» »

Tušev Svetovni premium

Tušev Svetovni premium

«
1
2

jusv ::

http://www.mobile.si/articles/tusmobil-...
Tušmobil ima nov akcijski paket, ki btw v tujini (ZDA, EU in Norveška) omogoča tudi prenos podatkov (2GB) za 14,90EUR!
Kar primeren odgovor konkurenci.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!
  • spremenil: jusv ()

hojnikb ::

spet brutaln paket od tušmobila, ni kej. Upajmo, da se ti pritiski na konkurenco ne končajo, ko je prevzem od telemacha zakjučen :)
#brezpodpisa

Heisenberg ::

sem že skoraj dobil krila in letel na Tuš mobil, potem sem pa še 1x pogledal paket in prebral drobni tisk pa sem se streznil :)

Še vedno iščem paket kjer bodo vključeni tudi pogovori oddani/prejeti v tujini v tujino / iz slo in ne samo podatki - prvi korak je narejen tako da vsa pohvala Tušu!

ZiedRieke ::

Heisenberg lahko prosim kopiraš droben tist, oz na kaj je treba biti pozoren?

hojnikb ::

verjetno to, da enote veljajo samo v njihovem omrežju.
#brezpodpisa

Lonsarg ::

Samo podatki veljajo v EU+ZDA+Norveška. Klici in SMSi v tujini se še vedno ekstra obračunajo, pa to piše direktno pri opisu paketa, noben droben tisk ni potreben. No za tako noro ceno je to več kot dovolj, itak so podatki največji problem, ker so kot zlato v tujini, klici pa SMSi imajo nekako še normalne cene.

Obstaja pa sicer tudi en droben tisk glede podatkov in sicer ti ne dovolijo iti 3 mesece zapovrstjo čez 1GB podatkov v tujini. Torej, če je kdo mislil ta paket uporabljati za redno življenje v tujini in ne samo izlete mora paziti, da ne gre čez 1GB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Izaso ::

Ja to že da ne vsebuje pogovorov, ampak je vseeno super paket za tiste, ki precej potujemo. Takega paketa pri konkurenci še nekaj časa ne bo, zato je to kar fajni podvig Tušmobila.

betmen ::

Kakšna pa je kaj pokritost omrežja doma (v Sloveniji)? A bo štekal oz. prekinjalo pogovore (tudi izven kakšne vukojebine) ali ima LTE?

turbolenca ::

Sam sem bil tik pred tem, da vzamem ta paket. Poizkusil sem 8-dnevno brezplačno testiranje in ugotovil, da je precej preklaplanja na mobitel obrežje, kar za omenjeni paket pomeni še dodatni strošek "gostovanja v nacionalnem omrežju". Ko na koncu narediš sumasumarum vidiš, da ta paket sploh ni tako ugoden kot ga oglašujejo. Vsaj zame ne.

Zgodovina sprememb…

GTX970 ::

betmen je izjavil:

Kakšna pa je kaj pokritost omrežja doma (v Sloveniji)? A bo štekal oz. prekinjalo pogovore (tudi izven kakšne vukojebine) ali ima LTE?

http://www.svetidej.com/projekti/mobiln...
Niet.

hojnikb ::

turbolenca je izjavil:

Sam sem bil tik pred tem, da vzamem ta paket. Poizkusil sem 8-dnevno brezplačno testiranje in ugotovil, da je precej preklaplanja na mobitel obrežje, kar za omenjeni paket pomeni še dodatni strošek "gostovanja v nacionalnem omrežju". Ko na koncu narediš sumasumarum vidiš, da ta paket sploh ni tako ugoden kot ga oglašujejo. Vsaj zame ne.

Vklopiš m@ gostovanje opcijo (2.9€) in je problem rešen. Razn če veliko koristiš podatkovni prenos, potem pa itk tuš odpade (če se gibaš veliko tam, kjer ni pokritosti).
#brezpodpisa

Lonsarg ::

Zakaj 3€, da ti veljajo klici in SMSi v Mobitelovem omrežju. Raje daš 5€ ekstra pri Telemach M20 paketu, da veljajo tudi podatki v Mobitel omrežju;) Če seveda se giblješ na taki lokaciji. Velika večina Slovencev se v praksi izkaže da se ne.

hojnikb ::

telemach ima podatke tudi v m@ omrežju ?
Last time i check, hostajo v tuš omrežju...

