» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
18 / 38
»»

Izi ::

Gagatronix je izjavil:

Daj svoje rusofilske teznje prestavi kam drugam, a ? :)

Kaj pa je s tabo? Zgodovina nima veze z nobenimi težnjami.
Kdor zanika zgodovino tudi prihodnosti nima, pravi nek pregovor.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Zaklonišča so edini način, da rešite svojo igro.

A boš tekel s svojo igro v zaklonišče, da jo rešiš? :))
Verjetno bo bolje da pustiš v angleščini kot pa da da zaupaš prevajanje Googlu :P
Prevod: "Shranjevanje pozicije v igri je mogoče samo v zakloniščih."

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zaklonišča so edini način, da rešite svojo igro.

A boš tekel s svojo igro v zaklonišče, da jo rešiš? :))
Verjetno bo bolje da pustiš v angleščini kot pa da da zaupaš prevajanje Googlu :P
Prevod: "Shranjevanje pozicije v igri je mogoče samo v zakloniščih."



No ja nekaj prvih stavkov sem prebral pa je bilo kar vredu prevedeno potem naprej pa nisem bral :P

Gagatronix ::

Izi je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Daj svoje rusofilske teznje prestavi kam drugam, a ? :)

Kaj pa je s tabo? Zgodovina nima veze z nobenimi težnjami.
Kdor zanika zgodovino tudi prihodnosti nima, pravi nek pregovor.


Po tej logiki gre Slovenija lepo ali Avstriji ali pa Madzarski ane, kaj se pa mi gremo, da smo samostojen narod z lastnim ozemljem ? /s

Izi ::

Gagatronix je izjavil:

Izi je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Daj svoje rusofilske teznje prestavi kam drugam, a ? :)

Kaj pa je s tabo? Zgodovina nima veze z nobenimi težnjami.
Kdor zanika zgodovino tudi prihodnosti nima, pravi nek pregovor.


Po tej logiki gre Slovenija lepo ali Avstriji ali pa Madzarski ane, kaj se pa mi gremo, da smo samostojen narod z lastnim ozemljem ? /s

Če bi nas Avstrijci hoteli potem ja :D Naše sosednje države so se strinjale z našo samostojnostjo, razen Srbije takrat, in nas zaenkrat pustijo pri miru.
Z vsemi novo nastalimi Baltskimi državicami vključno z Ukrajino in Finsko je precej drugače. Vse so postale nove države po prvi svetovni vojni, brez da bi se njihova dotedanja lastnica Rusija strinjala. Kar se tiče Rusije so ji vse te nove državice ukradle svoje ozemlje in tega v 100 letih niso pozabili.
Prve korake za povrnitev "ukradenih" ozemelj vidimo v Ukrajini. Po napovedi Rusije si bodo prej ali slej povrnili celotno nekdanje ozemlje, kar bo zelo verjetno vodilo v 3. svetovno vojno.

Zmajc ::

Izi svoje nepoznavanje zgodovine idi kazat kam drugam.

Dolgoletna sovražna okupacija nekega ozemlja in naroda, ki tam živi ne pomeni da jim to ozemlje pripada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

yayo ::

:'( ta star GSC forum katerega sem počekiral enkrat ali dvakrat na leto, zgleda, da ne obstaja več. Sem bil član od 2007 (ali 2009, se ne spomnem točno), sicer bolj lurker, ampak vseeno. Škoda, da so ga kar zbrisali. Še pol leta nazaj je bil dostopen in par starih stalkerjev je še v njemu strašilo. Ta nov forum nima ne čanov, ne topicov, ne identitete. Morda je gor kdo, ki igra Cossacks in to je vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

scipascapa ::

Izi: samo Putin mora umreti in bo mir. On je Hitler.

Gagatronix ::

yayo je izjavil:

:'( ta star GSC forum katerega sem počekiral enkrat ali dvakrat na leto, zgleda, da ne obstaja več. Sem bil član od 2007 (ali 2009, se ne spomnem točno), sicer bolj lurker, ampak vseeno. Škoda, da so ga kar zbrisali. Še pol leta nazaj je bil dostopen in par starih stalkerjev je še v njemu strašilo. Ta nov forum nima ne čanov, ne topicov, ne identitete. Morda je gor kdo, ki igra Cossacks in to je vse.


Je Don Reba se kaj strasil naokrog takrat ?

