» »

OskarVeliki

OskarVeliki

18zimoni ::

Kaj ve mogoče kdo zakaj že par dni ni dostopna spletna trgovina OskarVeliki. Tudi poslano elektronsko sporočilo sistem vrne kot nedostavljeno in kot napako navede (DNS Error: Address resolution of oskarveliki.si. failed: Domain name not found).
Še 14 dni nazaj sem kupil pri njih par stvari in jih v dogovorjenem roku tudi dobil,sedaj pa kar na enkrat tema.Mogoče ve kdo kaj se dogaja?

Hvala za odgovore.
  • spremenil: 18zimoni ()

popster ::

oskar veliki je mel vedno bolj slabo izdelano spletno stran, kot praviš se je verjento sesula.

Spajky ::

Zgleda da so pozabli podaljšat domeno, če je pa DNS njihov lasten , pa zna bit, da se je sesul ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Maja41 ::

OBVESTILO

Obveščamo vas, da je Finančna uprava RS onemogočila dostop do domene oskarveliki.si zaradi preprečitve nadaljnjega opravljanja nedovoljene dejavnosti.

antireal ::

Jaz sem še 1 mesec nazaj nekaj kupil preko te spletne strani? Čudno...

Miha 333 ::

Zanimivo bi bilo vedeti, kje ima Finančna uprava pravno podlago za takšno ravnanje. Kolikor vem, je po dosedanjih predpisih lahko blokado ali odstranitev spletne strani zahtevalo le sodišče z odredbo. Upam, da ponudnik / registrar ni kar slepo ubogal njihovega dopisa...

antireal ::

Ta logotip strani mi je malo sumljiv. Zgleda kot bi nekdo "vsilil" vse skupaj :)

18zimoni ::

Kaj ima kdo kakšen nasvet kako do že vplačanih izdelkov ali vračila denarja.

Aston_11 ::

Poglej, če so v stečaju/prisilni poravnavi in prijavi terjatev, sicer jim pošlji zahtevek za vračilo denarja. Verjetno bo tu veljalo načelo _prvi_prej_melje_.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23473465 (14451) scipascapa
»

Cenzura ali nesposobnost? Kako je FURS želel "zapreti" Facebook (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9431563 (24970) Furbo
»

ComShop

Oddelek: Kaj kupiti
295597 (3556) freesty

Več podobnih tem