Če koristiš podatke in se malo pogovarjaš, se bolj splača vzet mobitel NET 2GB... 3EUR več, zgubiš pa neomejene minute (dobiš samo 100min), profitiraš boljše omrežje.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

root987 ::

"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

hojnikb ::

hja, tušmobilovci ga kr serjejo. Dokler imam še predplačnika, mi je vseeno (ker mi nemorejo nabit račun), so pa daleč najcenejši z svojimi opcijami, zato sn tut pr njih.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

jusv ::

hojnikb je izjavil:

turbolenca je izjavil:

Sam sem bil tik pred tem, da vzamem ta paket. Poizkusil sem 8-dnevno brezplačno testiranje in ugotovil, da je precej preklaplanja na mobitel obrežje, kar za omenjeni paket pomeni še dodatni strošek "gostovanja v nacionalnem omrežju". Ko na koncu narediš sumasumarum vidiš, da ta paket sploh ni tako ugoden kot ga oglašujejo. Vsaj zame ne.

Vklopiš m@ gostovanje opcijo (2.9€) in je problem rešen. Razn če veliko koristiš podatkovni prenos, potem pa itk tuš odpade (če se gibaš veliko tam, kjer ni pokritosti).


Super je, če imaš vklopljeno ročno menjavanje omrežja, takrat ti ne menjava med omrežjema. Tušmobil je v zadnjem času precej zboljšal omrežje, zato je nacionalno gostovanje bolj kot dodatek, kot neka nuja.

Ima pa Tušmobil ta vikend akcijo, ko dobiš 3 mesce zastonj naročnino: http://www.tusmobil.si/akcije/svetovna-...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

bizi12 ::

-koda potekla?
-KEKCI!

Heisenberg ::

sam sem se odločil za ta paket ker sem dnevno v tujini in mi pride prav.

Mislil sem da sem vse prebral in razumel, a kaj ko tako dobro skrivajo dobrni tisk da popizdiš!

OK, sedaj pa vprašanje, če sem prav razumel dobiš tale paket samo z 2 letno vezavo? Kakšni po penali če prekinem prej?

Ali je res da lahko koristiš prenos podatkov samo pri določenih operaterjih v tujini ?! WTF?

Pa še vedno ne razumem kaj pomeni neomejeni klici in smsi v slo...iz njihovega Tušmobil omrežja v VSA ostala omrežja ali spet samo v tuš ?

HVala če mi lahko kdo tole razloži

hojnikb ::

Ali je res da lahko koristiš prenos podatkov samo pri določenih operaterjih v tujini ?! WTF?

jap. Poleg tega nesmeš skurit več kot 1GB 3 mesece zapored.


Pa še vedno ne razumem kaj pomeni neomejeni klici in smsi v slo...iz njihovega Tušmobil omrežja v VSA ostala omrežja ali spet samo v tuš ?

To pomeni, da lahko kličeš ostale operaterje neomejeno, ampak se morš nahajat v tuš omrežju.
#brezpodpisa

Heisenberg ::

"jap. Poleg tega nesmeš skurit več kot 1GB 3 mesece zapored."
ok to mi ni problem ker rabim samo za malenkosti kot je mail, chat, fb, občasno zemljevide...



"To pomeni, da lahko kličeš ostale operaterje neomejeno, ampak se morš nahajat v tuš omrežju."
sem preveril in v nasi okolici je tus kar močen signal..


me pa zanima ali obstaja kakšna aplikacija za android ki bi mi pomagala pri tem kateri operaterji imajo prednost pri nas in v tujini - kot ene vrste lista priljubljenih in da se ne bi povezoval na ostala omrežja ?

hojnikb ::

http://www.tusmobil.si/akcije/premium-s...
tule maš seznam držav in preferred operaterjov.
#brezpodpisa

jusv ::

hojnikb je izjavil:

http://www.tusmobil.si/akcije/premium-s...
tule maš seznam držav in preferred operaterjov.


