» »

še ena idejca

še ena idejca

goku :) ::

Meni so zelo všeč tele slikice(ob niku seveda), ki jih imate a bi se dalo kaj zmenit, da še jst to dobim????



prosim!!
  • zaklenil: darh ()

Zheegec ::

Don't think so....;((
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kuglvinkl ::

goku16: te zadeve se ne dobijo na prošnjo.

Ne boš verjel, eni smo se jih otepal.
Your focus determines your reallity

undefined ::

> Ne boš verjel, eni smo se jih otepal.

Zakaj otepal? sej teb prov paše. ;)

goku :) ::

A mogoče ni tako, da si jo lahko spremeniš. Ni mi jasn zakaj otepali, ker je čist zakon. Kako pa si jo priboriš če ne s prožno? A moraš biti moderator?

upirna ::

Ne morejo imet vsi skikice. Kolk časa bi pa se pol stran nalagala:\

Tomi ::

Slikce, ki so se jih otepali, so bile Owce. Poglej malo nazaj debate o teh zadevah.
metrodusa.blogspot.com

Gandalfar ::

goku16: avatarcki oz. 'te slikce' se dobijo z rednim sodelovanjem na forumu in pri oblikovanju same spletne strani. Kot si verjetno opazil nad vsako slikce pise funkcija. Ce pogledas funkcije so to:

- tajna policija
- clankopisec
- pisun
- admin

Tako, da nekako moras pasti v te kategorije. Do prve in zadnje tocke je kar huda pot. Srednji sta pa veliko lazje dosegljivi.

Drugace pa ti je tudi potem slikca castno dodeljena in je ne dobis na prosnjo :]

alien-w ::

goku16: poglej si na primer člane kot so monster-x smilyxx mathjazz pa bos videl da se s pisanjem novic najhitreje pride do slikce. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien-w ()

monster-x ::

LOL alien-w. da ne pozabimo še [Marley]-a:D :D

Zgodovina sprememb…

c3R4R ::

@alien-w
kako pa si izborit mesto pisuna ali člankopisca? kakšni so pogoji... razen seveda pisanja:D

Gandalfar ::

pridno in trdo delo. To je edini pogoj. Ko enkrat dokazes, da si sposoben in delas potem gre vse skoraj samo od sebe..

goku :) ::

Torej, jst sem registreran komaj kakšne 3 mesece (novice sem sicer bral že prej) no ni važno. Sedaj naprimer začnem pisati novice in imam recimo povprečno 0.15 novice na dan. A si pridobim naziv in s tem tudi slikico?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: goku :) ()

darh ::

pomnoži z 30 tole tvojo številko :\
Excuses are useless! Results are priceless!

(sic) ::

Ej, mene pa zanima zakaj imate vsi avatarje iz Futurame?

Saj so iz Futurame, ne?

Če že imaš možnost do avatarja, si lahko potem katerokoli sliko vstaviš?

Fuck you all!!!

darh ::

Nope... Futurama only (zaenkrat) -- ko pride do tega da dobiš slikico se posvetuješ zmano (>:D) in najdemo nekej primernega.
Excuses are useless! Results are priceless!

alien-w ::

Monster-x: nisem ga pozabil, samo ker ima oklepajcke [] zanga funkcija b ne prime, pa sem ga izpustil. :D

Drgac pa ja ... novice - ne samo da jih more bit velik, morjo biti tudi kvalitetne dovolj, da jih lahko objavimo. Člankopisec si pa ko napišeš določeno število dobrih člankov, ki jih tudi objavimo. Kolikšna je ta številka ti ne morem povedati, ker je odvisna od tega, kako in o čem pišeš.

goku :) ::

X-bite zakaj bi množil tole številko s 30???? taka je realnost poglej si statistiko od mathjazz-a
( malo višje je njegov link, meni ni prijel)


Veliko bolje je obrazložil alien-w, čeprav.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: goku :) ()

alien-w ::

mathjazz ni dober primer za količino novic, je pa izredno dober za kvaliteto novic. Poglej si raje od monster-xa novice, kolk jih je, pa bos vidu, kolk jih je treba napisat. Aja, ne gledat v statistiko kolk jih ima na dan, ker je fora v tem, da se ta statistkia šteje od takrat ko je bil prijavljen in ne od takrat ko je začel pisat novice. monster ima na primer 90 novic, piše jih pa šele kakšen mesec. Glede na to si preračunaj koliko jih ima na dan.

goku :) ::

Sej sam vem da ni fora v tem koliko novic napišeš ali pa kdaj. Samo a se nebi dalo narediti ene izjeme pa bi dali guku16 eno slikico. Drugače pa bom tudi jst pisu novice, ko bom imel cait. zdele ga definitivno nimam ker imam veliko veliko dela v šoli.

