» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
244 / 859
»»

m0LN4r ::

So pobegnile tudi kaksne mlade ukrainke ali samo mame z otroci?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

l0g1t3ch ::

gruntfürmich je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Nata sploh omenil ni. Tak da ja samo Putin je bedak.

NATO omenja že vsaj desetletje.
tako da se raje vprašaj koga ali kaj ti poslušaš da si tako neinformiran.
analitiki so vedeli da bo tu sranje že desetletje.

daj se raje vprašaj po zdravju!


Prej je seveda omenjal nato, jaz imam v mislih tisti zadnji gvoro, ko je bil ko bi poslušal hitlerja in njegovo blebetanje o več vrednem narodu.

In glede na to da rusofili pravite da rusija za zajtr poje cel nato, zakaj se ga bi potem putin bal ?

gruntfürmich ::

l0g1t3ch je izjavil:

In glede na to da rusofili pravite da rusija za zajtr poje cel nato, zakaj se ga bi potem putin bal ?

najprej se zbudi iz svoje retardiranosti in si zapomni da nisem rusofil.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

l0g1t3ch ::

gruntfürmich je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Ampak to žal ni možno z Putlerjem na prestolu.

si siguren da naslavljaš problem na pravi naslov?

meni se zdiš izredno naiven in zabit.


Si izredno naiven in zabit, da. Se strinjam.

gruntfürmich ::

l0g1t3ch je izjavil:

Prej je seveda omenjal nato, jaz imam v mislih tisti zadnji gvoror...

ti imaš zelo meglene misli. naj to raje počnejo drugi namesto tebe...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Fritz ::

l0g1t3ch je izjavil:


Meni se rusi smilijo, ker so se pustili pojebat takemu diktatorju.

Se pa s tvojim postom sicer zelo strinjam.
To da bi sedanje države EU imele odlične odnose in sodelovanje z Rusijo, Belorusijo, Ukrajino,... pa kaj sam sodelovanje, da bi se eventuelno celo integrirali v EU, bi bil zame odličen scenarij.
Izjemno močna EU, ki bi lahko konkurirali Kitajski in ZDA.

Ampak to žal ni možno z Putlerjem na prestolu.
Predolgo se ga je toleriralo in so mu zrasla krila in blaznost.

ZDA hočejo vazale, ne pa partnerje. Zato jim je Jelcin ustrezal (na začetku), dokler ni ugotovil, da se do njega obnašajo kot do bebca. Nočejo parnerstva z Rusijo, ker bi ga do danes lahko imeli že 100-krat. Hočejo podrejeno in po možnosti razkosano Rusijo. In zato je Putin problem.

Koliko časa pa že toleriramo ameriške zločine? Kako so šele njim krila zrasla, anede?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

TheBlueOne ::

l0g1t3ch je izjavil:



Prej je seveda omenjal nato, jaz imam v mislih tisti zadnji gvoro, ko je bil ko bi poslušal hitlerja in njegovo blebetanje o več vrednem narodu.

In glede na to da rusofili pravite da rusija za zajtr poje cel nato, zakaj se ga bi potem putin bal ?


Zelo podobno kot se ne boji sankcij. Dokler jih ni, se jih ne boji, ko pa so pa protestira.

Se je pac zakalkuliral, zahod ga reze iz sistema, on pa je pricakoval, da bomo bolj za kratkorocen luksuz kot dolgorocno stabilnost. Samo cakam, da najavi, da so sankcije, katere ga sploh ne bolijo in mu je zanje vseeno, vojna napoved. Potem se bobo majmuni kregali na fronti kako so mediji levicarski in kako je Putin super duper.

l0g1t3ch ::

gruntfürmich je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

In glede na to da rusofili pravite da rusija za zajtr poje cel nato, zakaj se ga bi potem putin bal ?

najprej se zbudi iz svoje retardiranosti in si zapomni da nisem rusofil.


If it walks like a duck, Quacks like a duck...

Vanich ::

sir_mha je izjavil:

Vanich je izjavil:

Projekt: "Free guns and ammo for Everyone!", ki ga izvaja ukrajinska vlada, očitno ni bila tako dobra ideja. Kdo je pa pričakoval bande oborožene z avtomatičnim orožjem, ki bodo potem harale po ulicah?


