» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
309 / 859
»»

TheBlueOne ::

Fritz je izjavil:


Noup, gre za to, da ste vi posiljevanje pozdravljali in ga legalizirali, sedaj vas pa moti, ko to drugi počnejo. Najbolj od vsega pa vas moti, ko se ta dvoličnost razgalja pred vsemi.


Se enkrat bukselj, vecinoma ne protestiramo prvic. Se ti res ne da dopovedati, da se ne pustimo ruski manipulaciji s smislu, da relativiziramo konflikt? Ves, ce bi bilo obratno tudi ne bi dovolili, da nas kdo flanca o nekih komunistih iz preteklosti, koliko ljudi je pospravil Stalin itn. Ce nas bi bilo dovolj taki, ki ne padamo na propagandne slogane, bi bile moznosti za konflikte manjse.

Vidim pa odmev ruske propagande. V ruskih medijih pa trenutno ne vidim substance. Ni brez razloga, da je prakitcno cel svet proti tej okupaciji.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Pimoz je izjavil:

https://twitter.com/Telegraph/status/14...
The European Union must move towards the creation of an EU army after Vladmir Putin's invasion of Ukraine, Emmanuel Macron has said.

Federation here we come. The Union is dead.


Končno! Koliko časa smo čakali, 60 let? Več?

Pac-Man ::

Dashcam Ćernihiv:

https://twitter.com/TWMCLtd/status/1499...

in kratek video s Hostomela, datum neznan, vidi se nadstrešek za AN-225

https://twitter.com/TWMCLtd/status/1499...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

voss_ ::

V živo pogovor s Kijevcem:

nejcek74 ::

Fritz je izjavil:

Noup, gre za to, da ste vi posiljevanje pozdravljali in ga legalizirali, sedaj vas pa moti, ko to drugi počnejo. Najbolj od vsega pa vas moti, ko se ta dvoličnost razgalja pred vsemi.

svojo laž ponavljaš iz dneva v dan, lahko ti vsakič znova povem, da sem proti kakršnim koli nasilnim posredovanjem proti jasno izraženi volji skupine ljudi. Bum, bam, ne, ti lažeš naprej. Jaz rečem A, ti mi predvajaš moj posnetek in trdiš da sem rekel B, what's the point?

windigo ::

Pac-Man je izjavil:

What does Russia want? Most immediately, to remove the neo-Nazi anti-Russian core that the Maidan massacre and coup put in place in 2014.

Jebiga, tisti, ki so požgali dom v Odesi (in to opravičevali), niso nič boljši od tistih, ki so zastrupili Juščenka (in to opravičevali).

PrimoZ_ ::

Pimoz je izjavil:

https://twitter.com/Telegraph/status/14...
The European Union must move towards the creation of an EU army after Vladmir Putin's invasion of Ukraine, Emmanuel Macron has said.

Federation here we come. The Union is dead.


Pozdravljam.

3 velesile prihodnosti
- kitajska
- zda
- EU federacija (bi bil super vesel če sta zraven tudi rusija in ukrajina)

Kebo ::

Kaj mislite, da so zastrupili tega oligarha, ki se je včeraj stegnu v Londonu? Zahod al Putin?

vojnistop ::

PrimoZ_ je izjavil:

3 velesile prihodnosti
- kitajska
- zda
- EU federacija (bi bil super vesel če sta zraven tudi rusija in ukrajina)


Ali prosto po Orwellu:
Oceanija
Vzhodna Azija
Evrazija
1984 (roman) @ Wikipedia

PrimoZ_ ::

vojnistop je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

3 velesile prihodnosti
- kitajska
- zda
- EU federacija (bi bil super vesel če sta zraven tudi rusija in ukrajina)


Ali prosto po Orwellu:
Oceanija
Vzhodna Azija
Evrazija
1984 (roman) @ Wikipedia


Točno tako.

NWO, židi, reptilijanci.

Samo Putin nas skuša obranit pred njimi, mi pa tega ne vidimo.

