» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
11 / 38
»»

oo7 ::

Aha se pravi niso to uradne knjige.

oo7 ::

Za fizične kopije za igro Stalker 2 bo poskrbel založnik Koch Media.

Gagatronix ::

oo7 je izjavil:

Aha se pravi niso to uradne knjige.


Ne, uradnih knjig nikdar ni bilo. Razen ce stejes Roadside Picnic.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

oo7 je izjavil:

Aha se pravi niso to uradne knjige.


Ne, uradnih knjig nikdar ni bilo. Razen ce stejes Roadside Picnic.


Ja ta knjiga je pa itak vse skupaj začela je tako ?

Gagatronix ::

Ta knjiga je bila ena od inspiracij za igro, ja.

yayo ::

oo7 je izjavil:

Aha se pravi niso to uradne knjige.

plačali so CDPR, da so jih lahko izdajali vendar ni imel prstov zraven nihče od piscev iger. Potencialnih kupcev je bilo med rusko in ukrajinsko mularijo na stotisoče, tako da so verjetno dobro služili. Nekako tako kot bo zdaj Neflix začel vsakršne smeti producirat pod franšizo The Witcher. ;((

Gagatronix ::

Vedno se bodo nasli nekriticni kupci, ki bodo z veseljem placevali za smeti. Fact of life.

Skyman ::

STALKER 2 is Running on Unreal Engine 5 Confirms GSC Game World

https://wccftech.com/stalker-2-unreal-e...

oo7 ::

Unreal 5 se pravi bo vrhunska grafika.

Gagatronix ::

To bo pa najbrz tudi vse. Ze original ni imel pretirano fascinantne zgodbe. Pa to recem kot velik fan spila, ker je drugace soliden.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

To bo pa najbrz tudi vse. Ze original ni imel pretirano fascinantne zgodbe. Pa to recem kot velik fan spila, ker je drugace soliden.


Poleg zgodbe je važno tudi kakšna bo atmosfera v igri in seveda mapa, da bo zanimiva za raziskovanje.

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Aha se pravi niso to uradne knjige.

plačali so CDPR, da so jih lahko izdajali vendar ni imel prstov zraven nihče od piscev iger. Potencialnih kupcev je bilo med rusko in ukrajinsko mularijo na stotisoče, tako da so verjetno dobro služili. Nekako tako kot bo zdaj Neflix začel vsakršne smeti producirat pod franšizo The Witcher. ;((



Si predstavljaš, da Netflix naredi film Stalker ?

Gagatronix ::

Film z naslovom Stalker ze obstaja, in sicer ga je posnel pokojni Andrej Tarkovskij leta 1979.

Bazira na scenariju, ki sta ga napisala brata Strugatskij in je, sicer zelo rahlo, baziran na knjigi Roadside Picnic.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Film z naslovom Stalker ze obstaja, in sicer ga je posnel pokojni Andrej Tarkovskij leta 1979.

Bazira na scenariju, ki sta ga napisala brata Strugatskij in je, sicer zelo rahlo, baziran na knjigi Roadside Picnic.


Sem gledal ta film že dolgo nazaj.


En zanimiv video

oo7 ::

Stalker 2 Heart of Chernobyl bo potem prva večja igra z U5 pogonom ?

oo7 ::

Hekerji so vdrli na kanal Discord STALKER 2 in tam objavili čudno fotografijo
Kibernetski goljufi so vdrli v račun upravitelja razvojnega studia GSC Game World Tarasa Kukuryana in prek njegovega računa so dobili dostop do kanala STALKER 2: Heart of Chernobyl Discord, poroča portal Championship.

https://hi-tech.mail.ru/news/55067-hake...


To je ta slika :|

oo7 ::

Denis Lyubimov je glas protagonista igre STALKER 2: Heart of Chernobyl - Skif.

https://www.playground.ru/stalker_2/new...

oo7 ::

Kaj ta dva pravita Stalker 2 leta 2023 ? :| Gagatronix ti sigurno razumeš :)

oo7 ::

Avtorji ukrajinskega strelca STALKER 2 iščejo nove zaposlene - studio je odprl 32 prostih delovnih mest

Prosilcem se obeta konkurenčna plača, pouk angleščine in prijazna ekipa 300 zaposlenih.

https://www.unian.ua/games/avtori-ukraj...


