» »

Menjava tipkovnice Asus zenbook

Menjava tipkovnice Asus zenbook

AnotherMe ::

Mogoče kdo ve, ali se da kupit novo slovensko tipkovnico za ASUS Zenbook UX32VD? Zamenjal bi jo sam...

lp

solatko ::

AnotherMe - Če je SLO tipkovnica ima spodaj listek s s/n in modelno številko. Prepiši v google in boš našel vse možne ponudbe v SLO in Ch.

Sicer pa kupiš katerokoli in zamenjaš tistih nekaj tipk.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

AnotherMe ::

Hvala za odgovor. Finta je, da je tipkovnica neka "čudna" (češka, romunska - nevem) in so potem slovenski znaki samo natisnjeni povrhu. Kar pa izgleda obupno, ker je drugače tipkovnica osvetljena z graviranimi znaki... Pa še ti natisnjeni slovenski so večinoma izbrisani :(
Zato sem mislil, če bi kar nabavil novo tipkovnico in zamenjal.
Katera firma pri nas uvozi največ asusovih prenosnikov in ima servis za njih - bi se dalo pri njih kupit?


lp

solatko ::

Vprašanje katera firma je uvažala tvoj model (v papirjih ti piše). Če so bile nalepke, potem SLO tipkovnice za ta model niso naredili, torej je vseeno katero z normalno abecedo kupiš, saj boš tako rabil nalepke za SLO znake.
Delo krepa človeka

huelz ::

Vprasaj na sistem ena, so generalni servis za asus, ti verjetno lahko oni uredijo.

solatko ::

Delo krepa človeka

AnotherMe ::

Ebay sm že gledal - če bi se dalo bi imel slovensko, oz hrvaško (mislim, da so enaki vsi znaki). Pisal sem an sistem ena in čakam odgovor.

Me pa zanima ali kdo uporabllja te film coverje? Kako se zadeva obnese?

Hvala vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti nadomestne šravfke

Oddelek: Strojna oprema
152219 (1578) Malajlo
»

Asus Zenbook UX32VD

Oddelek: Kaj kupiti
132119 (1768) jopar
»

Developer laptop - web/mobile

Oddelek: Izdelava spletišč
61112 (901) krho
»

Asus Zenbook UX32 ali Asus N56VM?

Oddelek: Kaj kupiti
172691 (2022) sikosiko
»

Ultrabook- Apple, Dell, Asus, HP

Oddelek: Kaj kupiti
173537 (3251) zee

Več podobnih tem