» »

USB ključ 64GB

USB ključ 64GB

krebs11 ::

Imam nov usb ključ(star 2 tedna), do prej je delal ok, zdajle sem ga pa priklopil na pc pa mi napiše, da naj vstavim disk v pogon, pod lastnosti pokaže datotečni sistem raw in da je prazen, ter ni poimenovan. Prej sem ga imel v dvb-t sprejemniku, ker sem si posnel neko oddajo, ko me ni bilo doma, pa ko ga vključim v sprejemnik dela, pokaže in predvaja, kar je gor, na pcju pa ne. Nekaj dni nazaj je delal ok, danes pa noče. Ključ je INTENSO Ultra Line 64GB USB 3.0
Če pa ključ vstavim v en drug sprejemnik, pa tudi dela ok, samo v pcju in tudi v tvju ne dela, napiše težava z usb branjem, preveri usb.
Hvala za odgovor

hojnikb ::

verjetno je sprejemnik formatiral v svoj format ali kej takega..
#brezpodpisa

krebs11 ::

Je v ntfs formatu,ker nekaj dni nazaj sem lahko pogledal na pcju, zdaj pa ne

zee ::

Mislim, da je sel kljuc po gobe.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Han ::

Če deluje v TV sprejemnikih, definitivno ni šel po gobe. Potrebno ga bo le "spraviti k sebi" - formatirati...

stb ::

Sprejemnik ga je najverjetneje formatiral v kak linuxaški filesystem (npr ext3). Če ne moreš pogledati na kakšnem linuxu (gparted na ubuntu live cd) lahko na windowsih uporabiš http://www.ext2fsd.com/

Anney ::

tudi tole bo pomagalo, samo boš izgubil podatke.
http://www.pendrivelinux.com/restoring-...
TV si sama ustvari svoj datotečni sistem, in tega ključka kasneje windoesi ne zaznajo ga je treba preformatirati. Najbolje da imaš en ključek samo za TV in snemanje. (enako se ti zgodi če daš not USB HDD, treba pazit ker ti bodo šli vsi podatki v maloro)

krebs11 ::

Ključ je v ntfs sistemu, ko ga priklopim na sprejemnik, ne tv za snemanje, dela, lahko pogledam posnetke, na novo kaj posnamem, je vse gor, ko pa dam v pc pa ne dela. Sprejemnik formatira samo v ntfs ali pa fat32, res pa je, da sem ga nekaj dni nazaj imel v prenosniku, ki ima win7 jaz pa imam win xp, tam je delal.

Danes sem pa dal drug ključ noter , posnel neki stvari, dal v pc in dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krebs11 ()

krebs11 ::

Zdajle sem ga priključil na prenosnik in ključ dela, lepo pokaže kaj je gor. Očitno bom moral sformatirat ključ na svojem pcju pol pa bo zadeva verjetno delala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na Usb ključ ne naloži datoteke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6215489 (14828) s6c-gEL
»

USB ključ 128Gb 3.0 dela smo na PCju.

Oddelek: Pomoč in nasveti
172188 (1827) Yohan del Sud
»

USB ključ v FAT

Oddelek: Pomoč in nasveti
295370 (4990) bbenci2
»

usb ključ

Oddelek: Pomoč in nasveti
61317 (1210) Nagi Bator
»

Corsair Flash Voyager GT 16GB

Oddelek: Kaj kupiti
133174 (2586) Icematxyz

Več podobnih tem