» »

draga gospoda

draga gospoda

«
1
2

goku :) ::

Mene pa zanima draga gospoda kako postati moderator. to sprašujem ker sem opazil da so novi moderatorij.

kuglvinkl ::

Bom jaz.
Your focus determines your reallity

Zheegec ::

Menda moraš veliko sedelovat pa pridkan bit pa bwanam kavo prinašat...menda.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kuglvinkl ::

Ta pravila naj bi sicer bila vklučena že v nova Pravila (katere ogled bo može te dni), ampak to bi preveč podpiralo mojo lenobo, tko da bodo dodana kot priloga.

In medias res.

Na Forumu te morajo forumaši opaziti. Tvojo svetlo plat, z drugimi besedami moraš biti v pomoč ostalim in konstruktivno prispevati k debatam. Mislim, da je jasno kaj se šteje pod to. In samo po sebi se razume, da to traja nekaj časa.

Si imel kaj drugega v mislih?
Your focus determines your reallity

msmiha ::

Sergio je reku da je čist dosti, če mu 3 krat na teden šuhe spučeš, pesa peljaš na sprehod in očistiš njegov in fotrov avto;).
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

alien-w ::

Hja, to kar je sergio reku je zanimivo. Namreč: On nima psa ter nima svojega avta. Pa še tist k naj bi bil od fotra je u bistvu od mat. Tko da ... :D

Sergio ::

Hm.

1) Moje šuhe pucajo ostali Podložniki
2) Nimam psa
3) Nimam avta
4) Fotr nima vozniške.

Sedaj pa zapoj v pojočo travico... :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zheegec ::

:D :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

c3R4R ::

kako so lohk postali nekateri na novo moderatorji, če pa sploh niso bili opazni na forumu;( ;( ... dnevno prečikiram vse teme in vem kdo je dejaven kdo pa ne... tko da... očitno mora bit res neki na tem, da tist k hoče postat moderator mora že obstoječemu moderatorju pelat psa na sprehod pa spucat avto, pa mu v rit zlest....;(( ;(

OwcA ::

@criLin15: ali lahko to kokretiziraš (poveš koga imaš v mislih)?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

darh ::

criLin15: bi bilo fino če bi jasno povedal kdo in kje ti gre v nos, da razčistimo problem.
Excuses are useless! Results are priceless!

c3R4R ::

v mislih imam tegale kriminalca HroSCek... model se je včlanil v slo-tech (tole je iz njegove statistike)-> 04.11.2002 22:54:53! ali ni bil prvi pogoj, če me spomin ne vara, za moderatorstvo dolgo sodelovanje... ne vem če je 5-mesečno sodelovanje dovolj za novopečenega moderatorja.... razen če mate kakšne prijateljske stike.... dons se da s tem velik narest, pa daleč prilest... v rit mislm;(....

ta model mi je padu v oči, čeprav se pojavljajo tudi nekateri, ampak tale HroSCeK mi gre res v nos.... da se ne bom razpočil.... UTEMELJITE mi zakaj ste ga sprejeli kot moderatorja... aja moderator je v oddelku Internet....

@HroSCeK: ne mi plis zamert, sam povem kva me draži....

c3R4R ::

ooooo, še neki imam zoper HroSCKa... poglejte to (tudi to je iz njegove statistike):
Datum zadnje prijave na Slo-TEch stran: 22.04.2003 17:00:26

model se že dva dni ni prijavil, pa je moderator.... ostali moderatorji so skor skoz na slo-techu....

Zheegec ::

Malo čudno je res, kaj veš, mogoče sorodstvene veze0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ali3n ::

Lepo prosim da se vzdržite komentarjev povezanih z "ritjo"; dokažite, da znate kulturno komunicirat/debatirat...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

R0K ::

Mogoče ima samo nov nick.

sicer pa pomoje že vejo kar delajo. Rade volje se lohk pritožiš, je pa tudi res, da sam menim, da ste moderatorji&co. včasih preveč skeptični do nekaterih stvari. sploh ko se stvari začnejo sukat okoli wareza in vsega kar je prepovedano. folk samo namigne na to temo, pa je že zaprta, češ wareza ipd ipd ne podpiramo.

c3R4R ::

@R0K
a si mogoče katermu moderatorju pelu psa na sprehod;( ... kok smo sladki, pa hvalmo moderatorje;(( ;( .....
osebno nimam nč proti moderatorjem, da se ne bomo narobe zastopili.... eni so KAR v redu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

Gandalfar ::

Najlepsa hvala za opozorilo.