Fritz ::

Vajenc je izjavil:

vojnistop je izjavil:

Svoje videnje situacije podajam po točkah, da boste lažje napisali kritiko, ki je zaželena.

18. Odlično je, da se po svetu izraža odločno nasprotovanje vojni. Še korak naprej, ki pa žal ne bo storjen (ker je globalna zavest odvisna od medijskega narativa), bi bilo odločno nasprotovanje vsem vojnam - tudi tistim, kjer smo agresorji "mi" (Zahod) ali naši gospodarski zavezniki.

Hvala za odličen sestavek. Ad 18: Vojne so borbe za geostrateški (verjetno obstaja boljši izraz) položaj. Težko si je zamisliti zahod kot najmočnejšo silo, če ne bo "širila demokracije" (beri kot širila vpliv in večala vire) v tretji svet. Glasno nasprotovanje vojnam trenutno omogoča le zahodna ureditev, več bo zahodnega sveta, več bo možnosti za nasprotovanje vojni. Trenutno očitno še ni boljšega modela za svet kot je zahodna demokracija.

Ta model je povzročil največ vojn in žrtev od 2. sv. vojne naprej.

Miselnost pa je takšna:
Goldman Sachs asks in biotech research report: ‘Is curing patients a sustainable business model?’
https://www.cnbc.com/2018/04/11/goldman...

nejcek74 je izjavil:

Fritz je izjavil:

Noup, gre za to, da ste vi posiljevanje pozdravljali in ga legalizirali, sedaj vas pa moti, ko to drugi počnejo. Najbolj od vsega pa vas moti, ko se ta dvoličnost razgalja pred vsemi.

svojo laž ponavljaš iz dneva v dan, lahko ti vsakič znova povem, da sem proti kakršnim koli nasilnim posredovanjem proti jasno izraženi volji skupine ljudi. Bum, bam, ne, ti lažeš naprej. Jaz rečem A, ti mi predvajaš moj posnetek in trdiš da sem rekel B, what's the point?

Ti samo papagajaš zahodno propagando in sovraštvo do Rusov, ki jo prodajajo isti ljudje, ki so začeli nič koliko kriminalnih vojn.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

voss_ ::

Kebo je izjavil:

Kaj mislite, da so zastrupili tega oligarha, ki se je včeraj stegnu v Londonu? Zahod al Putin?


Če bi ga Rusi ne bi umrl. Vsaj če verjamem svobodnim medijem ko že 2 leti intervjuvajo tistega Putinovega konkurenta ki ga je s polonijem al ne vem katerim smrtonosnim strupom že.

Meizu ::

To so ga Rusi pihnili 100000%.

PrimoZ_ ::

Fritz je izjavil:


Ti samo papagajaš zahodno propagando in sovraštvo do Rusov, ki jo prodajajo isti ljudje, ki so začeli nič koliko kriminalnih vojn.


Nihče, ali vsaj večina, ne sovraži rusov.
jih ni prej in jih ne sedaj.

Nočemo pa putinove agresije na sosednjo samostojno državo. Sovražio pa kvečjemu opravičevanje dejanj putina, najbolj tiste whataboutizme...

voss_ ::

Jaz sem za zahodne medije, Ukrajino je treba zravnat!

Fritz ::

PrimoZ_ je izjavil:

Fritz je izjavil:


Ti samo papagajaš zahodno propagando in sovraštvo do Rusov, ki jo prodajajo isti ljudje, ki so začeli nič koliko kriminalnih vojn.


Nihče, ali vsaj večina, ne sovraži rusov.
jih ni prej in jih ne sedaj.

Nočemo pa putinove agresije na sosednjo samostojno državo. Sovražio pa kvečjemu opravičevanje dejanj putina, najbolj tiste whataboutizme...

Malce si preberi temo za nazaj, pa ti bo čisto jasno kaj mislim.

Meizu je izjavil:

To so ga Rusi pihnili 100000%.

