» »

Blitzkrieg

Blitzkrieg

StarY ::

Kaj? A nobeden ne spila te igre?

Men se zdi fenomenalna...:D

DeLonghi ::

Kdo ne spila?:))
jo ze dva tedna iscem okoli, ker je v Sloveniji ni za dobiti.. v "trgovinah" pa je bila nedobra varianta

Tako, da jo dobim jutri. Komaj cakam.
Sem orenk fan takih tipov iger. Remember SuSt?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

root987 ::

Kira igrca je ž to?? Nekleh sm slišo zano samo nism 100% a je to tista ko mislim.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Brane2 ::

Eh, je*i ga. Par dni nazaj mi je (demo ? :8) ) padu dol s satelita in sem mislu, da gre za nemški film in stvar pobrisal. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Vlady ::

HM.. Demo me ni prepričal v nakup. Ne vem, vendar se mi zdi Sudden strike 2.x veliko boljša kot Blietzkrieg. Pri Blietzkrieg-u si preveč omejen z enotami. Če recimo zgubiš folk na topu ga zelo težko nadomestiš oz. preden ti to rata te sovražnik že gazi. V kašni težji misiji se to lahko izkaže kot zelo slabo. Grafika se mi zdi celo slabša kot pri SS, drugače je pa skoraj popolna (slabša) kopija SS-a. Možno da bo multiplayer za kej, ker je singleplayer total u bad-u.
Žal se bojo mogl še mal bolj potrudt... >:D

BorisJ ::

Mene demo ni navdušil - preveč enih podrobnosti ni igralno.

Vlady ::

Ja ja... večinoma so poudarl podrobnosti, ki zavirajo igranost, ne pa tist, kar bi igro naredil zanimivo. Pr Sudden strike-u se vidi kronično pomanjanje enot in dobrih misij (razen če jih sam ne narediš) je pa igranost na multiplayerju full full dobra. BOmo vidl kako se bo odrezal Blietzkrieg. Že nekaj časa sem v neki reviji bral, da bo kmalu izšla igra, pri kateri bomo tako kot pri sudden strike-u ukazovali enotam, le da bo igra 3d in se bomo lahko sprehajali po bojišču, lahko bomo "stopili" v kožo vojaka... Če kdo ve kako je ime igri, bi prosil da mi pove, oz. če ve od katere programske hiše je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steel Division: Normandy 44

Oddelek: Igre
101293 (1010) opeter
»

iščem ultra realistično vojaško strategijo (taktika,operatika,strategija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
638308 (6049) Berserker
»

Se ena nova igra! RA2: Yuri's Revenge

Oddelek: Igre
101040 (829) _Mortal_
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574354 (3545) McWolf
»

AOE 2 zvoki

Oddelek: Igre
131352 (1195) frudi

Več podobnih tem