» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
27 / 38
»»

Gagatronix ::

Tisti 2011 STALKER je neslavno guznil in dvomim, da je karkoli od njega sploh se ostalo.

oo7 ::

Menda je možno igrati nekaj tudi tistega iz 2011 ? https://ap-pro.ru/forums/topic/2632-mat...

STALKER 2 leaked 2011 SDK Xray 2.0 engine cancelled build gameplay

oo7 ::

Še nekaj ART slik katere mislim, da še niso bile tukaj objavljene







Meizu ::

Jaaa!!

oo7 ::

Kmalu izide tudi namizna Stalker igra.


S.T.A.L.K.E.R. The Board Game Trailer





oo7 ::

23 marca bodo pokazali nekaj novega o igri Stalker 2 :)

GSC GameWorld will hold a session at GDC 2023 on March 23rd, in which it will present an exclusive look at STALKER 2.

oo7 ::

Ruska hekerska skupina Vestnik TSS zahteva, da studio GSC Game world, do 15 marca izpolni njihove zahteve drugače bodo leakali več 10 GB v katerem naj bi bila celotna zgodba, cutsceni, mape in druge stvari.

Ruska hekerska skupina od GSC Game world zahteva, da do 15 marca spremenijo odnos, do igralcev iz Rusije in Belorusije in se jim tudi opravičijo. Zahtevajo tudi, da se v igro STALKER 2 vrne ruski jezik in, da unbanajo na discordu nekega člana NF star ?


Russian Hackers Leak STALKER 2 Game Material, Threaten to Release Gigabytes More
https://gamerant.com/stalker-2-leak-rus...


Kako je resna grožnja bomo videli 15 marca. Do zdaj so ti hekerji leakali nekaj slik in art slik.

oo7 ::

Pa še odziv GSC Game world




Kot kaže hekerji nekaj le imajo ? :8)

yayo ::

po rusko "ljubi me ali te bom počil po gobcu". Bodo kmalu imeli veliko večje probleme s katerimi se ukvarjati, se bojim.

Meizu ::

Pravilno, GSC naj jih kar lepo mirno odjebe. Naj oni leakajo kot jih je volja, tisti ki to razumejo/mo, bomo že mirno prežvečili. Sploh pa glede na situacijo bo kvečjemu to še boljša reklama za GSC.

Polda ::

Ne podpiram tega ampak po drugi strani pa razumem tudi te jezne Ruse kateri so lahko samo normalni državljani kateri nimajo nič z vojno in bi samo radi igrali video igro. Trpijo vsi zaradi nekaj blesavih politikov, ki se ne morejo zmenit na miren način.

Meizu ::

Ta je dobra ja, država ki kolje tvoj folk po tvoji zemlji bi zdaj še postavljala zahteve kako jih tisti, ki so klani, naj vidijo. Najbolje, da jim GSC pošlje šopek rož in zahvalo.

oo7 ::

Saj če se prav spomnim to ni prvič, da so jih izsiljevali.

D3m ::

spremenijo odnos, do igralcev iz Rusije in Belorusije in se jim tudi opravičijo. Zahtevajo tudi, da se v igro STALKER 2 vrne ruski jezik in, da unbanajo na discordu nekega člana NF star ?


Grdo od GSC, da se gredo politiko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Meizu ::

Sicer smo offtopic itak, ampak samo to bom še rekel - to je isto kot da bi GSC slovenija (hipotetično) bila napadena iz strani italijanov, ki so okupirali pol slovenije, in zahtevali, da se v igro vrne italijanski jezik - točno tale problem smo namreč reševali med drugo svetovno vojno - a to je za vas res razumno?

yayo ::

D3m je rusofil, če se ne motim, tako, da malček trola in bosta šla v globok offtopic in bo verjetno brisano. :)) Drugače pa sumim, da tudi, če bi GSC hotel dati v igro rusko sinhronizacijo si v trenutno enostavno ne more tega privoščiti zaradi politične klime.

oo7 ::

Ja saj GSC ne bo ugodil zahtevam hekerjev tako, da bomo videli v sredo kaj bodo leakali.

Meizu ::

No, meni v tem primeru kakršen koli leak sigurno ne bo pokvaril navdušja in entuziazma za prihod te igre, če pa bo folk dejansko začel bluzit zaradi tega je pa svet itak v kurcu in toliko razvajen, da nismo sposobni gledat preko svojega penisa. V vsakem primeru se bo pokazala realna slika stanja v svetu. Jaz jih čisto razumem in jih podpiram v tem, da pokažejo sredinca hekerjem.

oo7 ::

Tudi meni ne bodo pokvarili vzdušja pa če lekajo celotno igro pač ne bom bral o zgodbi. Slike pa razni arti me pa ne motijo.