1) Če imajo ljudje orožje, posebno netrenirani, potem bodo vedno takšne in drugačne žrtve.
2) Iz tega posnetka se ne da zaključiti, da je prišlo do zlorabe ali nesreče.
3) Kakšen bo pa totalen učinek te odločitve, pa seveda sploh ne moreš ugotoviti na podlagi takih anekdotičnih videoposnetkov.


Seveda se da zaključiti, da sta dva oborožena civila tipa ustavili v njegovem avtu na sredi ceste, čez 2 sekunde je dobil že kopito od puške v glavo, in ko hoče pobegniti, dobi 2 kugli v hrbet, potem ga pa pridejo snemat z telefonom. Kakšnih drugih zlorab pa nepravilnosti pa tukaj res ni bilo za videti. Vse normalno.

Fritz ::

TheBlueOne je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:



Prej je seveda omenjal nato, jaz imam v mislih tisti zadnji gvoro, ko je bil ko bi poslušal hitlerja in njegovo blebetanje o več vrednem narodu.

In glede na to da rusofili pravite da rusija za zajtr poje cel nato, zakaj se ga bi potem putin bal ?


Zelo podobno kot se ne boji sankcij. Dokler jih ni, se jih ne boji, ko pa so pa protestira.

Se je pac zakalkuliral, zahod ga reze iz sistema, on pa je pricakoval, da bomo bolj za kratkorocen luksuz kot dolgorocno stabilnost. Samo cakam, da najavi, da so sankcije, katere ga sploh ne bolijo in mu je zanje vseeno, vojna napoved. Potem se bobo majmuni kregali na fronti kako so mediji levicarski in kako je Putin super duper.

Kako si lahko tak bebec. Kakšna fronta. Naša država je članica zveze NATO. Če se udarita NATO in Rusija ne bo nobene fronte, samo blisk in ognjena krogla ter udarni val.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

gruntfürmich ::

TheBlueOne je izjavil:

...zahod ga reze iz sistema...

bomo videli koliko se bomo v evropi odrezali on njihovih surovin. jst pravim da nič, ker se nam jebe za ukrajino in si nadvse želimo ruskih surovin.
bo pa čas pokazal...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

TheBlueOne ::

Novica it RT.com

"Russian Central Bank raises key interest rate to 20% per annum"

Verjetno vam ni treba razlagati kaksen problem nastaja v Rusiji.

carovnik1900 ::

Čist vseeno je kar si kdorkoli tule misli o upravičenosti tega konflikta. Sam tiče si merite kdo ima daljšega. Vaša mnenja so popolnoma nepomembna v tej zadevi, tako kot ste vi (in jaz seveda).
Kaj ko bi se dejansko pogovarjali o tem, kaj se dogaja v tem konfliktu?

Rusi so objavili: Russian military creates safe passage for residents to leave Kiev
Moscow urges civilians to evacuate from the Ukrainian capital

Kar pomeni, da bo se bo ofenziva na Kijev začela in so mirovni pogovori samo farsa? (ene ali druge strani).
Vprašanje pa je ali bo Zelensky uporabil svoje ljudi za živi ščit, glede nato, da oborožuje otroke in ženske je to čisto možno...predvsem iz psihološkega vidika proti ruskem vojaku je to lahko učinkovito... bodo pa velike žrtve (razen če to hoče kot so to delali veliki vojni heroji ala Tudjman)...

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

gruntfürmich je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

...zahod ga reze iz sistema...

bomo videli koliko se bomo v evropi odrezali on njihovih surovin. jst pravim da nič, ker se nam jebe za ukrajino in si nadvse želimo ruskih surovin.
bo pa čas pokazal...

Verjetno mislijo, da tole ne bo imelo nobenih posledic:
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Kumkvat_7725 ::

TheBlueOne je izjavil:


Se Italijo ima vecji BDP.


Zgodbe za otroke, ki jim tudi ti ne verjamejo več.

TheBlueOne ::

gruntfürmich je izjavil:


bomo videli koliko se bomo v evropi odrezali on njihovih surovin. jst pravim da nič, ker se nam jebe za ukrajino in si nadvse želimo ruskih surovin.
bo pa čas pokazal...


Jaz pravim, da bodo rezi radikalni. To nakazujejo od javnega mnenja do konkretnih dejanj. Dvomim, da bo se dosti zaupanja dokler vlada Putin in represija. Javno mnenje v EU je katastrofa za Rusijo.

l0g1t3ch ::

Jaz vem da direkt na vojno nimam nobenega vpliva.