Izi ::

Zmajc, a nimaš dovolj, da mi smetiš po Immortal temi, sedaj si se s svojim neznanjem nasral še sem.

scipascapa je izjavil:

Izi: samo Putin mora umreti in bo mir. On je Hitler.
Putina je treba likvidirat, to se verjetno vsi strinjamo, ampak to ne bo šlo tako lahko kot pri tistih zmešanih opankarjih, ki jih odstrani ena skupina specialcev iz Amerike. Kako ustaviti idiota, ki drži prst na gumbu, ki v parih urah uniči cel planet?

Zmajc ::

Jaz smetim? Ti v temi o igri smetiš z zgodovinsko politično debato.

O tem kako znanje ima kdo pa raje nebi. Toliko neznanja in pristranskosti, kot smo ga videli pri tebi, bi jaz raje bil tiho.

Idi raje debatirat v kako vaško gostilno, ker je to edini nivo, ki ga obvladaš.

Pizda si zabit, pa kaj si ti nor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Environment Artist Brings STALKER 2 Concept Art to Unreal Engine 5

Concept Art



UE5


Duga radarja pa ni narisal :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

Gagatronix je izjavil:


Je Don Reba se kaj strasil naokrog takrat ?

spomnim se, da je prišel na obisk že nekaj let nazaj pa je z oldtajmernji imel lepo diskusijo, ampak kasneje ga nisem opazil. Bešno se spomnim, da živi nekje na zahodu, Španija ali kaj takega. Zadnjih par let je na forumu bil one man band moderator Tejas Slacker/Stalker, tisti tip, ki je v igri preživel par tisoč ur in iskal buge ter nepredvidljive dogodke. Mislim, da je celo na facebooku urejal uradni Stalker profil v angleščini, verjetno dokler ni Grigorovich spet zbral ekipo za novo igro in marketing. V glavnem noben link več ne dela. Se, da mogoče priti not skozi kkak internetni arhiv, da vidim kdaj točno so izvlekli ven vtičnico?

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Pizda si zabit, pa kaj si ti nor.

Kaj je z moderatorji? A boste kaj opravljali svoje delo?
Zmajcu se je zmešalo, ves čas samo paranoja, blodnje in žalitve...

oo7 ::

yayo je izjavil:

Gagatronix je izjavil:


Je Don Reba se kaj strasil naokrog takrat ?

spomnim se, da je prišel na obisk že nekaj let nazaj pa je z oldtajmernji imel lepo diskusijo, ampak kasneje ga nisem opazil. Bešno se spomnim, da živi nekje na zahodu, Španija ali kaj takega. Zadnjih par let je na forumu bil one man band moderator Tejas Slacker/Stalker, tisti tip, ki je v igri preživel par tisoč ur in iskal buge ter nepredvidljive dogodke. Mislim, da je celo na facebooku urejal uradni Stalker profil v angleščini, verjetno dokler ni Grigorovich spet zbral ekipo za novo igro in marketing. V glavnem noben link več ne dela. Se, da mogoče priti not skozi kkak internetni arhiv, da vidim kdaj točno so izvlekli ven vtičnico?



A to je zdaj ostal samo še forum o Kozakih 3 ? https://www.cossacks3.com/forum/index.p... to je iz uradne strani GSC. A tukaj si šel na Stalker forum iz te strani ?

yayo ::

to je že nov forum, star forum je imel link na glavni strani, nekje zgoraj desno je pisalo "old forum". Lahko si not prišel tudi iz original domače strani, če si kliknil na "community". Sedaj te vrže na novo stran.

na novi stalker strani ne vidim nikjer linka do bilokaterega foruma https://www.stalker2.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

yayo je izjavil:

to je že nov forum, star forum je imel link na glavni strani, nekje zgoraj desno je pisalo "old forum". Lahko si not prišel tudi iz original domače strani, če si kliknil na "community". Sedaj te vrže na novo stran.

na novi stalker strani ne vidim nikjer linka do bilokaterega foruma https://www.stalker2.com/


Na tej strani imaš čisto na koncu spodaj gumb za join the brotherhood ? Se moraš prijavit piše 58k članov trenutno 12k online.

