» »

Iphone 5s - simobil omrežje GSM

Iphone 5s - simobil omrežje GSM

VladoQ2 ::

Zdravo!

Pred desetimi meseci sem kupil iphone 5s pri operaterju simobil. Zelo pogosto sem bil nedosegljiv salabo GSM omrežje-pri indikatorju za signal ena pika(ob nedosegljivosti) vendar ni nikoli izgubil signal. Po 10 mesecih uporabe aparata sem se odločil da aparat nesem na servis ki je na telerayu v ljubljani. Aparat mi zamenjajo z novim. Po enem tednu ugotovim da je aparat še slabši kot prvi. Izgublja signal "NO SERVICE". Spet nesem na servis in zdaj čakam na odgovor. Je imel kdo podobne težave ?

SaXsIm ::

Nesi v iStore.
SaXsIm

BladE_ ::

Ja in oni ga pošljejo na Teleray... Res si mu rešil težavo...

@VladoQ2, zaenkrat počakaj na odgovor servisa...
Akcija - Reakcija

GTX970 ::

Vstavi notri drugo simobil kartico.
Uporabljaš 2/3/4g (edge, umts, lte) ?
Lokacija ?

VladoQ2 ::

Vstavil kartico v drug aparat. Uporabljal sem samo gsm omrezje. V drugem aparatu iphone 5s deluje dobro. Tako kot mora. Lokacija je lepo pokrita z gsm omrežjem. Imam nekoga ki je preveril stanje ob tocno dolocenem času in točno določenem mestu in pravi da signal je vredu ni bilo izpad omrežja in nič. Pravi da se aparat ne odziva. Danes sem bil na telerayu in pravi da naj nesem aparat drugam... Pa to ni res.

Kam naj nesem aparat ce je uradni simobilov servis teleray za ta aparat iphone in verjetno ostale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladoQ2 ()

jurre ::

ni za vse enako, če kupiš iPhone na Telekomu je servis EPL.

ShowDown ::

Welcome to Si.mobil! Seveda če boš na supportu omenil tole, bodo rekli da moraš samo resetirat svoj telefon in da je napaka "zaradi updejta". Brez skrbi -- tudi android uporabniki imamo isto izkušnjo z njihovim omrežjem. Če želiš na vsak način ostati pri njih, si izbori vsaj popust. Jaz sem si ga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NOKIA LUMIA 920 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
487116032 (53104) Machete
»

Slab aparat še vedno odplačujem

Oddelek: Mobilne tehnologije
376968 (5105) SendID
»

Teleray :-)

Oddelek: Mobilne tehnologije
286496 (3829) Dr_M
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8011020 (5203) MrAs
»

Garancija nokia e51 (do česa smo upravičeni) - Simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
133909 (3574) Goldee

Več podobnih tem