» »

odrasla hiperaktivnost

odrasla hiperaktivnost

Phantomeye ::

Zdravo,

Zanima me, če ima kdo izmed vas diagnosticirano hiperaktivnost (ne gre za raziskavo, ali kaj podobnega) in se zdravi z zdravili. Kdor se ne, zakaj ne?

Vem, da je na internetu veliko napisanega o tem, vendar me zadeva zanima iz prve roke. Torej dejanske izkušnje. Kako zadeva vpliva na vaše delo, na kakšen način adhd/add kontrolirate (poleg tablet). Predvsem me pa zanima vožnja z avtomobilom.. Imate težave pri vožnji? Kakšne so te težave? Izpit za avto? Koliko časa ste potrebovali? Povprečno (cca 35 ur) ali nadpovprečno dolgo (50+). Kaj vam je delalo največ težav?
Koliko časa ste diagnosticirani? Ste sami naredili korak in šli k zdravniku ali izvira že iz mladosti in so bili starši 'pobudniki'?.


Ljudje, ki ste mnenja, da hiperaktivnost (oz. pomanjkanje pozornosti) ne obstaja, se prosim vzdržite komentarjev, tenks.

Trololololol ::

Uporabljal kokain (aka Ritalin aka Adderal), sicer ne zaradi ADHD ampak zaradi drugih razlogov. Tabletke opustil, ker me cez cas niso vec "pokale" (10mg). Kasneje tudi zaradi tega, ker sem hotel svojo produktivnost zvisati na bolj naraven nacin. Je pa uporabna droga.

aja, hiperaktivnost je bolezen 21 stoletja, da ne bo kaksnih zmot.

Zgodovina sprememb…

Trololololol ::

Glede izpita, 30 ur. V dolocena dejanja pri voznji se moras dobesedno prisilit, da ne ustvaris karambola. Ko se navadis, gre. Mrtvi koti, osredotocenje na prevec stvari, tudi na neprave. Ce bos znal to uspesno izkoristit, znas postati uspesen clovek na vseh ppdrocjih. Se bos pa moral v dolocene stvari dobesedno prisiliti, se bolje, ce nekdo drug pritiska. Truda bo nedvomno potrebno vec kot pri "navadnih" ljudeh.

Matija82 ::

Trololololol je izjavil:

Uporabljal kokain (aka Ritalin aka Adderal).


En popravek, Ritalin ni Adderal niti noben od teh ni kokain. Adderall je mešanica različnih soli amfetamina, Ritalinova aktivna sestavina pa je metilfenidat.

Trololololol ::

Efekt je podoben oz. isti. Ritalin in koka delujeta na iste receptorje.

dope1337 ::

Po izkusnjah bi rekel, da je Adderal vbistvu kokain na stereoidih. Bolj delajo možgani imho, si k superman.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Matija82 ::

Podobni efekti delovanja substance na dopamin ne spremenijo dejstva da ni kokaina v Ritalinu ter da sta Ritalin in Adderall drugačni zadevi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najstarejši igričarski goljuf Todd Rogers razkrinkan

Oddelek: Novice / Igre
349918 (5006) 49106

Tablete za študiranje?

Oddelek: Šola
238687 (7868) Motika
»

Slabost med delom v avtu

Oddelek: Loža
264786 (3443) chort
»

Doping testi na turnirjih v računalniških igrah so realnost

Oddelek: Novice / Igre
4116692 (13139) brunoland
»

Doping testi tudi za igralce računalniških iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9530805 (23616) Superboyy

Več podobnih tem