Aja to je neki discord. Nisem nikoli uporabljal niti ne vem kaj je to :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gagatronix ::

yayo je izjavil:

Gagatronix je izjavil:


Je Don Reba se kaj strasil naokrog takrat ?

spomnim se, da je prišel na obisk že nekaj let nazaj pa je z oldtajmernji imel lepo diskusijo, ampak kasneje ga nisem opazil. Bešno se spomnim, da živi nekje na zahodu, Španija ali kaj takega. Zadnjih par let je na forumu bil one man band moderator Tejas Slacker/Stalker, tisti tip, ki je v igri preživel par tisoč ur in iskal buge ter nepredvidljive dogodke. Mislim, da je celo na facebooku urejal uradni Stalker profil v angleščini, verjetno dokler ni Grigorovich spet zbral ekipo za novo igro in marketing. V glavnem noben link več ne dela. Se, da mogoče priti not skozi kkak internetni arhiv, da vidim kdaj točno so izvlekli ven vtičnico?


Ja, Don Reba je spanec, se mi zdi. Ne vem, jaz z GSC folkom nimam vec kaj prida stika ze od Clear Sky naprej, tako da sprasujes napacnega. Zal. :) Jaz sem sicer administriral na pokojnem oblivion-lost.de

Izi ::

Zmajc ::

Izi je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Pizda si zabit, pa kaj si ti nor.

Kaj je z moderatorji? A boste kaj opravljali svoje delo?
Zmajcu se je zmešalo, ves čas samo paranoja, blodnje in žalitve...


Človek je lahko še tako potrpežljiv, če debatiraš z nekom, ki je nesposoben razumet kakršne koli argumente, ki ne pašejo v njegovo na pol zlagano "resnico" in dalje kvasi idiotizme, se ne moreš lepše izražat.

Tipični levo/desni ekstremist.

Izi ::

Zmajc, še nikoli nisi nič pametnega prispeval, delaš se pa pametnega kot da si Boga za jajca prijel.
O Finski sem vse povedal na podlagi zgodovinskih dejstev, ti nisi povedal prav nič. Žaljiv si pa toliko, da če bi te v živo dobil bi ti zabil zobe dol do želodca. Na internetu bom pa pač potrpel še enega Trolla.

Zmajc ::

Izi je izjavil:

Zmajc, še nikoli nisi nič pametnega prispeval, delaš se pa pametnega kot da si Boga za jajca prijel.
O Finski sem vse povedal na podlagi zgodovinskih dejstev, ti nisi povedal prav nič. Žaljiv si pa toliko, da če bi te v živo dobil bi ti zabil zobe dol do želodca. Na internetu bom pa pač potrpel še enega Trolla.


E vidiš pa počasi kažeš svoje prave barve, pravi redneck gostilniški mačo, ki kretenizme zamenjuje za zgodovinska dejstva. Idi spit raje še eno pivce za živce pa igrat Diablo Immortal, kot da tu izigravaš nekega keyboard warriorja.

Pa vmes si malo podrobneje preberi Finsko zgodovino, če boš razumel kaj piše. Pri tebi človek nikoli ne ve.

Gagatronix ::

Pejta vidva na kofe pa dajta tu mir.

oo7 ::

STALKER 2 ne bo imel protipiratske zaščite - igra se je pojavila na GOG

https://games.mail.ru/pc/news/2022-07-0...


Če res ne bo protipiratske zaščite potem se jim res ne splača, da igre ne bi prodajali tudi v Rusiji. Saj Rusija je verjetno največji trg za igro Stalker. Verjetno od tam prihaja največje število Stalkerjev ? Ali se motim ?

yayo ::

je kdo že prednaročil?

Gagatronix ::

Tudi ce bi imeli kakrsnokoli protipiratsko zascito bi bilo brezpredmetno, ker Rusi piratirajo na veliko.

oo7 ::

yayo je izjavil:

je kdo že prednaročil?


Ti si že ?

Jaz sem že lansko leto prednaročil v eni od SLO trgovin. Hočem škatlo :)

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Tudi ce bi imeli kakrsnokoli protipiratsko zascito bi bilo brezpredmetno, ker Rusi piratirajo na veliko.


Ja to je res, da se veliko piratizira v Rusiji ampak vsaka prodana kopija se pozna...

Zmajc ::

Gagatronix je izjavil:

Tudi ce bi imeli kakrsnokoli protipiratsko zascito bi bilo brezpredmetno, ker Rusi piratirajo na veliko.


Nove Denuvo zaščite kolikor vem še niso razbili.

Gagatronix ::

In zakaj mislis, da so GSC-jevci tako debilni, da bi se v Denuvo spuscal ? Noben pameten razvijalec ne bo Denuva licenciral.