Pa tudi večina igričarski medijev verjetno teh leakov ne bo delila naprej nekateri jih bodo pa sigurno.

Zmajc ::

Novina spet trola za ruse ignorirajte ga.

D3m ::

yayo je izjavil:

D3m je rusofil, če se ne motim, tako, da malček trola in bosta šla v globok offtopic in bo verjetno brisano. :)) Drugače pa sumim, da tudi, če bi GSC hotel dati v igro rusko sinhronizacijo si v trenutno enostavno ne more tega privoščiti zaradi politične klime.


So si že naredili sranje. :D

@Zmajc

:*****
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

oo7 ::

STALKER 2 is a Great Candidate for Xbox's Next Hi-Fi Rush


On the back of the success of Hi-Fi Rush and GSC Game World's ongoing troubles, Xbox might have another marketing opportunity with STALKER 2.


https://gamerant.com/stalker-2-gsc-game...

oo7 ::

Včeraj so objavili en kup anomalij - slik pa ne vem ali je to star leak ali to že spada pod današnjo grožnjo.

melvin ::

maš kak link? :)
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

oo7 ::

melvin je izjavil:

maš kak link? :)


Od artefaktov ?

oo7 ::

Hekerji so leakali 16 GB podatkov ?

S.T.A.L.K.E.R. 2: russians posted 16 GB of stolen data online

What was leaked:

Map of the game world with locations and markers;
Design documents, artbooks, concepts, etc.;
Some information about future DLC;
Description of plot items and plot cutscenes;
Apparently the actual plot of the game with spoilers;
Details of the game world;
Seems like evidence that the developers are using material from the canceled 2011 S.T.A.L.K.E.R. 2 (and they had to throw everything away? why?);
Screenshots from various images of the game;
Other working materials.


https://mezha.media/en/2023/03/15/s-t-a...

oo7 ::

Ukrajinski igričarski medij pravi, da GSC game world naj ne podlega hekerjem naj pa v igro doda dobre Ruske vojake ?

Concept art








No ta je že bolj politična in odziv na hekerski napad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Če gre verjeti hekerjem so tole povedali o igri Stalker 2 za rusko televizijo REN TV.


Igralci originalnega Stalkerja bodo zelo zadovolnji saj so dodali veliko nostalgičnih trenutkov iz preteklih treh iger.

Hekerji so rekli, da jim je zelo všeč zaplet igre še posebej tisti nostalgični povezani z znanimi liki. Venar pa obstajajo dokazi, da bo šlo za neko agendo - kar koli to že pomeni.

Igra naj bi bila v slabem stanju. 80% lokacij naj bi bilo v stanju prototipa. Zaplet bo razdeljen v 3 dejanja prvi zaplet je pripravljen 55% ostali veliko slabši a kljub temu GSC game world vstraja pri izidu leta 2023.

Velike težave naj bi bile z optimizacijo.



Hekerji pravijo, da so dostop, do podatkov igre dobili od lastnega vira v GSC Game world.

Meizu ::

Mah ja ja, tule gre za neko sračkanje. Torej tile hekerji so zdaj kar naenkrat game reviewerji? Tole postaja vedno bolj smešno :))

oo7 ::

Ampak zanimivo, da niso skritizirali celotne igre večinoma samo, da ni končana.

Kayzon ::

Ja sem bral pred dnevi na enem forumu,da nimajo niti 50% koncane igre haha. Toliko o tem :))

yayo ::

Stalker je v državah bivše Sovjetske Zveze kultna igra. Imeli so jo za "njihovo", vojna pa je naredila sranje. Večina bi jo rada še igrala, tako da je eno čudno stanje (vidi rimo). Veliko rusov ima ukrajince za subhumane, veliko mladih se zaveda kako je vojna brezveze ampak ni nobene kulture protesta, oziroma nihče nima jajc. Bi pa vsi raje igrali kot igro ignorirali, čeprav jo dela "sovražnik". Otroci pač. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Kayzon ::

Iskreno ne obeta kej prevec novi Stalker,glede na to da so notri zenski stalkerju,igro delajo z UE4 in pride tudi na konzole ven. Deluje da bo Poop.

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Iskreno ne obeta kej prevec novi Stalker,glede na to da so notri zenski stalkerju,igro delajo z UE4 in pride tudi na konzole ven. Deluje da bo Poop.