V-i-p ::

Samo a se nebi dalo narediti ene izjeme pa bi dali guku16 eno slikico.


guku16, no ja, sigurno bi to lahko bilo izvedljivo, samo, potem veš kaj bo. Potem bo hotel slikico še drugi, pa tretji, pa četrti bo rekel, zakaj ima pa on lahko, jaz pa ne in bo spet ena sama kregarija, tako pa jo imajo samo naše bwane, in pisuni, tajna policija, itd... pa je mir.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

goku :) ::

Dajmo se zment, če bo samo ena pritožba pa naj se mi slikica uzame?

c3R4R ::

@goku16
če bomo dal teb slikco, pol bojo itak vsi navalili nanje... in se pritoževali zakaj je oni nimajo... zato se strinjam z V-i-pom...

ajde

Gandalfar ::

goku16: slikca je nagrada za tvoje aktivno sodelovanje pri soustvarjanju strani...

goku :) ::

Kaj je CriLin15 a si ti t prvi k ma kej proti a kaj? Jst sem samo lepo prosil za eno samcato slikico. Sploh pa menim, da ne bo razen vas nobeden vedel zakaj jo imam in se v to sploh nebi spuščal. A se vam ne zdi?

V-i-p ::

Sploh pa menim, da ne bo razen vas nobeden vedel zakaj jo imam in se v to sploh nebi spuščal.


Verjemi da ni tako.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

goku :) ::


Naredimo manjši test pa boste videli!

c3R4R ::

grem stavit, da test propade:O

goku :) ::

No pa pojdimo. Kaj že ti misliš, da bojo vsi takoj opazili in vsi bojo ogorčeni nad to slikico???

Tomi ::

Dovolj bo prerekanja o tem zadevi. Kot ti je povedal Gandalfar, dobiš sliko, ko nekaj narediš.

Sedaj pa ne bo nič z njo.
metrodusa.blogspot.com

darh ::

X-bite zakaj bi množil tole številko s 30???? taka je realnost poglej si statistiko od mathjazz-a

Imel sem v glavi 4-5 novic / dan. Ne pa 15 novic na 100 dni :) mathjazz je bil najbrž dalj časa prijavljen preden je začel pisati novice.
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

goku :) ::

Pa dajmo vseeno narediti tale test. da bo CriLin šel peš do moje bajte

roCkY ::

Zame so nepotrebna šara. K sreči se jih da odstranit. >:D

goku :) ::

x-bite, verjetno je registreran dlje kot pa piše novice, sej je kul, pustmo to dejmo narediti tale test.

c3R4R ::

@goku16
Kva si tok k srcu ženeš to slikco! Kej boš moral zanjo narest! Brez nič ni nič! Napiš 4-5 novic/dan pa jo boš kmal dobil, če si jo tok želiš:\

darh ::

g-oku16: nimaš šans.
Excuses are useless! Results are priceless!

Klemenn ::

sigurno..ker xbite piše novice bolj malo ..ka pa sploh delaš res? :D

goku :) ::

Kaj se ti bojiš da boš moral po kolenih do moje bajte????????????????

darh ::

Đebadaja; mojih novic je res bolj malo - če nič drugega, moj je design ki si ga prisiljen gledat 24/7 >:D >:D >:D



Tale tema spominja na irc -- teženje za OP po kanalih.
Ne vidim smisla, dam vam 3 poste da me prepričate v nasprotno, čene zaklenem.
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Trubadur ::

pa še ta je slab:D
Berite Thomasa!

c3R4R ::

@goku16
tehtnica vise na mojo stran... če ti rata dobit slikco, bom res pršou po KOLENIH do tvoje bajte:\
drugač si pa brezupen primer;( ;((

@xbite
ti kr zaklen... Upravičeno.. tale goku16 pa njegova slikca res najedata že počas;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

darh ::

Trubadur, nihče ti ne brani da nam pokažeš svojega remejka stila. 8-)
Excuses are useless! Results are priceless!

V-i-p ::

xbite, prosim, naredi mi/nam uslugo in zakleni temo, ne pelje nikamor, saj je bilo povedano da avatarjev ne bo, kakšni testi in glasovanja prosim lepo no...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Trubadur ::

goku če zmagaš klečim en dan na koruzi
Berite Thomasa!

c3R4R ::

@Trubadur
jst se ti bom pridružil... V primeru, da goku16 dobi slikco;(

Trubadur ::

sej dizajn ni slab.mislu sm na tistga pomladanskega:D
Berite Thomasa!

darh ::

Fantje... mel ste šanso.. zapravl ste jo. Zaklepam.
Excuses are useless! Results are priceless!

goku :) ::

x-bite sedaj se nam pa že res splača poiskusiti poglej kakšne ponudbe so padle




ps: ne biti tako nagle jeze

darh ::

Nism nagle jeze samo tema je brezvezna. Slikice NE bo dobil če ne bo nič delal, to je dejstvo.
In PROSIM če nehaš posiljevat moj nick z pomišljajem, hvala.


Trubadur, vem. :) Bo... ASAP ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

alien-w ::

Jao, jao, kolk je en folk nezrel. Če smo rekl, da dobis slikco, k bos kej naredu, jo pac dobis takrat ko bos kej naredu. Prej je ne bos dobil pa pika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slike z NESTa

Oddelek: Slo-Tech
402164 (1124) alien-w
»

Zakaj čudne ankete?

Oddelek: Slo-Tech
91064 (838) goku :)

Se en sporen moderator

Oddelek: Slo-Tech
371825 (1310) Gandalfar

draga gospoda (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
573486 (2737) alien-w

Več podobnih tem