen način, za moje pojme "normalen" ni. Seveda samo takrat, ko "normalno" definiramo tako, da je normalnih večina ljudi. To lahko sicer še obračamo v nedogled, in na koncu ugotovimo, da je nor ves svet, a to so paradoksalne debate, v katere se ne bi spuščal. Kakorkoli, normalno nima definicije.

P.S.: Obstajajo pa ljudje, ki se na prvi pogled zdijo nori (ne umsko prizadeti - upam, da ločite med tema dvema definicijama), a so v resnici najbolj intelektualni izmed vseh, a se z leti vse izravna. Tak je bil na primer Einstein.

DoloresJane ::

Seveda se da. Lahko se naročiš na pregled pri psihiatru, ta ti bo po večih zaporednih seansah podal diagnozo. Lahko greš k psihiatru v kakšen večji zravstveni center. V Ljubljani je psihiatrična pomoč, ki jo krije zdravstveno zavarovanje v Kliničnem centru (oddelek za Izvenbolnišnično psihiatrijo).

Morda lahko pripelješ s sabo še svoje domače, da tudi njih diagnozirajo. ;)

P.S. Polje ni noben oddelek za nore. Tam imajo lepo zaprti in odprte oddelke. In na zaprtem (tisto, kar so po vašem nori) je ljudi veliko manj, kot si povprečen človek predstavlja. :) Da prideš pa v odprti oddelek moraš imeti pa npr. demenco ali Alzheimerja, kar ni tako redko. :)

MadMicka ::

goba, če še zmeri nisi prepričan, kako je s tabo :) , potem greš lahko po izpisek iz rojstne matične knjige in če gor nič ne piše, da ti je odvzeta opravilna sposobnost, potem to pomeni, da je s tabo vse tako kot mora biti. Tako določa 4. člen Zakona o matičnih knjigah.

Izpisek dobiš, mislim da brezplačno (oz. za drobiž), na upravni enoti stalnega prebivališča.

Maxtor ::

Fantje (ino punce) poslušite tole:

Med genijem in norcem je samo en korak.

Imeli smo genije, vendar smo preveč korakali.... :D :D

Maxtor ::

Morda lahko tudi na www.udba.net iz objavljenih podatkov ter števila kaznivih dejanj sklepaš, če gre za moteno osebnost :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maxtor ()

goba ::

Ej, hvala usem za super komentarje inu napotke :)
MM: Ti si pa pravo uganil! Si parvnik?

goba|near


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Danes mam pa rojstni dan

Oddelek: Loža
161827 (1554) Gandalfar
»

Čakalne vrste pri psihologu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8425869 (23927) Tero
»

Prijatelj potrebuje pomoč. Kako naj ga prepričam?

Oddelek: Loža
273404 (2021) kogledom
»

Band - problem s sosedom

Oddelek: Loža
284429 (2910) leinad
»

Dolgčas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1285822 (3323) Tic

Več podobnih tem