Itaq. Če bi reagirali na nek napad na Donbass, bi imeli vsaj približen izgovor, da so morali posredovati. Tako so pa šli v invazijo, ki je isti šmorn kot ameriške zlagane vojne.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

kow ::

voss_ je izjavil:

Jaz sem za zahodne medije, Ukrajino je treba zravnat!



"Zanimiva" Time naslovnica. Sploh ne pise katera stevilka je :))

endelin ::

Smrt ruskim invaderjem.
Slava Ukrajini!

Bo zanimivo spremljat gospodarsko depresijo v Rusiji, ki so si jo sami zrihtali.

Kako smo danes rusofili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

mirator ::

"Lavrov: Brez dvoma bomo našli rešitev iz krize."
Rešitev je na dlani in povsem preprosta. Ruska vojska naj takoj zapusti Ukrajino, Rusija se naj Ukrajini (pa tudi preostalemu svetu) opraviči in povrne nastalo škodo vključno z izgubljenimi življenji. Pa odstavijo naj Putina, saj je tudi Rusiji s svojo shizofrenično akcijo naredil dolgoročno škodo.

Comandante ::

mirator je izjavil:

"Lavrov: Brez dvoma bomo našli rešitev iz krize."
Rešitev je na dlani in povsem preprosta. Ruska vojska naj takoj zapusti Ukrajino, Rusija se naj Ukrajini (pa tudi preostalemu svetu) opraviči in povrne nastalo škodo vključno z izgubljenimi življenji. Pa odstavijo naj Putina, saj je tudi Rusiji s svojo shizofrenično akcijo naredil dolgoročno škodo.

Pa Krim naj vrnejo, barabe kradljive.

PrimoZ_ ::

voss_ je izjavil:

Jaz sem za zahodne medije, Ukrajino je treba zravnat!



Daj številko katera naj bi imela to naslovnico.

99% sem da gre za fejk propagando.

In če te zanima sem bil proti natovemu napadu na srbe leta 99.

mirator je izjavil:

"Lavrov: Brez dvoma bomo našli rešitev iz krize."
Rešitev je na dlani in povsem preprosta. Ruska vojska naj takoj zapusti Ukrajino, Rusija se naj Ukrajini (pa tudi preostalemu svetu) opraviči in povrne nastalo škodo vključno z izgubljenimi življenji. Pa odstavijo naj Putina, saj je tudi Rusiji s svojo shizofrenično akcijo naredil dolgoročno škodo.


Točno to.
Rusija odide iz ukrajine - vojna se konča
Ukrajina neha z upiranjem - konec ukrajine

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

shmandi ::

PrimoZ_ je izjavil:


Daj številko katera naj bi imela to naslovnico.

99% sem da gre za fejk propagando.

In če te zanima sem bil proti natovemu napadu na srbe leta 99.

11. september 1995

IL_DIAVOLO ::

https://www.zurnal24.si/sport/begunci-n...

Poberite se od kod ste prišli lmao 8-O
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

shmandi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Daj številko katera naj bi imela to naslovnico.

99% sem da gre za fejk propagando.

In če te zanima sem bil proti natovemu napadu na srbe leta 99.

11. september 1995


https://time.com/vault/year/1995/
Očitno je legit.

Ampak leta 95 sem mnenja da so bili Srbi agresor in je nato še prepozno posredoval.

111111111111 ::

Avenger je izjavil:

