» »

Asus Zenbook UX32VD

Asus Zenbook UX32VD

techfreak :) ::

Pozdrav,

v zadnjem času sem gledal malo za ultrabooki in mi je Asus Zenbook UX32VD bil zelo všeč. Ima režo za dodaten RAM tako da se lahko nadgradi na 10GB, nadgradljiv HDD (ki bi ga zamenjal s SSDjem) in tudi dobro podporo za Linux.

Gledal sem model Asus Zenbook UX32VD R4002H, vendar je bil v zadnjih nekaj dneh umaknjen iz Enaa in Mimovrste. Kontaktiral sem Mimovrste in dobil odgovor da ni več dobavljiv.

Zanima me če prihaja kakšna nova verzija oz. kaj bi bil razlog za umik iz trga?

tomaz_1980 ::

Najboljše da vprašaš pri dobavitelju (Avtera).

Jaz sem tudi imel nagledan ta model, pa so me zmotile slabe ocene kupcev na Amazonu. Javi, kako se obnese, če se odločiš za nakup :)

ramiz?! ::

Slabe ocene? Sam imam Asus UX21A, pa je 1A prenosnik... MacBook Air z windowsi ... Lahek, majhen, izjemno tanek in predvsem zelo hiter in udoben za uporabo...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

tomaz_1980 ::

ramiz?! je izjavil:

Slabe ocene? Sam imam Asus UX21A, pa je 1A prenosnik... MacBook Air z windowsi ... Lahek, majhen, izjemno tanek in predvsem zelo hiter in udoben za uporabo...


Ne govorimo o tem modelu. Poglej na angleški, nemški in ameriški Amazon.

ramiz?! ::

Ja vem da ne ravno o tem modelu, ampak gre za isto družino prenosnikov, ki imajo podobne karakteristike... Gre samo za drugo velikost ekrana in resolucijo. Procesor, disk, rami in material iz katerega je izdelan pa so enaki...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

techfreak :) ::

Jaz sem tudi imel nagledan ta model, pa so me zmotile slabe ocene kupcev na Amazonu. Javi, kako se obnese, če se odločiš za nakup :)

Pri kolegu sem ga videl in mi je bil takoj všeč, po uporabi sem pa tudi videl da mi ponuja vse kar rabim. Najbolj me je sicer skrbela HD resolucija na 13", vendar se da brez težav brati, poleg tega pa je še izredno tiho.

Sporočim ko dobim odgovor od Avtere.

Zgodovina sprememb…

medenko ::

tega modela ni več.

SLO_Matej ::

techfreak :) je izjavil:

Jaz sem tudi imel nagledan ta model, pa so me zmotile slabe ocene kupcev na Amazonu. Javi, kako se obnese, če se odločiš za nakup :)

Najbolj me je sicer skrbela HD resolucija na 13", vendar se da brez težav brati, poleg tega pa je še izredno tiho.

Je na voljo tudi s Full HD IPS zaslonom: http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabook...

techfreak :) ::

Ja, saj za Full HD 13" sem mislil da bo težko brati, ampak sem ugotovil da gre brez problema. Je še čisto v redu za takšno velikost.

medenko je izjavil:

tega modela ni več.

Slučajno veš če in kdaj pride kaj novega k nam?

Zgodovina sprememb…

mr1two ::

Si pogledal kaj po tujini? V nemčiji so lahko cene teh prenosnikov precej nižje kot pri nas. Zaradi tipkovnice pa verjetno ne boš imel težav :).
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

techfreak :) ::

V tujini (vsaj v Avstriji in Nemčiji) so še na voljo, me pa predvsem zanima če bodo kmalu prišli kakšni novi modeli, ker tako zelo se mi še ne mudi.

Glede tipkovnice ni problema, čeprav bi najraje imel britansko ... ampak načeloma tako nikoli ne gledam tipk. Me pa malo bolj skrbi garancija in upoštevanje le te pri naših servisih.

mr1two ::

Za Asus sem se pozanimal, ker sem vzel v tujini in mi garancija velja pri nas. Povprašal pa sem enega od uradnih servisov pri nas.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

techfreak :) ::

Zanimivo, bom razmislil.

Iz Avtere sem dobil odgovor da zaenkrat UX32 serije ne bo na voljo, pričakujejo jih pa v sredini maja.

jopar ::

Namen imam kupiti UX32 in sicer http://www.marcopoloshop.it/mps/Ultrabo...
Uporabljal se bo predvsem za word in net. Predvsem me zanima kako je s temi hibrdnimi diski, če to sploh so? Kolikor sem gledal imajo ti modeli dodatno na matični prilotan 24 GB SSD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jopar ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti nadomestne šravfke

Oddelek: Strojna oprema
152221 (1580) Malajlo
»

Menjava tipkovnice Asus zenbook

Oddelek: Strojna oprema
6805 (685) AnotherMe
»

Developer laptop - web/mobile

Oddelek: Izdelava spletišč
61112 (901) krho
»

Asus Zenbook UX32 ali Asus N56VM?

Oddelek: Kaj kupiti
172696 (2027) sikosiko
»

Ultrabook- Apple, Dell, Asus, HP

Oddelek: Kaj kupiti
173540 (3254) zee

Več podobnih tem