Zmajc ::

Gagatronix je izjavil:

In zakaj mislis, da so GSC-jevci tako debilni, da bi se v Denuvo spuscal ? Noben pameten razvijalec ne bo Denuva licenciral.


Hja, poceni učinkovita zaščita. Večina legit userjev se tako ali tako ne sekira če igra vsebuje Denuvo. Za pirate se pa noben pretirano ne sekira.

Če prvih par tednov/mesecev dodaš Denuvo je to garantiran način zelo povečat prodajo.

Gagatronix ::

Za te protipiratske zascite je bilo nestetokrat dokazano, da najbolj zajebejo legit userje.

yayo ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

je kdo že prednaročil?


Ti si že ?

Jaz sem že lansko leto prednaročil v eni od SLO trgovin. Hočem škatlo :)


gledam, Ultimate Edition 350 evrov :)) samo ne vem, če še ne sprejemajo prednaročil ali je že razprodana.

verjetno bom vzel na GOG digital, čeprav imam trilogijo vse fizično in vse Collectors. Kasneje, če jim ostane kaj na lagerju in bo popust mogoče tudi fizično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Zmajc ::

Gagatronix je izjavil:

Za te protipiratske zascite je bilo nestetokrat dokazano, da najbolj zajebejo legit userje.


Dokazano je tudi da se glede zaščite najbolj sekirajo pirati, ne lastniki legit verzij.

Gagatronix ::

Js se sploh ne sekiram. :)

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Tudi ce bi imeli kakrsnokoli protipiratsko zascito bi bilo brezpredmetno, ker Rusi piratirajo na veliko.


Nove Denuvo zaščite kolikor vem še niso razbili.



Rage 2 igra je imela denuvo pa so zaščito razbili menda v 24 urah.

It appears that Rage 2 isn't alone in having its DRM bypassed so quickly. Crackwatch has listed other 2019 Denuvo titles that were also cracked in a short space of time. These include Devil May Cry 5, which was cracked within the first day. Metro Exodus took four days, and Resident Evil 2 was beat in six days, as was Far Cry New Dawn. Ace Combat 7, meanwhile, took 13 days.

What's interesting is that most Denuvo games released last year took longer to crack. Shadow of the Tomb Raider, for example, took 64 days, while Assassin's Creed Odyssey took 36 days.

https://www.techspot.com/news/80084-den...

Zmajc ::

To že, prejšnje verije so scrackali samo tudi Denuvo skoz updatajo. Dying Light 2, ki ima novo verzijo še vedno ni scrackan.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Za te protipiratske zascite je bilo nestetokrat dokazano, da najbolj zajebejo legit userje.



Res je. Sem večkrat videl na Steamu, da ljudje jamrajo, da ne bodo kupili igre če bo ta uporabljala Denuvo.


Sicer ni čisto dokazano ampak - In short, Denuvo Anti-Cheat is controversial because it is a perceived privacy risk and allegedly causes frame rate drops in games. However, there is no concrete evidence that the tool either possesses a security risk or is responsible for poor gaming performance on its own.


Npr direktor igre Tekken 7 je za slabo delovanje igre obtožil Denuvo - https://techraptor.net/gaming/news/tekk...

Zmajc ::

Ubisoft že dolgo, tradicionalno uporablja Denuvo pa ni videt da bi se dandanes kdo pretirano sekiral. So pametni in starejše naslove pogosto prodajajo z kar velikimi popusti.

Square in EA takisto. Sploh se ne spomnim, kdaj je kdo nazadnje pisal o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

To že, prejšnje verije so scrackali samo tudi Denuvo skoz updatajo. Dying Light 2, ki ima novo verzijo še vedno ni scrackan.


Ja to pa morajo non stop posodabljat drugače bi pa že izgubili vjno.



Nova Denuvo zaščita bo zdaj bolje varovala DLC-je in mikrotransakcije

https://hop.si/2022/07/04/nova-denuvo-z...

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

je kdo že prednaročil?


Ti si že ?

Jaz sem že lansko leto prednaročil v eni od SLO trgovin. Hočem škatlo :)


gledam, Ultimate Edition 350 evrov :)) samo ne vem, če še ne sprejemajo prednaročil ali je že razprodana.

verjetno bom vzel na GOG digital, čeprav imam trilogijo vse fizično in vse Collectors. Kasneje, če jim ostane kaj na lagerju in bo popust mogoče tudi fizično.