Mislim, da on preferenčno menja v omrežje, ki ga oni podpirajo, tak da nebi smelo biti nobenih težav.
So pa to naredili skupaj s svojimi partnerji, valda ti nebodo ponujali prenosa podatkov pri konkurenci.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Lonsarg ::

Heisenberg je izjavil:


me pa zanima ali obstaja kakšna aplikacija za android ki bi mi pomagala pri tem kateri operaterji imajo prednost pri nas in v tujini - kot ene vrste lista priljubljenih in da se ne bi povezoval na ostala omrežja ?

Tudi če obstaja ne se igrat da te ne doleti 50€(to je hvalabogu omejitev stroškev v EU, tnx to EU komisiji).

Edini varni način je sledeč, z enim striktnim pravilom:
Roaming podatke omogoče le in samo tedaj, ko imaš ročno izbrano pravilno omrežje. Ko daš nazaj na avtomatsko vedno NAJPREJ onemogoči roaming podatke.

Ja par sekund dela, ko menaš države, ampak je vseeno vredno pri tej ceni.

Izaso ::

Lonsarg je izjavil:


Edini varni način je sledeč, z enim striktnim pravilom:
Roaming podatke omogoče le in samo tedaj, ko imaš ročno izbrano pravilno omrežje. Ko daš nazaj na avtomatsko vedno NAJPREJ onemogoči roaming podatke.

Ja par sekund dela, ko menaš države, ampak je vseeno vredno pri tej ceni.


To je moj standardni postopek, pa vedno vse vredu dela:)

Je pa glede te porabe v treh aporednih mescih tak, da lahko dva mesca zapored imaš tudi preko 1giga prenosa, nato pa 3. mesec ful manj in ni panike s strani operaterja. Preverjeno :)

GTX970 ::

Z letom 2016 bo konec Eu roaminga, tako da bodo take ponudbe čedalje bolj pogoste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

francek1 ::

Ne vem, kdo je še tako nor, da bi nasedel TUŠ-u. Dve leti vezave???? Slika nezadovoljstva z mobilnimi operaterji pove vse:

Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Lonsarg ::

Ja, mal so šalabajzerji, ampak zakaj bi zarad tega bil nor pa preplačeval konkurenco. Da ne omenjam, da bi brez Tušmobila Simobil in Mobitel imela vsaj 2krat dražje vse, pa sta morala poceniti.

To, da jih je Telemach kupil pa pomeni manj šalabajzerstva, tako da je win-win zdaj iti na tuš, sploh če bodo Telemachovi paketi manj ugodni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

hojnikb ::

veliko teh pritožb je tudi na račun tega, ker folk pač nezna brat drobnega tiska in potem panika..
#brezpodpisa

francek1 ::

hojnikb je izjavil:

veliko teh pritožb je tudi na račun tega, ker folk pač nezna brat drobnega tiska in potem panika..

Ja, tako kot tisti slep gospod, ki je vzel paket neomejeni, potem pa so mu po par dneh odklopili telefon, češ da preveč govori, a ne? temu se reče ZAVAJANJE. Briga me, kaj piše v malem tekstu. TUŠ-a več niti ne povoham, ker so pokvarjenci!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

hojnikb ::

Briga me, kaj piše v malem tekstu. TUŠ-a več niti ne povoham, ker so pokvarjenci!

še kako te more brigat drobni tisk, ker ravno tist je važn. Itk pa to počnejo vsi..
#brezpodpisa

Dami ::

Lonsarg je izjavil:

To, da jih je Telemach kupil pa pomeni manj šalabajzerstva

Ker telemach je sinonim za vrhunsko storitev/podporo:))
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

jusv ::

Lonsarg je izjavil:

Ja, mal so šalabajzerji, ampak zakaj bi zarad tega bil nor pa preplačeval konkurenco. Da ne omenjam, da bi brez Tušmobila Simobil in Mobitel imela vsaj 2krat dražje vse, pa sta morala poceniti.