Koliko vojn se je šla Amerika, za katere se je veliko kasneje neizpodbitno dokazalo, da je bil casus belli načrtno izmišljen in lažen? Dvomi izraženi pred začetkom vojne so bili zatrti v kali. Noben resen zahodni medij ni kritiziral vojne, nobena zahodna država ni uvedla sankcij proti Ameriki. Niti pisnili niso, ko je Amerika napadla Sirijo, le poročali so: dober dan, danes je torek, Američani so pričeli z izvajanjem vojaškega posega v Siriji, policijsti pri nas grozijo s stavko, v Spodnjem Dupleku pa so 70 letniku zaradi krutega ravnanja z živalmi odvzeli več psov, na koncu pa šport. To kar postavljam pred vas je - ali ste res prepričani, da zadaj ni nič. Da so Ameriške vojne upravičene - vsi mediji zgolj poročajo, ko pa Rusija naredi nekaj povsem primerljivega, je takoj obsojena za največji zločin nad človeštvom takoj za Hitlerjem in Stalinom in doživi sankcije, kot jih še ni nobena država do sedaj. Od vseh strani, koncertirano, kot bi imeli dirigenta. Biti na Ruski strani je nezaslišano, enako kot zagovarjati necepljenje pri koroni. Ni dvoma, niti najmanjšega dvoma, dejstva so, razen seveda, ko se potem izkaže, da niso bila. Ampak potem je tako ali tako na sporedu nekaj drugega. To ni čudno nobenemu??? Še vedno spite.

Situacije Rusija - Ukrajina še zdaleč ne poznam dovolj dobro, da bi lahko ocenil upravičenost/neupravičenost vojaškega posega, niti ne vem niti ne morem vedeti, kaj točno se tam dogaja (kot tudi nihče drug, razen tričrkovnih agencij), dezinformacij je z vseh strani polno, veliko tudi takih, ki z očitnim namenom manipuliranja javnega mnenja poskušajo vzbudit simpatijo do Ukrajine in sovraštvo do Rusije. Tudi Janša, (ki je znan po svoji pravičnosti in človekoljubnosti?), bi rad pomagal Ukrajini, ponuja 200.000 mest za begunce in organizira proteste proti Rusiji. Boste sprejeli strošek preživljanja in nastanitve? In ni pošteno, da sprejmemo samo begunce iz Ukrajine, Slovenija se mora odpret tudi za begunce iz Afganistana, Sirije, Pakistana, Irana, Iraka in drugih držav, verjetno lahko sprejmemo 2 miljona mogoče še več. Ali je to samo medijska poteza, pomp in če ja - se je kdo vprašal zakaj, kaj je namen tega??

Mogoče se bomo enkrat dokončno naučili, da to, kar se dogaja v politiki ni kot vreme, ko na na Kamčatki kihne mačka in je čez 3 dni orkan na Jadranu. Vsaka poteza na šahovnici se zgodi z razlogom, preračunano in opazovalec vidi le poteze, ne vidi pa strategije za potezami!

Hi, hi, hi... Končno se je našel eden, ki zagovarja Rusijo zgolj zato ker Janša navija za Ukrajino. :D

Pa še enkrat ponovimo, begunci iz Ukrajine so ženske in otroci. Begunci iz Sirije pa so bili kosovci, bosanci, afričani, ni da ni. In samo moški stari 20-40 let. To so ekonomski migranti in so ilegalno šli čez mejo.

Ukrajinski begunci so zadovoljni, da pridejo v prvo državo brez vojne in pri 5000 beguncih jih je 40 zaprosilo za azil. Upravičeno lahko domnevamo, da so bežali tudi iz Sirije in se ustavili v prvi varni državi. OStalo pa je bilo večino ljudi, ki so silili v Nemčijo in Anglijo, ker je Slovenija prerevna država za njih.

Mogoče bi ti najprej dejstva preveril preden pišeš neumnosti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

dice7 ::

111111111111 je izjavil:

Pa še enkrat ponovimo, begunci iz Ukrajine so ženske in otroci. Begunci iz Sirije pa so bili kosovci, bosanci, afričani, ni da ni. In samo moški stari 20-40 let. To so ekonomski migranti in so ilegalno šli čez mejo.

Ukrajinski begunci so zadovoljni, da pridejo v prvo državo brez vojne in pri 5000 beguncih jih je 40 zaprosilo za azil. Upravičeno lahko domnevamo, da so bežali tudi iz Sirije in se ustavili v prvi varni državi. OStalo pa je bilo večino ljudi, ki so silili v Nemčijo in Anglijo, ker je Slovenija prerevna država za njih.

