» »

Pomoč pri iskanju zobozdravniške

Pomoč pri iskanju zobozdravniške

Rusty77 ::

Zdravo! Mam problem pri osmici kjer imam odprt oz praktično piškav zob in nisem bil pri zobarju že od osnovne šole (star sem 23), sedaj sem se pa končno odločil da poiščem zobozdravniško pomoč. Problem je v tem da nimam izbranega zobozdravnika in niti nevem kako in kam naj se obrnem in pozanimam. Ali mi bodo zob uredili če grem na dežurno?

Če ma kdo kakšne nasvete, informacije mi prosim pomagajte, hvala!

Kaj ::

Če si študent, avtomatično spadaš pod Zdravstveno varstvo študentov. (seveda si ob prvem prihodu izbereš enega izmed njihovih zobozdravnikov) Za lj: http://www.zdstudenti.si/o-nas/zgodovina

Sicer pa po želji, ponavadi v ZD kjer živiš, ali privat.

Kako je pa z urgentnimi primeri pa ne vem. Pokliči malo okoli in vprašaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

Furbo ::

Dežurni ti samo poflika za prvo silo.

Če imaš bolečine in si ga zanemarjal do sedaj, ti ga morda prijazno vržejo ven.

Pa naroči se k kakemu zobarju in začni skrbeti za zobe, to ni stran vržen denar.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Rusty77 ::

Nisem več študent, sem zaposlen.
Bom poklical na ZD če me bodo vzeli. Ne spoznam se pa nič na privat zadeve in ne vem koliko me bi vse to stalo (nisem lihk na zelenem listu zdajle kar se tiče denarja).
Hvala za pomoč!

Furbo ::

30-70€
http://www.modrizob.com/cenik-ljubljana/

Potem prišteješ še kako inekcijo, brez katere ne gre, pa si hitro na 100€.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigD ::

k smo že pr tem, če imaš napotnico, ima kdo dobrega zobarja?

dottor ::

Jaz sem pred več kot mesecem dni nazaj fasal gronolom (ene 2 leti nazaj sem ugriznu v nekaj trdega pa je odletu en kos zoba), konec jeseni se mi je zagnojilo. Kličem mojo zobozdravnico in mi rečejo da je šla v penzijo, pa se jim vljudno zahvalim da so mi to sporočili, čeprav je sestra trdila da so to javili vsem. Pol pa me po telefonu šetajo po vseh zobozdravstvenih ambulantah v ZD. Na koncu grem k privatniku s koncesijo (ki ej bil tisti dal lih dežuren) ki me porihta v nulo. Sem se kar naročil k njemu in je razlika kot dan in noč (sem mogu par dni hodit k njemu na kontrolo). Tako da priporočam privatnike s koncesijo, ker je vse skupaj na res višjem nivoju... Pa imel sem že neki zobozdravnikov da ne bo kdo mislu da poznam enega ali 2...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BigD ::

dottor je izjavil:

Jaz sem pred več kot mesecem dni nazaj fasal gronolom (ene 2 leti nazaj sem ugriznu v nekaj trdega pa je odletu en kos zoba), konec jeseni se mi je zagnojilo. Kličem mojo zobozdravnico in mi rečejo da je šla v penzijo, pa se jim vljudno zahvalim da so mi to sporočili, čeprav je sestra trdila da so to javili vsem. Pol pa me po telefonu šetajo po vseh zobozdravstvenih ambulantah v ZD. Na koncu grem k privatniku s koncesijo (ki ej bil tisti dal lih dežuren) ki me porihta v nulo. Sem se kar naročil k njemu in je razlika kot dan in noč (sem mogu par dni hodit k njemu na kontrolo). Tako da priporočam privatnike s koncesijo, ker je vse skupaj na res višjem nivoju... Pa imel sem že neki zobozdravnikov da ne bo kdo mislu da poznam enega ali 2...


kdo je bil to?

dottor ::

Zdej sem pri Boris-u Veljak.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Privat zobar vs. na koncesijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6722357 (11426) w0mbat
»

Odprt zob- čakat 6 mesecev ali dat 120 evrov in bo takoj popravljeno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10427157 (7667) mat xxl
»

Spodoben zobozdravnik minus zasoljene cene

Oddelek: Loža
258102 (6860) msjr
»

Zdravnik, zobozdravnik ko nisi vec dijak/student

Oddelek: Loža
147064 (3329) St235
»

Zobozdravnik

Oddelek: Loža
3219872 (8847) Mike0

Več podobnih tem