Ne morem pa sprejet tega opravečvanja ruske agresije, nad sosednjo samostojno in suvereno državo.

TheBlueOne ::

Kumkvat_7725 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Se Italijo ima vecji BDP.


Zgodbe za otroke, ki jim tudi ti ne verjamejo več.


Kdo ti je pa povedal drugace? Ali so tukaj tudi Rusi zraven zarote? Kaj pa mislis, da so gospodarsko? Dej prosim malo se izobrazi. Ce jim padeta energetika in orozarstvo ne ostane prav dosti, kar ti bi lahko bilo jasno glede na to koliko ruskih brendov poznas.

carovnik1900 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz vem da direkt na vojno nimam nobenega vpliva.

Ne morem pa sprejet tega opravečvanja ruske agresije, nad sosednjo samostojno in suvereno državo.


Lahko greš izražat svoje mnenje tudi na twitter, skupaj z Janšo. On bi itak rad nuklearno vojno.

Kumkvat_7725 ::

TheBlueOne je izjavil:


No zaradi teke izjave bi v Rusiji znal biti zaprt. Dodaj se kaksno pa te verjetno ne bi vec videli. To je razlika.


Res ?
Donzinger in mnogi drugi bi imeli kaj dodati na to.
McAfee žal ne, ker je bil "epsteined" v "demokraciji".

gruntfürmich ::

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz vem da direkt na vojno nimam nobenega vpliva.

Ne morem pa sprejet tega opravečvanja ruske agresije, nad sosednjo samostojno in suvereno državo.

NOBEDEN NE OPRAVIČUJE AGRESIJE !
daj si to dopovedat!
samo razumemo situacijo in zakaj je do tega pripeljalo. in ne, poutin ni nor ali blazen. to si izbij iz glave.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

carovnik1900 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz vem da direkt na vojno nimam nobenega vpliva.

Ne morem pa sprejet tega opravečvanja ruske agresije, nad sosednjo samostojno in suvereno državo.


Lahko greš izražat svoje mnenje tudi na twitter, skupaj z Janšo. On bi itak rad nuklearno vojno.


Seveda ko vam bebcem zamnjka argumentov se začne pa naslednja pesmica:

1) ti nič ne veš, si neizobražen, jaz pa veliko berem in spremljam in vse vem ...

2) američani so ti opravli glavo ...

3) jaz nisem rusofil, ampak...

Kumkvat_7725 ::

voss_ je izjavil:


Samo rusofil ne bi raje stradal in zmrzoval ter kupoval svobodni plin.



Zakaj ta to moraš biti rusofil in zakaj je to omejeno samo na plin ?

Zakaj ne prepovemo uvoz nafte po istih merilih ?
Ali denimo česarkoli iz Izraela, Emiratov ipd ?

Invictus ::

l0g1t3ch je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz vem da direkt na vojno nimam nobenega vpliva.

Ne morem pa sprejet tega opravečvanja ruske agresije, nad sosednjo samostojno in suvereno državo.


Lahko greš izražat svoje mnenje tudi na twitter, skupaj z Janšo. On bi itak rad nuklearno vojno.


Seveda ko vam bebcem zamnjka argumentov se začne pa naslednja pesmica:

1) ti nič ne veš, si neizobražen, jaz pa veliko berem in spremljam in vse vem ...

2) američani so ti opravli glavo ...

3) jaz nisem rusofil, ampak...

Velja tudi obratno...

Amerofili so tukaj močni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

voss_ ::

l0g1t3ch je izjavil:



Nata sploh omenil ni. Tak da ja samo Putin je bedak.


3/4 govora je bilo o natu, maš na youtubu RT posnetek. Aja, ni ga več ker v svobodi ni varno če ljudje lahko sami berejo Sveto pismo :))

Ostani pri CNN, kmalu bomo morali it osvobajat Kitajsko.

feryz ::

TheBlueOne je izjavil:

Novica it RT.com
"Russian Central Bank raises key interest rate to 20% per annum"
Verjetno vam ni treba razlagati kaksen problem nastaja v Rusiji.
rt.com je ruski?
Ker ni videti tako.

-vx- ::

Fritz je izjavil:

ZDA hočejo vazale, ne pa partnerje. Zato jim je Jelcin ustrezal (na začetku), dokler ni ugotovil, da se do njega obnašajo kot do bebca. Nočejo parnerstva z Rusijo, ker bi ga do danes lahko imeli že 100-krat. Hočejo podrejeno in po možnosti razkosano Rusijo. In zato je Putin problem.