Mogoče bi ti najprej dejstva preveril preden pišeš neumnosti.

https://www.zurnal24.si/sport/begunci-n...

Ukrajinci niso kompatibilni z evropsko kulturo

endelin ::

Na koncu bo Nato moral posredovati. 30mio beguncev in stalingrajsko Ukrajino bo težko preživela Evropa.

111111111111 ::

sparklyslo je izjavil:

Namesto s cvetjem so civilisti okupatorje sprejeli nekoliko drugače (Konotop)


Rusi se mi zdijo precej civilni. Pogajlci, nič žrtev.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

endelin ::

Upam da je Putin zagotovil vec 100mlrd eur za obnovo ukrajine

nejcek74 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Ampak leta 95 sem mnenja da so bili Srbi agresor in je nato še prepozno posredoval.

ja, prepozno je posredoval tam kjer je bila agresija, bombardiranje televizijskega stolpa v Beogradu pa je bilo samo ameriško izkazovanje lastne nedotakljivosti. Tudi v vojni s Srbijo je bilo veliko popolnoma nepotrebne maščevalnosti. Med trenutnimi zagovorniki Putinove agresije je v resnici ogromno onih, ki imajo nezaceljene duševne rane od takrat.

PrimoZ_ ::

endelin je izjavil:

Upam da je Putin zagotovil vec 100mlrd eur za obnovo ukrajine


To bo iz zaseženega premoženja oligarhov.
Še viška bo.

Fritz ::

endelin je izjavil:

Na koncu bo Nato moral posredovati. 30mio beguncev in stalingrajsko Ukrajino bo težko preživela Evropa.

Ti si resnično želiš jedrski spopad, anede? 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

endelin ::

Ukrajina dobi Kavkaz za reparacije.

Fritz je izjavil:

endelin je izjavil:

Na koncu bo Nato moral posredovati. 30mio beguncev in stalingrajsko Ukrajino bo težko preživela Evropa.

Ti si resnično želiš jedrski spopad, anede? 8-)

Nobenega jedrskega napada ne bo, ce Nato defenzivno posreduje v Ukrajini. Lahko tudi samo ustanovimo svoj Wagner seveda ;) uradno ne bo Nato

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

voss_ ::

endelin je izjavil:

Smrt ruskim invaderjem.
Slava Ukrajini!

Povej to tvojim Azovcem ki v Mariupolu streljajo na civiliste ki hočejo oditi. Zelenski je rekel 18 do 65, potem pa se je premislil in rekel da ni starostnih omejitev.


endelin je izjavil:


Bo zanimivo spremljat gospodarsko depresijo v Rusiji, ki so si jo sami zrihtali.


Glede na ceno nafte jim ne kaže kaj slabo.

https://markets.businessinsider.com/com...

Bolj bo kriza s hrano, ki jo bo zanimivo spremljat ker smo si jo sami zrihtali. Ampak saj imamo že izkušnje ko smo sankcionirali vse ki delajo vojno, npr izrael, usa, savdijce...

Comandante ::

endelin je izjavil:

Ukrajina dobi Kavkaz za reparacije.

Pa Krim nazaj. Razen ce bodo Rusi trmarili dalje, potem bodo pac ziveli v srednjem veku. Putin je res poseben vodja, iz tretjerazredne drzave je v enem tednu ustvaril Severno Korejo v2.0.

kow ::

voss_ je izjavil:


Glede na ceno nafte jim ne kaže kaj slabo.


Ce izvozis manj, ti visja cena ne pomaga.

endelin ::

Zakaj še nimamo evropskega Wagnerja kot para vojsko za cudne operacije? Glede na to da so notri naciji predlagam kar ime Wehrmacht:)) rekrutiramo in damo 1000usd več kot plača Wagner. Častijo tehnoloski velikani.