Kolikor vem igro delajo v UE5

D3m ::

Veliko rusov ima ukrajince za subhumane


In obratno. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Gagatronix ::

yayo je izjavil:

Veliko rusov ima ukrajince za subhumane


Cite your sources. Ker vsi moji sosolci iz visje osnovne v Moskvi se strinjajo da je to, kar se Poo-tin gre, navadna svinjarija.

Aja, so te spet polna bocca dreka, kot ponavadi.

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Ja sem bral pred dnevi na enem forumu,da nimajo niti 50% koncane igre haha. Toliko o tem :))


Vprašanje je ali je res ali ne. GSC se no odzval na te trditve hekerjev.
Če imajo res samo komaj 50% narejene igre potem letos že ne more iziti ampak ne vemo kaj je res in kaj ne bi pa lahko GSC dal še kakšno uradno izjavo.

Meizu ::

Recimo - kako hekerji vedo, da je to, kar so spičili dejansko zadnja ažurna verzija projekta?

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Recimo - kako hekerji vedo, da je to, kar so spičili dejansko zadnja ažurna verzija projekta?


Ne vejo razen če imajo res nekoga notri kateri jim izdaja te podatke.
Sem malo gledal leake slik pa to kar so leakali je bolj alfa verzija. Vprašanje koliko je to staro.

Meizu ::

Če sklepam po alpha verzijah vseh prejšnjih stalkerjev je lahko teh projektov v njihovi bazi kar ogromno, res vprašanje kaj so dobili.

yayo ::

Gagatronix je izjavil:

yayo je izjavil:

Veliko rusov ima ukrajince za subhumane


Cite your sources. Ker vsi moji sosolci iz visje osnovne v Moskvi se strinjajo da je to, kar se Poo-tin gre, navadna svinjarija.

Aja, so te spet polna bocca dreka, kot ponavadi.

Ne vem, če se razumeva ali, če sem se razumljivo izrazil. Hotel sem reči, da imaš ruse, ki sovražijo ukrajince in take, ki nič nimajo proti njim ampak tega ne smejo pokazati, kapiš? Tisto o dreku pa mislim, da več pove o tebi kot o meni.

yayo ::

Edit: Tisto o dreku pa v bistvu ne razumem s čim sem si zaslužil ampak mislim, da več pove o tebi kot o meni.

yayo ::

Edit2: Sarkazem? Sem bral pred jutranjim kafejem...

Zmajc ::

/offtopic

Večini rusom je v kri od malega vcepljena miselnost o "veličastnem herojskem Ruskem narodu, ki je v WW2 golorok in bosonog brez kakršne koli pomoči zahoda rešil ves svet. Zahod še japonce ni mogel premagati, zato je Stalin moral z severa napasti Japonsko da so se predali. Prav tako so Rusi večne žrtve mahinacij večjih narodov, ki jih želijo razkosati in uničiti.". To služi temu, da je večina Rusov po defaultu nastrojena proti Zahodu, in lažje nasedajo propagandi.

Seveda je del populacije, ki vojne ne podpira so pa večinsko gledano veliki nacionalisti ki druge narode v državi vidijo in tretirajo kot podljudi. Ukrajince večinoma vidijo kot nacistične Bandera izdajalce, ker nočejo živeti pod ruskim dežnikom. Putin ne verjame v spontane revolucije, za njega obstajajo samo z velikih sil sponzorirane menjave oblasti, zato to kar dela v Ukrajini sedaj vidi kot protiutež Revoluciji Dostojanstva, ki se je zgodila 2014, ki je ne priznava kot spontane revolucije naroda ampak od ZDA zrežiranega puča.

Dejansko je Ruski narod tam, kjer so bili nemci leta 1941 po desetletju nacististične propagande s tem da tu propaganda traja že 20 let.

Kako se bojo rešili te miselnosti? Težko in še dolgo ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

D3m ::

Lepa zgodba za lahko noč. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zmajc ::

Ko bi le bila. Eni pač ne vidite dreves, ko se sprehajate v gozdu.

D3m ::

Eni pa ne listev in storžev. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zmajc ::

Bemumater Novina, ko nimam časa debatirat. Deadlines are calling...

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Če sklepam po alpha verzijah vseh prejšnjih stalkerjev je lahko teh projektov v njihovi bazi kar ogromno, res vprašanje kaj so dobili.


Ja saj kolikor sem gledal neke slike, ki nikakor ne zgledajo UE5. So pa leakali nekaj zgodbe in menda celotno mapo katere pa ne bom bral in gledal.
««
27 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120194 (4272) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385674 (3554) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
83926 (3655) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206718 (6434) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282957 (2957) damjan11

Več podobnih tem