350 eur ? Saj imaš Ultimate za 109 eur - https://www.stalker2.com/preorder/ultim...

Ampak kolikor vem naj bi bila retail samo za Steam digital pa za Steam, Gog in epic.

oo7 ::

So dvignili ceno za igro Stalker 2 za 1000 rubljev.

Na Steamu je bila igra 2499 rubljev potem so igro prepovedali na Steamu. Danes so jo najavili na GOG-u in je nova cena 3499 rubljev. Je pa drugi problem, ker GOG ne podpira več ruskih rubljev in je možno kupiti igro samo z notranjo denarnico.

yayo ::

https://game-legends.com/search?sSearch...

valjda bi Ultimate vzel fizično, digitalna je blef.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Zmajc ::

Kaj vsebuje Ultimate verzija, da si zasluži tako ceno?

oo7 ::

Retail














Digital






yayo ::

če bi vzel Ultimate retail bi vzel za prodati čez nekaj let s profitom, ker je tisti kup plastične šare, ki ga dobiš zanimiv za 15 minut, potem pa začne prah nabirati, pa tudi nima več nobene vrednosti, ko enkrat škatlo razpakiraš. Včasih so bile Collectors Edition igre manjše, dal si na polico zraven knjig in si jih vsake tolko pogledal. Danes so to škatle pol metra za pol metra, kupiš jih pet in si že napolnil shrambo za garažo. Sploh pa 350 evrov, lol. Cena je previsoka za najstnikovo žepnino, odrasel dec pa s temi igračkami nima kaj početi. Kar je nad 150 evrov je predrago, razen, če imaš danes 20 let in boš na Ebay dajal, ko jih boš imel 50.

Pa če bo igra flop kot Cyberpunk poter res raje prodajajo čez 30 let :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Zmajc ::

Ko si v 90ih kupil škatelno verzijo igre si pogosto dobil zraven še kake platneno mape, knjigo, soundtrack, 100 stranski manual in whatnot. Za isto ceno danes dobiš cd key in 2 kozmetična itema v igri. :))

Škoda.

oo7 ::

yayo je izjavil:

če bi vzel Ultimate retail bi vzel za prodati čez nekaj let s profitom, ker je tisti kup plastične šare, ki ga dobiš zanimiv za 15 minut, potem pa začne prah nabirati, pa tudi nima več nobene vrednosti, ko enkrat škatlo razpakiraš. Včasih so bile Collectors Edition igre manjše, dal si na polico zraven knjig in si jih vsake tolko pogledal. Danes so to škatle pol metra za pol metra, kupiš jih pet in si že napolnil shrambo za garažo. Sploh pa 350 evrov, lol. Cena je previsoka za najstnikovo žepnino, odrasel dec pa s temi igračkami nima kaj početi. Kar je nad 150 evrov je predrago, razen, če imaš danes 20 let in boš na Ebay dajal, ko jih boš imel 50.

Pa če bo igra flop kot Cyberpunk poter res raje prodajajo čez 30 let :))



Za 350 eur dobiš 5-6 novih iger. Jaz sem prednaročil standard verzijo toliko, da imam škatlo :) Season pass pa vidim, da je samo v Ultimate tisto pa bom kupil kasneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Ko si v 90ih kupil škatelno verzijo igre si pogosto dobil zraven še kake platneno mape, knjigo, soundtrack, 100 stranski manual in whatnot. Za isto ceno danes dobiš cd key in 2 kozmetična itema v igri. :))

Škoda.


Imam še ene 5 ali 6 škatelnih verzij doma. tiste debelejše kartonaste škatle Delta Force Land Warrior 2, AvP, AvP 2, Outlaws, Rainbow Six Rogue Spear pa mogoče še kakšna... takrat sem kupoval igre v pokojni trgovini Mantis, to so bili časi si kupil PC igro, ko si jo preigral si jo lahko prodal naprej :)

Izi ::

V BigBangu prodajajo to Ultimativno PC verzijo s kupom fizičnih dobrot za 360 €

- nahrbtnik
- posebna svetilka
- figurica
- knjižica z ilustracijami
- zemljevid Cone
- pismo razvijalcev
- nabor nalepk
- vojaški obesek
- simbolična prepustnica za vstop v Cono
- našitki
- poster
- obesek za ključe z vžigalnikom
- kovinska škatlica
««
18 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120666 (4744) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385883 (3763) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
83951 (3680) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206743 (6459) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282975 (2975) damjan11

Več podobnih tem