To, da jih je Telemach kupil pa pomeni manj šalabajzerstva, tako da je win-win zdaj iti na tuš, sploh če bodo Telemachovi paketi manj ugodni.


Se strinjam glede preplačevanja konkurence. Poleg tega pa bo Telemach verjetno še več vlagal, kar je lahko samo + za uporabnike.

Glede drobnega tiska pa tako: jaz vedno preberem drobni tisk dvakrat, preden karkoli podpišem. Če pa tega ne prebereš je kot da se ne zavedaš, da si karkoli podpisal. Najpomembnejše stvari so v drobnem tisku. Pa neglede na to, je Tušmobil še vedno daleč najugodnejši operater.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Izaso ::

Spet ima tušmobil vikend akcijo, le da so tokrat pocenili dva telefona (Lumia 630 in Huawei Acsend Mate 7), če kupiš poleg svetovnega paketa. Koda pa je SVETOVNA_AKCIJA.

GGGGG ::

TUŠ-a več niti ne povoham, ker so pokvarjenci!


Za razliko od mobitela, ki ti najprej proda "unlimited" data v tujini potem pa zaračuna še dodatno dobrih 100EUR? Ko se pritožiš ti napišejo tako bedarijo, kljub pravilno nastavljenem omrežju. In to rečejo stranki, ki je zadnjih nekaj let povprečno zapravila pri njih cca. 150EUR na mesec, če ne štejem nakupov telefonov.

Družba Telekom Slovenije, d.d., kot ponudnik telekomunikacijskih storitev, v nobenem primeru, ne odgovarja za pravilno delovanje telefonov. Če menite, da je za prenos podatkov GPRS/UMTS kriv vaš telefon, vam svetujemo, da ga pošljete v pregled pooblaščenemu serviserju, ki v skladu z garancijsko izjavo odgovarja za brezhibno delovanje.


Tuš je sicer isti shit. Za vsako ponudbo se skriva kakšna varka, so pa vsaj poceni. Pa šalabajzerji so. Sem včeraj naročil preko spleta tale Mate 7, pa sem jim že 3x moral poslati svoje podatke, davčno, telefonsko in podobno, čeprav sem njihov naročnik pa še pri naročilu sem vpisal vse podatke. Ampak dokler mi ne začnejo pošiljati imaginarnih postavk na računih jih bom toleriral.

Heisenberg ::

Sam sem trenutno en teden naročnik tušmobila in zaenkrat brez pripomb! Vse deluje kot mora, omrežje je prisotno kjer ga rabim, v tujini merkam da sem na pravem omrezju in prenosi podatkov delujejo lepo brezplačno.
Poslal sem jim vprašanje kako izklopiti prejemmanje smsov iz tujine pa so to uredili še isti dan, ko sem jim poslal svoje naročniške podatke.

Za ta denar trenutno ni boljšega!

Filipko ::

Se strinjam, za ta dnar ni boljšega!
Poleg tega pa majo še vedno brutalne akcije, do nedelje dobiš 3 mesce brezplačne naročnine, če vzameš svetovnega. Koda je PREMIUM.

strajnarR ::

Evo še en zadovoljen uporabnik tušmobila in paketa svetovni premium. Imam še 10% popusta na paket tako, da plačujem 13,50eur mesečno.
Prej sem bil pa na mobitelu in so seveda dvignili cene naročnin na 23eur. Zakaj bi še ostal pri njih? 10€ manjšo naročnino imam sedaj in več enot. TOP!

GGGGG ::

Kako si dobil 10% popusta?

hojnikb ::

tako, da ne vzmaše telefona
#brezpodpisa

strajnarR ::

hojnikb je izjavil:

tako, da ne vzmaše telefona


Tako ja. Lahko kadarkoli vzamem telefon, vendar se popust prekine, naročnina spet 14,90€ + telefon.

hojnikb ::

a si se mogu vezat na 24m, al je možno tut brez vezave ?
#brezpodpisa

strajnarR ::

hojnikb je izjavil:

a si se mogu vezat na 24m, al je možno tut brez vezave ?

