» »

Banana pi napajalnik

Banana pi napajalnik

FX6300B ::

imam vprašanje za božič sem dobil banana pi trenutno uporabljam napajalnik od tablice gor piše 5V 2 A samo ko ga imam priklopljenega in gor npr android 4.4 beta mi grafika učasah počepne oz je kar naenkrat za sekundo zmanjka in potem spet je predvidevam da je verjetno vzrok prešvoh napajalnik no vsaj na nihovi strani piše da večina polniclev ni kompaktibilnih
oz da lahko dajejo 5v in 2 a ampak ne hkrati imate kakšen predlog za napajalnik kateri bi bil primeren prosim za linke najlepša hvala ps: sem gledal prov za banana pi napajalnik ampak je problem k ni u sloveniji in pride poštnina cca 40$

hojnikb ::

dej prečekiraj napetost med loadom oz. ko zmrzne. Če ni med 4.75-5.25V, je problem napajalc, sicer pa zajec tiči drugje.
#brezpodpisa

FX6300B ::

ok bom jutri sem danes ravno prišel domov

FX6300B ::

evo sem pomeril napetost res pade pod 4.75v in je (ko ne šteka) 4.7v in sem pomeril in čudno iz napajalnika vleče le pol ampera sem dal neki drugi hp napajalnik tut usm 5 V 1 A pa gor lemedia ne šteka kot pri tistem pri tem pa potegne 0,6 A tako da nwm ali so vsi te napajalci za usb tolk slabi al kaj . pa še kerega priporočate da bi deloval ok z banana pi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekaj uničuje trde diske...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
255121 (3626) solatko
»

Banana pi resolucija

Oddelek: Pomoč in nasveti
11951 (544) FX6300B
»

Napajalnik na poti v večna lovišča?

Oddelek: Strojna oprema
171715 (1290) Pyr0Beast
»

220v polnilec za mp3 player z lipo baterijo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82161 (2042) Azrael
»

napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6832 (725) OldSkul

Več podobnih tem