Koliko časa pa že toleriramo ameriške zločine? Kako so šele njim krila zrasla, anede?


Tocno tole je srz vsega.

Ameriski kobilicarski kapitalizem zahteva vedno nove terene, za eksploitacijo, tako, da se preselijo na enega, ga pozrejo do zemlje in se nato premikajo naprej na naslednjega. Zato pa so zanetili toliko vojn po celem svetu.

Jugoslavija jih je za nekaj casa zasitila, ves cas pa oprezajo protu Rusiji. Ce jim jo rata razbiti, spreti med sabo,... bojo imeli za kaksno desetletje ali dve moznosti napajanja svoje primitivne neskoncne rasti v omejenem sistemu.

Vmes bojo pa probali spreti se Indijo in Kitajsko, kar ze aktivno pocnejo s podpiranjem Modija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

carovnik1900 ::

Ukrajincev (spet) ni na pogajanjih. Uradni razlog so logistčne težave. After a phone call between Presidents Volodymyr Zelensky of Ukraine and Alexander Lukashenko of Belarus on Saturday, Kiev agreed to the talks. However, the arrival of the Ukrainian team was further delayed due to logistical issues.

gruntfürmich ::

TheBlueOne je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:


bomo videli koliko se bomo v evropi odrezali on njihovih surovin. jst pravim da nič, ker se nam jebe za ukrajino in si nadvse želimo ruskih surovin.
bo pa čas pokazal...


Jaz pravim, da bodo rezi radikalni. To nakazujejo od javnega mnenja do konkretnih dejanj. Dvomim, da bo se dosti zaupanja dokler vlada Putin in represija. Javno mnenje v EU je katastrofa za Rusijo.

jst pa menim da je evropska politika tako hinavska tvorba da bodo 'ostre' sankcije samo na papirju, v resnici pa bomo poslovali z njimi še naprej.

in to najbolj boli poleg vsega.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

LightBit ::

l0g1t3ch je izjavil:

3) jaz nisem rusofil, ampak...

Saj je res. Putinfili so.

TheBlueOne ::

feryz je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Novica it RT.com
"Russian Central Bank raises key interest rate to 20% per annum"
Verjetno vam ni treba razlagati kaksen problem nastaja v Rusiji.
rt.com je ruski?
Ker ni videti tako.


Cigav pa je?

RT (TV network) @ Wikipedia

Pa glej live streame, jih imas na TikTok, youtube itn. Se pojavljajo in padajo. Da ne bo vmes tvojih osovrazenih medijev. Poglej vidde direktno iz terena...

gruntfürmich je izjavil:


jst pa menim da je evropska politika tako hinavska tvorba da bodo 'ostre' sankcije samo na papirju, v resnici pa bomo poslovali z njimi še naprej.

in to najbolj boli poleg vsega.


Ker isces hinavscine. Jaz menim, da bo EU na pravi strani. Vem pa, da so bile tudi napake katere je treba priznati in biti boljsi. Kaj vec ne mores...

Drugace ostre sankcije so ze realnost.

Zgodovina sprememb…

Vanich ::

Vanich je izjavil:

sir_mha je izjavil:

Vanich je izjavil:

Projekt: "Free guns and ammo for Everyone!", ki ga izvaja ukrajinska vlada, očitno ni bila tako dobra ideja. Kdo je pa pričakoval bande oborožene z avtomatičnim orožjem, ki bodo potem harale po ulicah?


1) Če imajo ljudje orožje, posebno netrenirani, potem bodo vedno takšne in drugačne žrtve.
2) Iz tega posnetka se ne da zaključiti, da je prišlo do zlorabe ali nesreče.
3) Kakšen bo pa totalen učinek te odločitve, pa seveda sploh ne moreš ugotoviti na podlagi takih anekdotičnih videoposnetkov.


Seveda se da zaključiti, da sta dva oborožena civila tipa ustavili v njegovem avtu na sredi ceste, čez 2 sekunde je dobil že kopito od puške v glavo, in ko hoče pobegniti, dobi 2 kugli v hrbet, potem ga pa pridejo snemat z telefonom. Kakšnih drugih zlorab pa nepravilnosti pa tukaj res ni bilo za videti. Vse normalno.