Se pravi ima GSC Game World 300 zaposlenih. To je kar velika ekipa. 4A games, ki dela igre Metro jih ima pol manj 150.

yayo ::

4A ima američana za direktorja, ki jih priganja k delu. ;) Pa še na MALTO so se odselili kjer je bolj dolgčas in se zato več dela. :))

oo7 ::

yayo je izjavil:

4A ima američana za direktorja, ki jih priganja k delu. ;) Pa še na MALTO so se odselili kjer je bolj dolgčas in se zato več dela. :))


To, da so na Malti sem vedel, da imajo pa USA direktorja pa ne.

oo7 ::

Možno, da je bila igra Stalker 2 res načrtovana za leto 2021 ampak so jo prestavili na 2022 zaradi zamenjave pogona iz Unreal 4 na Unreal 5.

https://www.playground.ru/stalker_2/new...

Gagatronix ::

Tipicno GSC.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Tipicno GSC.



Če so zamenjali pogon potem je razumljiva zamuda :)

Gagatronix ::

Ja saj, tipicno za GSC da malo pred izidom spreminjajo stvari.

oo7 ::

Še malo umetnosti :)



oo7 ::

oo7 je izjavil:

Film Dezerter, ki temelji na Stalkerju naj bi bil v post produkciji in izšel enkrat letos.


Odlomek iz filma - SPOILER :(




oo7 ::

Avtorji igre STALKER 2 so na uradni spletni strani spremenili sistemske zahteve

Minimalne zahteve:
Različica OS: Windows 10;
Procesor: AMD Ryzen 5 1600X / Intel Core i5-7600K;
RAM: 8 GB;
Video kartica: AMD Radeon RX 580 8 GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB;
Disk: 200 GB.

Priporočene zahteve:
Različica OS: Windows 10;
Procesor: AMD Ryzen 7 3700X / Intel Core i7-9700K
RAM: 16 GB;
Video kartica: AMD Radeon RX 5700 XT 8 GB / NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8 GB / NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11 GB;
Disk: 200 GB.


Iz 150 gb je šlo na 200 gb :O

Horas ::

damn, bo treba ubavit še en ssd
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Horas je izjavil:

damn, bo treba ubavit še en ssd


Jaz imam 500 gb SSD trenutno praznega manj kot 200 GB :|

Horas ::

tebe bolj matra cpu pa gpu:P
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Horas je izjavil:

tebe bolj matra cpu pa gpu:P


Ja saj zaradi igre Stalker 2 in Starfielda moram počasi nadgraditi PC :)

Gagatronix ::

Jaz osebno ga zaradi Stalkerja 2 ne bi.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Jaz osebno ga zaradi Stalkerja 2 ne bi.


Saj ne bom samo zaradi Stalkerja 2. Moj Pc je star 7 let saj večina iger še dela ampak Cyberpunk 2077 pa je bil praktično ne igralen. Čas je za nadgradnjo po 7 letih.

Gagatronix ::

Ce smo cisto iskreni Cyberpunk 2077 sploh ni nekaj kar bi kdorkoli razen hardcore fanov in Keanu fanboyov hotel igrat.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Ce smo cisto iskreni Cyberpunk 2077 sploh ni nekaj kar bi kdorkoli razen hardcore fanov in Keanu fanboyov hotel igrat.


Witcher 3 mi je ena najboljših če ne najboljša igra kar sem jih igral tako, da sem že zaradi razvijalcev pričakoval dober izdelek.

Gagatronix ::

Po drugem ali tretjem patchu ?

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Po drugem ali tretjem patchu ?



Sem preigral dvakrat. Prvič takoj ob izidu pa se ne spomnim, da bi imel takrat kakšne težave z igro.