Vse moderatorje preverjamo na vsakih par mesecev oz. prej ce to izkaze za potrebno (pritozba uporabnika, neprimerna aktivnost v forumu).

Naslednje preverjanje je predvideno v sredini maja tako, da bi takrat opazili njegovo neaktivnost.

c3R4R ::

a sm dosegu kakšne ukrepe ali bo ostalo vse po starem??

Sergio ::

Hroscku je bilo moderatorstvo že odstranjeno. Da, tukaj ti damo popolnoma prav, tip si moderatorstva ni zaslužil. Hvala za opozorilo še enkrat.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

Ojej, zdaj je šele jasno, da so moderatorji izbrani povsem nepremišljeno. Ja, zdaj vem odgovore na vsa moja vprašanja. ;)

Zavo ::

Jaz tudi!

c3R4R ::

najprej lepa hvala vsem moderatorjem, da ste upošteval enga slo-techarja criLina15....

Upam, da si s tem ne bom nakopal sovraštvo HroSCka... HroSCeK če to bereš... don"t kill me....

Zheegec ::

Verjetno ga še gor ni. Kaj češ, eni smo vsaj 5x na dan gor pa nismo moderatorji, eni so pa moderatorji pa jih simpl ni gor...great.

[edit] ali so pa bili moderatorji...0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

c3R4R ::

to me veseli... da sodelujete z mano... vsaj enkrat... v veliko temah sm bil vedno jst tista črna ovca al pa jabolko spora... HVALA za sodelovanje!

O HroSCku ne duha ne sluha... HroSCeK kje si:D :D??

BaRtMaN ::

Ko smo že glih pr kritiziranju... Mene pa moti tvoj stil pisanja, criLin15. Sicer nisi edini, si pa zelo aktiven in tvoje ircarske kracarije me zelo motijo. Te prosim, da povedi začneš z veliko začetnico in končaš z ločilom. Pa tudi vsakega medmeta, ki ti pride na prste ni treba napisati.

c3R4R ::

@BaRtMaN
Mislm, da ni pravilo slo-tech foruma, da uporabnik piše slovnično pravilno! Se bom potrudil, da bom pisal lepše, ne obljubim pa nič!

A je tko že bolj?

BaRtMaN ::

Mnogo... :)
Sej čist slovnično ni treba pisat, ampak se moraš zavedat, da tole ni irc, ampak da to bere veliko ljudi, ločila in jasne povedi pa pomagajo pri branju.

c3R4R ::

Evo, sej mi gre kr dobr! Sej če res dobr pomislm res ful folka bere poste! Tenks za opozorilo:D

goku :) ::

Se opravičujem ker mi je tale tema rahlo ušla iz rok. vsekakor pa je moje mnenje, da moderatorji delate kar dobro oz. zelo dobro. Je pa res da ne vsi ker si nekateri tega res niso zaslužili . MIslim da je moj glavni namen uspel. Bi pa še rekel da take ljudi k tudi ne opazijo da čez njih kdo kaj govori kar s slo-tech vršt (hahaha).

c3R4R ::

@goku16
S tabo se ne strinjam ...
1. tema ti ne more uiti z rok- če odpreš temo, še ni rečeno, da jo moraš voditi in usmerjati;((
2. zasluge, da je tema dosegla svoj namen imam predvsem jst, criLin15, in pa moderatorji, ker so me upošteval...
3. Ljude ki ne opazijo, da jih opravljamo:D v bistvu nimamo pravice da jih odstranimo, ker če teče beseda o njih imajo pravico vedeti, kaj se govori o njih;((
4. ne nabijaj več takih postov
5. Če ti tema "uide z rok" se za to ni potrebno opravičevati

moderatorji delate kar dobro oz. zelo dobro.
Da ne boš ti tud kakšenga psa od moderatorja pelu na sprehod... Pazi...;(

goku :) ::

crilin15 dobro veš da mam že s svojim dovolj dela bom rajši avto pucu(hahahaha) Sej je kul pol se pa ne bom opravičeval - vzamem nazaj.