Ruski W in evropski W lol


Kako je vse prizadeto majkemi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Chalky ::

Chalky je izjavil:

feryz je izjavil:

Pripravlja se nov masaker nedolžnih ljudi, cel svet pa filozofira. Nihče pa noče narediti konca temu. Lepo se razvija, priznam.
Blagor Ukrajincem. Na eni strani kopičijo rakete Rusi, na drugi zahod. Kam bodo padale, se ve. Kakor se obrneš, imaš rit zadaj.
Če do česarkoli pride, bosta obe strani zmagali. Edino Ukrajina ne.


Odvisno do kam se bo konflikt razširil. Rusi tule ne morejo biti zmagovalci. Lahko zravnajo Ukrajino zagotovo vendar kaj potem? Cilj Rusije je da vzpostavi neko cono v Ukrajini preko katere bi držali NATO sile stran od svojih meja kar pa pomeni več letni quagmire sredi Ukrajine. Kako bodo Rusi financirali več 100 tisoč vojakov sredi Ukrajine je glavno vprašanje. Kako bodo dovažali hrano, gorivo, orožje, zdravstvene pripomočke za več 100 tisoč vojakov bi bilo zanimivo videti. Zato sem mnenja da se Putin ne bo spustil v ta konflikt saj bi to lahko Rusijo pahnilo v ekonomski kolaps.

Torej kdo lahko v tem primeru zares profitira? Evropa, ZDA? Odvisno do kam so se Rusi pripravljeni spustiti, če so pripravljeni še korak naprej od Ukrajine potem to pomeni neka večja vojna na Evropskem kontinentu, kar pomeni da bi lahko Američani prodali za nekaj 100 milijard dolarjev orožja, vendar kaj potem? Na dolgi rok bo to škodilo ZDA saj potrebujejo močni NATO in Evropo da se bodo ploh lahko kosali s Kitajsko. Torej kdo tule v tem konfliktu zares na koncu profitira? Odgovor leži na drugi strani sveta, nekdo mirno čaka iz ozadja. Potrebno bo premisliti v kaj se spuščamo. Notranji konflikt ki bi ga bilo potrebno rešiti že nekaj desetletij nazaj.



Tole je bil moj komentar 24 Januarja. Sem kar prav sumil, Rusi imajo ogromen problem s pomankanjem goriva, hrane, in pripravljenosti v tistem 64 kilometrov dolgem konvoju ki zdaj stoji že skoraj 3 dni.

voss_ ::

Fritz je izjavil:

endelin je izjavil:

Na koncu bo Nato moral posredovati. 30mio beguncev in stalingrajsko Ukrajino bo težko preživela Evropa.

Ti si resnično želiš jedrski spopad, anede? 8-)


Po tv so rekli Putin bad in sedaj sem penast! Bi šel prostovoljno v Ukrajino samo ne morem ker imam dolge lase, želim pa drugim veliko uspeha v boju.

Fritz ::

nejcek74 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Ampak leta 95 sem mnenja da so bili Srbi agresor in je nato še prepozno posredoval.

ja, prepozno je posredoval tam kjer je bila agresija, bombardiranje televizijskega stolpa v Beogradu pa je bilo samo ameriško izkazovanje lastne nedotakljivosti. Tudi v vojni s Srbijo je bilo veliko popolnoma nepotrebne maščevalnosti. Med trenutnimi zagovorniki Putinove agresije je v resnici ogromno onih, ki imajo nezaceljene duševne rane od takrat.

Srbija si je bombardiranje zaslužila. Ne smrti civilistov temveč ustavitev vojaškega stroja, ki je skoraj desetletje delal svinjarije po nekdanji skupni državi. Če bi se pri tem ustavili, bi rekel, da kljub pomanjkanju odobritve VS OZN gre za legitimno posredovanje. A kaj, ko so dve leti kasneje ravno to posredovanje uporabljali kot izgovor o upravičenosti zločinske invazije na Irak. Poleg tega pa so zagotovili odcepitev Kosovu, kar je povzročilo drug hud precedens.