Gagatronix ::

Potem se pa slabo spomnis. Shadow of Chernobyl je bil hroscat kot stara mama, ki si jo izkopal dva meseca po pogrebu. Do patcha 1.6 si imel v spilu take debilne idiotizme da niti smesno ni.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Potem se pa slabo spomnis. Shadow of Chernobyl je bil hroscat kot stara mama, ki si jo izkopal dva meseca po pogrebu. Do patcha 1.6 si imel v spilu take debilne idiotizme da niti smesno ni.


Aha sem mislil, da me sprašuješ po igri Witcher 3 o kateri sem nazadnje pisal. Ja Stalker SOC je bil hroščast CS pa še bolj. Se mi zdi, da je bil COP še najmanj.

oo7 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Potem se pa slabo spomnis. Shadow of Chernobyl je bil hroscat kot stara mama, ki si jo izkopal dva meseca po pogrebu. Do patcha 1.6 si imel v spilu take debilne idiotizme da niti smesno ni.


Aha sem mislil, da me sprašuješ po igri Witcher 3 o kateri sem nazadnje pisal. Ja Stalker SOC je bil hroščast CS pa še bolj. Se mi zdi, da je bil COP še najmanj.


Tudi pri Stalker 2 igri je pričakovati hrošče. mogoče jih bo zaradi UE5 pogona kaj manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gagatronix ::

Witcherja 3 sem samo marginalno igral, ni slaba igra, ampak uhhhhh se pozna manjko QA-ja. STALKER 2 pa bo pomoje bugfest, vsaj ce so isti GSC fantje zraven kot so bili pri prvem. :) Kot sem ze enkrat rekel, super ekipa ampak malo prevec sovjetsko vse furajo.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Witcherja 3 sem samo marginalno igral, ni slaba igra, ampak uhhhhh se pozna manjko QA-ja. STALKER 2 pa bo pomoje bugfest, vsaj ce so isti GSC fantje zraven kot so bili pri prvem. :) Kot sem ze enkrat rekel, super ekipa ampak malo prevec sovjetsko vse furajo.


Ker je Unreal 5 pogon nov je možno, da bo še pogon dodatno hroščast ?

Gagatronix ::

Let me put it this way: If there are bugs, GSC Gameworld are gonna stumble upon ALL OF THEM. Repeatedly.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Let me put it this way: If there are bugs, GSC Gameworld are gonna stumble upon ALL OF THEM. Repeatedly.


No ja na srečo bodo MODerji lahko na igri delali od prvega dneva dalje :)

oo7 ::

Tako bo zgledala fizična oblika igre :)

oo7 ::

Na uradni strani Stalker 2 tudi že imena trgovin kjer bodo prodajali fizične kopije igre Stalker 2 Pc in Xbox.



https://www.stalker2.com/preorder/retail

yayo ::

se pravi nič Ultimate edicije v slo...

oo7 ::

yayo je izjavil:

se pravi nič Ultimate edicije v slo...


Zaenrkat ne. Mogoče kakšen amazon ali pa direktno na njihovi strani.

yayo ::

tako je ne bi vzel. Če bi bila v velikosti škatle za čevlje mogoče. :)) So minili časi, ko sem kupoval zbirateljske verzije. Počasi se soba spremeni v skladišče stare robe... Če ne delaš s tem biznis na kakem Ebayu nima smisla. Pri nas itak nič ne prodaš.

oo7 ::

yayo je izjavil:

tako je ne bi vzel. Če bi bila v velikosti škatle za čevlje mogoče. :)) So minili časi, ko sem kupoval zbirateljske verzije. Počasi se soba spremeni v skladišče stare robe... Če ne delaš s tem biznis na kakem Ebayu nima smisla. Pri nas itak nič ne prodaš.


Jaz bom vzel standard retail verzijo :) Škatla od igre mora bit pa še cenejše je kot v online trgovini.
««
11 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120056 (4134) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385639 (3519) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
83922 (3651) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206711 (6427) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282954 (2954) damjan11

Več podobnih tem