Med prebivalstvo Ukrajine je razdeljeno 25 milijonov pušk. Pravi ukrajinski minister. Mogoče malo pretirava, ampak tega orožja nihče več ne bo pobral naslednjih 50 let. To bodo še masakri po celi Evropi.

carovnik1900 ::

TheBlueOne je izjavil:

feryz je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Novica it RT.com
"Russian Central Bank raises key interest rate to 20% per annum"
Verjetno vam ni treba razlagati kaksen problem nastaja v Rusiji.
rt.com je ruski?
Ker ni videti tako.


Cigav pa je?

RT (TV network) @ Wikipedia

Pa glej live streame, jih imas na TikTok, youtube itn. Se pojavljajo in padajo. Da ne bo vmes tvojih osovrazenih medijev. Poglej vidde direktno iz terena...


3/4 video je dvomljive vsebine. informacijska vojna je v polnem zamahu. bili so npr. primeri, ko so bili posnetki iz ARMA3 - ponoči, bilo je kar solidno narejeno in seveda v nizki resoluciji, da se ni dalo razbrat. ne verjet vsemu kar vidiš ali sliši.

voss_ ::

l0g1t3ch je izjavil:


Seveda ko vam bebcem zamnjka argumentov se začne pa naslednja pesmica:

1) ti nič ne veš, si neizobražen, jaz pa veliko berem in spremljam in vse vem ...

2) američani so ti opravli glavo ...

3) jaz nisem rusofil, ampak...


A to vas na redditu trenirajo, ker čisto isto tam pišejo. Meni so najbolj smešne teme kjer reditorji donirajo eth Ukrajincem, potem pa izpuhtijo :) V zadnjih dneh ima veliko scammerjev zrezke za večerjo na vaš račun.

Sta samo 2 opciji:
A: popolna poslušnost zahodnim medijem, smrt rusom, heroji s Kačjega otoka, mobilni krematoriji, tisti Ghost...
B: rusofil, nevaren za našo demokracijo.

Isto kot iz časa ko je Buš začel svoje pohode.

-vx- ::

LightBit je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

3) jaz nisem rusofil, ampak...

Saj je res. Putinfili so.


Seveda ste, vsi, ki zagovarjate podaljsevanje vojne (se pravi upor Ukrajine), ste proti Ukrajini, za Rusijo in ZDA (isto drek drug paket).

Z je pa totalni izdajalec svojega naroda, nakopal jim je desetletja okrevanja, cetudi se spopadi ta trenutek nehajo, Ukrajina pa bo za majhen denar pokupljena s strani Rusije ali pa ZDA (ki se bo aktivno zavzemala proti sklenitvi premirja z Rusijo, kjer bi bili sami iz zadeve izkljuceni - Putin pa bo zahteval tocno to).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

TheBlueOne ::

carovnik1900 je izjavil:



3/4 video je dvomljive vsebine. informacijska vojna je v polnem zamahu. bili so npr. primeri, ko so bili posnetki iz ARMA3 - ponoči, bilo je kar solidno narejeno in seveda v nizki resoluciji, da se ni dalo razbrat. ne verjet vsemu kar vidiš ali sliši.


Kaj potem sklepamo, da so OM na 40%? Glede na to, da je ruska zadeve verjetno zelijo delovati mocni?

voss_ ::

TheBlueOne je izjavil:

Javno mnenje v EU je katastrofa za Rusijo.


V medijih.

TheBlueOne ::

voss_ je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Javno mnenje v EU je katastrofa za Rusijo.


V medijih.


Ja seveda. Se nisem videl takih protestov. Niti se nisem videl toliksne podpore.

Pac ce ne verjames medijem isci streame. To je nova oblika obrambe drzave, da sproti kazejo in porocajo. O tem se bo se dolgo govorilo.

feryz ::

TheBlueOne je izjavil:

feryz je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Novica it RT.com
"Russian Central Bank raises key interest rate to 20% per annum"
Verjetno vam ni treba razlagati kaksen problem nastaja v Rusiji.
rt.com je ruski?
Ker ni videti tako.

Cigav pa je?
RT (TV network) @ Wikipedia
Pa glej live streame, jih imas na TikTok, youtube itn. Se pojavljajo in padajo. Da ne bo vmes tvojih osovrazenih medijev. Poglej vidde direktno iz terena...

