» »

salvia divinorum

salvia divinorum

videk18 ::

lp zanima me kakšen učinek ima salvia divinorum (opis) in koliko časa traja?
hvala in lp! Vid

francek1 ::

Si že slišal za strička Gugla?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

videk18 ::

sem vendar nevem kako naj napišem da bom dobil željene odgovore na vprašanje

qwertyy ::

To je zelo zelo močna zadeva. Traja le nekaj minut, a tebi se lahko zdi kot par let, ko tripaš. Če nimaš izkušenj s čim lažjim, raje ne razmišljaj.
Na google napiši "salvia trip report" in preberi, kaj je folk doživel. Lahko te popelje v "drugo dimenzijo"...

Limona ::

ma kaki, to kake 10minut use tak fajn zgleda, drgač pa nč posebnega, fajn zadeva drgač sam ne traja dolg pa fejst moreš kurit kr se ne vžge tak hitr ko tobak

PS: če jo lahko zrihtaš mi pošlji zasebno sporočilo

francek1 ::

Želiš bit taki:

Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

[D]emon ::

Moj bivsi sosolec iz srednje sole je posredno (da me ne bo kdo obtozil da pisem bedarije: Aljaz Kalan) zaradi tripa na salvii umrl. Ne ga srat. Rajsi pojdi na pir ali dva.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vorantz ::

Limona je izjavil:

ma kaki, to kake 10minut use tak fajn zgleda, drgač pa nč posebnega, fajn zadeva drgač sam ne traja dolg pa fejst moreš kurit kr se ne vžge tak hitr ko tobak

PS: če jo lahko zrihtaš mi pošlji zasebno sporočilo


če bi kadil močn extrakt ne bi govoril takih neumnosti
stvar te lahko odpelje to the moon and back
morš met nekoga ob sebi, da se ti ne kaj zgodi (če doživiš ta močn trip), ker realnost ne obstaja več

innerspace ::

[D]emon je izjavil:

Moj bivsi sosolec iz srednje sole je posredno (da me ne bo kdo obtozil da pisem bedarije: Aljaz Kalan) zaradi tripa na salvii umrl. Ne ga srat. Rajsi pojdi na pir ali dva.


WTF? Explain, bitte.
Tudi od dveh pirov komot posredno umres.

@limona - salvia je lahko hard core psihadelik(salvinorin A je najmocnejsi v naravi prisoten psihadelik), pri uporabi je nujna previdnost in premisljenost.
S tvojim opisom se ne morem strinjati, poskusil sem jo veckrat in nikoli ni bilo tako easy, kot pravis. Trajanje - da, a efekt nikakor.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Reakcije je odvisna od robe, posameznika in kaj imaš že v pred tem v krvi in nivo cukra, pritisk itn. se motim?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Rias Gremory ::

Erowid je tvoj prijatelj.

Uživaj v branju:
Salvia divinorum
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

[D]emon ::

innerspace je izjavil:

WTF? Explain, bitte.


Clovk se ga je zadel. Je fasal neke halucinacije, ki so sprozile paranojo, in je oddivjal med njive. Stirinajst dni kasneje so ga nasli z obrazom navzdol v potocku med njivami pri spodnjem Brniku.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

innerspace ::

@Demon
Nekje sem zasledil, da je sel iskati iz kletke izpuscenega ptica.
Po svoje izjemno cudno, saj si praviloma ob zauzitju salvie nesposoben hoje, se manj pa daljsih izletov. Tudi sam efekt skoraj nikoli ne traja vec kot 20 minut, zato sumim, da je bilo se marsikaj drugega prisotnega v ritualih zadevanja, recimo alkohol, sintetika? Ugibam, cuz it just doesn't make sense.
Naj pripomnim, skrajno neodgovorno od prisotnih kolegov je, da vidno zadetega cloveka mirno pustijo med njive zgodaj spomladi.

Don't blame salvia for this, it just doesn't fit.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

dice7 ::

Če nimaš v glavi vse poštimano ne probuj halucigenih stvari. "Bad tripe" najpogosteje dobijo tisti ljudje, ko na splošno niso neki pozitivni oz razmišljajo o negativnih stvareh pogosto

Phantomeye ::

[D]emon je izjavil:

innerspace je izjavil:

WTF? Explain, bitte.


Clovk se ga je zadel. Je fasal neke halucinacije, ki so sprozile paranojo, in je oddivjal med njive. Stirinajst dni kasneje so ga nasli z obrazom navzdol v potocku med njivami pri spodnjem Brniku.


To je isto kot, da bi krivil računalniške igre, zato, ker so pri nekomu z neko bolezensko dispozicijo sprožile psihotično epizodo, zaradi katere je pograbil pištolo in pobil družino.

m0LN4r ::

Jst pa poznam enga, k je padel z kolesa med normalno vožnjo in umrl, neordno padel na glavo.

Potemtakem je kolo še hujš, njega bi lahk mal prej poiskal. Ta je umrl instantno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

halucinogene gobe in ayahuasca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11620992 (924) Horas
»

Substitut za marihuano (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5313270 (1308) nirburu
»

Kje kupiti Salvio Divinorum? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6015273 (5494) imagodei
»

DMT - THE SPIRIT MOLECULE

Oddelek: Loža
83452 (3275) blackbfm
»

Halucinogene droge (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6915302 (13390) gendale

Več podobnih tem