Paket Svetovni premium lahko skleneš samo z vezavo za 24m, ker je akcijski paket. Tudi, če ne bi vzel popusta.

Akcijska ponudba »Svetovni Premium« je namenjena novim in obstoječim naročnikom, ki v času od 17.11.2014 do 31.12.2014 sklenejo aneks za razširjeni paket/razširjeni paket z Opcijo za 24 mesecev ali aneks za popust za 24 mesecev.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

ah škoda... vezava pa tušmobil... hmmm ne hvala :)
#brezpodpisa

Heisenberg ::

kakšni so penali če predčasno prekineš paket Svetovni premium pred potekom vezave ?

jusv ::

Spet imajo vikend akcijo za svetovni paket. Zdaj podarjajo 6 mesecev -50% na naročnino.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

ahac ::

francek1 je izjavil:

Ne vem, kdo je še tako nor, da bi nasedel TUŠ-u. Dve leti vezave???? Slika nezadovoljstva z mobilnimi operaterji pove vse:



Dejansko slika ne pove vsega.
Recimo ne pove tega, da so najbolj tečni uporabniki (tisti, ki se kregajo za vsak cent) vsi šli na Tušmobil, ker je najcenejši.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Heisenberg ::

ahac je izjavil:

francek1 je izjavil:

Ne vem, kdo je še tako nor, da bi nasedel TUŠ-u. Dve leti vezave???? Slika nezadovoljstva z mobilnimi operaterji pove vse:



Dejansko slika ne pove vsega.
Recimo ne pove tega, da so najbolj tečni uporabniki (tisti, ki se kregajo za vsak cent) vsi šli na Tušmobil, ker je najcenejši.


Poznam take nezadovoljne stranke, ti so strejsi ki krivijo operaterja za svoje neznanje upravljanja pametnega mobilnika ali pa ker niso doboro seznanjeni s pohodbo ki jo podpišejo. Sam sem nastudiral vse, ce kaj zajebem sem si sam kriv, tusmobil pa lahko samo krivim za slabo omrežje ali slabo tehnično podporo.

jusv ::

Heisenberg je izjavil:

ahac je izjavil:

francek1 je izjavil:

Ne vem, kdo je še tako nor, da bi nasedel TUŠ-u. Dve leti vezave???? Slika nezadovoljstva z mobilnimi operaterji pove vse:



Dejansko slika ne pove vsega.
Recimo ne pove tega, da so najbolj tečni uporabniki (tisti, ki se kregajo za vsak cent) vsi šli na Tušmobil, ker je najcenejši.


Poznam take nezadovoljne stranke, ti so strejsi ki krivijo operaterja za svoje neznanje upravljanja pametnega mobilnika ali pa ker niso doboro seznanjeni s pohodbo ki jo podpišejo. Sam sem nastudiral vse, ce kaj zajebem sem si sam kriv, tusmobil pa lahko samo krivim za slabo omrežje ali slabo tehnično podporo.


Točno tako. Poleg tega, je to slika vseh, ki so se pritožili, ne pa tudi tistih, ki so se upravičeno pritožili ali dobili "pritožbo".
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Izaso ::

Tušmobil ima zdaj do nedelje polovično naročnino za pol leta za premium L in XL in za mingl odbit. Koda: POL_LETA.

Filipko ::

Tušmobil ta vikend ponuja tri mesce brez naročnine v vikend akciji. Navali narod, rabite kodo LAST_MINUTE!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499955 (8014) Dzhimen
»

Free2Go neomejeno

Oddelek: Mobilne tehnologije
318909 (6582) hojnikb
»

Poraba interneta 350€ Tusmobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
326145 (4406) Tomaz3
»

tušmobil - nov paket najbližji 1500 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6319675 (13390) Filipko
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18543849 (32579) OChack

Več podobnih tem