Zgodovina se ne dogaja samo danes in tisto kar je bilo, ima posledice v času, ki sledi. Tisti, ki tega noče videti, bodisi ne razume mednarodnih odnosov ali pa jih zaradi neke agende noče razumeti.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

s1m0n ::

Tudi vsi, ki Putina podpirajo so bad... Tukaj ni več izgovorov, izmikanja ter zavajanja. Sprijazniti se nihče vas ne mara.

voss_ ::

kow je izjavil:

voss_ je izjavil:


Glede na ceno nafte jim ne kaže kaj slabo.


Ce izvozis manj, ti visja cena ne pomaga.


Če se ti ne boš odpovedal vsemu transportu težko da bojo manj prodali. Samo preko ameriških posrednikov bo šla njihova nafta in bomo plačali premium ceno. Tako kot Američani kupujejo Kitajsko jeklo preko Kanade.

Pac-Man ::

18+ video

https://twitter.com/AlexandruC4/status/...

Reports that #Putin regime terrorist-saboteurs had attempted to enlist to the Kyiv Territorial Defense and then opened fire and murdered 14 people including civilians , Ukraine servicemen and a police officer in Vasylkiv. The terrorists were eliminated.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

sbawe64 ::

Francoski dokumentarec
'Ukraine - Masks of the Revolution' iz 2016 jasno prikazuje neonaciste in poboje Rusov in vpletenost američanov. In mi to podpiramo. Poglejte ga, preden ga izbrišejo.

2020 is new 1984
Corona World order

voss_ ::

Fritz je izjavil:


Srbija si je bombardiranje zaslužila. Ne smrti civilistov temveč ustavitev vojaškega stroja, ki je skoraj desetletje delal svinjarije po nekdanji skupni državi. Če bi se pri tem ustavili, bi rekel, da kljub pomanjkanju odobritve VS OZN gre za legitimno posredovanje. A kaj, ko so dve leti kasneje ravno to posredovanje uporabljali kot izgovor o upravičenosti zločinske invazije na Irak. Poleg tega pa so zagotovili odcepitev Kosovu, kar je povzročilo drug hud precedens.



Ukrajinci so Krimejcem še pitno vodo blokirali, Donbas bombardirali... torej Putin lahko upravičeno celo Ukrajino zravna z zemljo. Vse se je začelo ko so se 2014 odcepili.

Pac-Man je izjavil:



Reports that #Putin regime terrorist-saboteurs had attempted to enlist to the Kyiv Territorial Defense and then opened fire and murdered 14 people including civilians , Ukraine servicemen and a police officer in Vasylkiv. The terrorists were eliminated.


Temu bo težko kdo nasedel ko lahko sami vidimo da Rusi ustavijo tanke še pred babicami.

To se dogaja ker pogumni general Zelenski izpušča zapornike in jih oborožuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()

IL_DIAVOLO ::

https://www.24ur.com/novice/tujina/lavr...

Hvala bogu za vzhodnjaško hrbtenico, medtem ko seje smrt hitler iz zahoda. Pred desetletji je to predstavljala ena država, danes je to cela organizacija.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: endelin ()

kow ::

shmandi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Daj številko katera naj bi imela to naslovnico.

99% sem da gre za fejk propagando.

In če te zanima sem bil proti natovemu napadu na srbe leta 99.

11. september 1995


No, in zakaj so izbrisali datum na sliki? Ker ne gre za napad na Srbijo, ampak so preprecili nadaljno vojno v Bosni.
Se pa strinjam, da je naslovnica sramotna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

voss_ ::

Vsaj Biden je nam povedal da Putin ne bo uničil src Irancev.

nejcek74 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hvala bogu za Ukrajinsko hrbtenico, medtem ko seje smrt Putler...

da, Rus te tepe toliko časa dokler ne začneš verjeti, da se tepeš sam.

kow ::

Ti se raje skoncentriraj nase - da ne bos fake slik siril (naslovnica).
««
309 / 859
»»