Nimam pojma.
Deluje hudirjevo realen. Potem rusi niso glih v taki medijski temi, kot tukaj kričite.

carovnik1900 ::

TheBlueOne je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:



3/4 video je dvomljive vsebine. informacijska vojna je v polnem zamahu. bili so npr. primeri, ko so bili posnetki iz ARMA3 - ponoči, bilo je kar solidno narejeno in seveda v nizki resoluciji, da se ni dalo razbrat. ne verjet vsemu kar vidiš ali sliši.


Kaj potem sklepamo, da so OM na 40%? Glede na to, da je ruska zadeve verjetno zelijo delovati mocni?


govorim na splošno, ne konkretno. ukrajinci neverjetno dobro vodijo informacijsko vojno, bistveno boljše kot rusi (imajo pa en kup argumentov na svoji strani itak, se le branijo).

Fritz ::

Invictus je izjavil:


Velja tudi obratno...

Amerofili so tukaj močni...

Ja, ampak predvsem v številu postov, bistveno manj v argumentih.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

carovnik1900 ::

Začetek pogajanj ob 10. uri po srednjeevropskem času
Pomočnik ruskega predsednika, ki vodi delegacijo Kremlja, pravi, da naj bi se pogovori med Rusijo in Ukrajino blizu ukrajinsko-beloruske meje začeli opoldne po moskovskem času.

Zgodovina sprememb…

voss_ ::

m0LN4r je izjavil:

So pobegnile tudi kaksne mlade ukrainke ali samo mame z otroci?


Same mamice

feryz ::

carovnik1900 je izjavil:

govorim na splošno, ne konkretno. ukrajinci neverjetno dobro vodijo informacijsko vojno, bistveno boljše kot rusi (imajo pa en kup argumentov na svoji strani itak, se le branijo).
Ta argument je popolnoma dovolj. Drugega niti ne rabijo.

TheBlueOne ::

feryz je izjavil:


Deluje hudirjevo realen. Potem rusi niso glih v taki medijski temi, kot tukaj kričite.


Pac sledi na daljsi rok. Vsega se dandanes ne da skriti. Vecina propagande v Rusiji drugace ne gre skozi internet.

Drugace kar porocajo, porocajo dosti realno, so le neraziskovalni medij. Seveda pa se pozna Putinov vpliv. Recimo nonstop omenjajo koliko ljudi je glasovalo na Krimu za Rusijo, ne bos pa nasel podatka koliko za Zelenskega. Tam povedo samo, da ne priznajo volitev. Vsej kolikor sem jaz zasledil. Pac manipulativni na pravi nacin. Tudi pri porocanju noces "overextendat".

kow ::

Fric, tvoj edini argument je, da svet ni pravicen. Da ljudje ne gledamo na vse ljudi enako, itd. Da smo hinavci.
To ne opravicuje ruske invazije, razen v tvoji glavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Fritz ::

carovnik1900 je izjavil:


govorim na splošno, ne konkretno. ukrajinci neverjetno dobro vodijo informacijsko vojno, bistveno boljše kot rusi (imajo pa en kup argumentov na svoji strani itak, se le branijo).

Ja, branijo se tako, da so 8 let napadali in obstreljevali Donbas. Sami angelčki. Če imaš samo tri dni zgodovinskega spomina.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

TheBlueOne ::

Fritz je izjavil:

Invictus je izjavil:


Velja tudi obratno...

Amerofili so tukaj močni...

Ja, ampak predvsem v številu postov, bistveno manj v argumentih.


V tem kontekstu je debata malo bizarna. To je kakor, da kdo tebe drzi za vrat, ti klices na pomoc, nekdo tak kot ti pa pravi, da zrtev nima nekih argumentov.

kow ::

Zakaj pa niso Donbas obstreljevali leta 2012? No, Fric, povej.

l0g1t3ch ::

gruntfürmich je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz vem da direkt na vojno nimam nobenega vpliva.

Ne morem pa sprejet tega opravečvanja ruske agresije, nad sosednjo samostojno in suvereno državo.

NOBEDEN NE OPRAVIČUJE AGRESIJE !
daj si to dopovedat!
samo razumemo situacijo in zakaj je do tega pripeljalo. in ne, poutin ni nor ali blazen. to si izbij iz glave.


Da je nor in blazen je pokazal z govorom, ki je bil kopija hitlerjevih robantenj.
Ukrajina ne obstaja, ukrajinskega naroda ni, to je vse samo rusija, ...

S tem je zgubil še zadnje točke pri vsakem količkaj normalnem. Ampak to ti itak nisi.
««
244 / 859
»»