"kaj če bi lastnik psa povedal svojemu hlapcu kaj se tukaj dogaja"

Cokolesnik ::

Pravzaprav bo najboljše, da smo "moderatorji" prav si (kakšne prispevke naj pišejo, smo prebrali že zgoraj); s konstruktivno debato v sleherni temi.

Zato sploh ni fora v vidni oznaki "moderator"; to je zame bolj intimna želja o nekem občutku nadvladja. Kar pa še ne pomeni boljšega foruma.

Pametni prispevki (s kakšno izjemo) tako ali tako ne potrebujejo moderatorja.:\
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

c3R4R ::

@Cokolesnik
Po eni strani maš prov... Veliko ljudi, ki bi radi postali moderatorji, postali zato da bi imeli občutek nadvlade;( ;(! Nekateri so pa pač bolj dobrosrčni.. Radi pomagajo:\

ali3n ::

Kar se tiče ModeratorPowah™:
- kake hude moči nimamo, še manj jo imamo namen izkoriščati
- napake se dogajajo (tudi mi smo navadni ljudje/vesoljci) >:D
- trudimo se, da bi bilo teh napak čim manj
- in JA - šteje predvsem dobrosrčnost - pomagat ostalim uporabnikom, jih napotiti v pravo smer...
- najbolj pomembno pa si (ste) ugotovil(i) že sam(i):
Pravzaprav bo najboljše, da smo "moderatorji" prav vsi (kakšne prispevke naj pišejo, smo prebrali že zgoraj); s konstruktivno debato v sleherni temi.
Pod tole se pa z veseljem podpišem, pa še za pir ti dam! :D
Zadel si bistvo vsakega foruma...

Pa lep preostanek vikenda vsem skupaj...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

goku :) ::

"kake hude moči nimamo, še manj jo imamo namen izkoriščati" je dejal ali3n. Mene pa zanima kakšno moč imate, če je nimate vi, kdo jo ima?

kuglvinkl ::

Admini in Tajna policija. Basta!
.
.
.
:)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

goku :) ::

Kaj hočeš povedati s tem???

kuglvinkl ::

Pa dobr, kaj tebe matra? V dveh stavkih, drugače zaklenem.
Your focus determines your reallity

c3R4R ::

da ima TAJNA POLICIJA veliko moč.... sej ti že ime velik pomem... lohk bi se preimenoval v TAJNA FBI:D

goku :) ::

Ma na izvoli zaklen pa še naziv mi lahko daste namesto slikice;(( . Itk še nisem nič dosegu pa zgleda da tudi ne bom.

c3R4R ::

@goku16
zakva si se pa zdej kr naenkrat predal... zdrži še malo, bori se do zadnje kapje krvi in atoma moči... just do it:D


p.s.: naziv bi ti prav pristal, k tvojemu nicku

kuglvinkl ::

S ČIM misliš ti KAJ doseč? Zadnja možnost za racionalen! odgovor.
Your focus determines your reallity

goku :) ::

Najprej doseči na lep način, z lepo prošno . Sej je res mi mali slo-tech nimamo kej piskat.

c3R4R ::

goku16 kr misle, če si je on omislu slikco, da jo bo po "krajšem" pregovarjanju z vami dobu... zdej k je pa KONČNO dojel, da ne bo nč se je pa športno predal:D

goku :) ::

Kaj bi ti res rad bil malo plav okoli svojega očesa? Škoda bi bilo tvojih novih očal kaj če jih zdele par dni nebi nosu!?!?!?

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: darh ()

kuglvinkl ::

Tkole je. V eni temi so ti prav prijazno odgovorili, kako je s to slikco. V tej temi si zvedel, kako postat moderator.

Imaš morda še kakšno vprašanje glede moderatorstva?
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

goku, tole je bil zadnji izpad.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Milsim, kaj hudiča se pa greš, da groziš?!
Your focus determines your reallity

goku :) ::

Ne niti ne. Zanima pa me kako postaneš tajna policija?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

En mali slonček - STATISTIKA (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38321976 (14113) StratOS

Se en sporen moderator

Oddelek: Slo-Tech
371826 (1311) Gandalfar

še ena idejca

Oddelek: Slo-Tech
491617 (1140) alien-w
»

Želite izboljšati Slo-Tech?

Oddelek: Novice / Obvestila
221877 (1877) HroSCeK
»

neonke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101223 (1055) Jebiveter

Več podobnih tem