» »

Kam se obrniti, ko sumiš, da ima neznanec na internetu psihične težave, če sploh kam?

Kam se obrniti, ko sumiš, da ima neznanec na internetu psihične težave, če sploh kam?

na_spletu ::

Upravljam z eno spletno stranjo na kateri se že lep čas zadržuje po mojem mnenju nekdo, ki ima resn psihične težave. Ne bi povedal več ampak vse kaže na to da gre za otroka, ki je bil zlorabljen. Seveda se lahko povsem motim in gre za nekega starega perverzneža ampak nikoli ne veš zato sprašujem, če obstaja kakšen način/naslov, da lahko o tem uporabniku nekam pošlješ vso zbrano gradivo (tukaj je na mestu vprašanje o varovanju osebnih podatkov - vemo kako je to v sloveniji) pa naj oni preventivno preverijo, kako je na stvari. Objavlja pa tip na eni strani res precejšnje perverzije (ki se redno brišejo) in grožnje s policijo ga umirijo samo za par dni, potem pa spet začne. Ker sem postal nanj bolj pozoren se mi res dozdeva, da je to pravzaprav nek klic v sili in gre pravzaprav še za otroka (je par indicev, ki neposredno kažejo na to), ki je bil ali je še vedno zlorabljen.

Bi pa rad uredil tako, da sam ostanem anonimen, ker nimam ne časa ne volje, da se zdaj s tem ukvarjam ali da celo hodim v kakšne ustanove kot priča ala kaj. Pa še finančne težave imam tako da se res nimam časa s tem ukvarjati sem pa pripravljen posredovati vse potrebne podatke, da če gre za otroka, da se mu pač pomaga s psihiatrično pomočjo al neki.

Isotropic ::

za začetek preveri, če jih slučajno ne copy-pasta od kje. nebi bilo prvič.

Najbolj me rajca, če greva z ženo po gozdu, njo pa prime kakat, skoči za grm, jaz pa zraven in gledam kako kaka. Medtem si drkam kurca, včasih jo malo pobožam po riti, če sem pa res pohoten ji dam pa kar med kakanjem prst v rito.


Do zdej sem prevarala še čisto vsakega fanta, ki sem ga mela.
Zdej pa mam fanta že leto pa pou, pa sem ga tudi že z dvema različnima večkrat prevarala. On take stvari ve, pa tudi ve, da nemorem držat nog skupi, se trudim pa nemorem.

Zdej pa se je pojavi en tip u mojem življenju, malo mlajši od mene, ki se mi cedijo sline sam ko ga opazim. Tip je čist napaljen, da bi seksau z mano. Ful sva se pokonektala, sam je mal preveč samozavesten pa samovšečen za moje pojme, ampak pravi da me bo poseksu, da še tri dni ebom mogla normalno sedet. To me čist rajca.
Zdej pa čisto več nevem kaj nardit! Načrtno, pa trezna nisem še nikoli prevarala... Pa ful nočem bit svinja ki bo spet prevarala z nekim idotom. Ampak, je pa to taka priložnost, ki se jo čisto bojim zgubit....
zdej pa res več nevem kaj nardit kr sm čist razdvojena!! :/

evo primer take copy-pašte
so pa še hujše.

Zgodovina sprememb…

na_spletu ::

Ne kopira, mislim, da je kar on avtor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: na_spletu ()

francek1 ::

Ma provokator po vsej verjetnosti...drugače pa, če sumiš, da je zadaj kaznivo dejanje zlorabe, anonimna št. Policije 080 1200.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

LJ4L ::

Policija...
LP from LJ

tomaz_cro ::

Resne psihične težave = rad trolla?
Poglej na Izklop, tam imajo vsi resne psihične težave pa jih nobeden ne prijavlja...

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

m0LN4r ::

Link do te strani, osebe?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

one too many ::

OP, morda je bolje, da se obrneš na spletno oko. Verjetno bodo znali bolje svetovati.

mtosev ::

narediti nič je verjetno najboljša rešitev. jaz bi tako ravnal
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hojnikb ::

mah, ne sekiraj se za tega sofisticiranega trola. IP ban in basta.
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

In zakaj se ga ne bana s tistega ip-ja,...kot mod pa bi to verjetno moral vedet narest.

vorantz ::

>neznanec na internetu
>psihične težave
sounds like the internet i'm used to

keitai ::

Preusmeri ga na 4chan in si se ga rešu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tinnitus

Oddelek: Loža
398859 (7560) [D]emon
»

Avstrijsko sodišče obsodilo ponudnika izstopne točke Tor (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6317506 (13761) ulemek
»

nateg na bolhi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10420779 (15672) St235

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527854 (23322) Gandalfar

Več podobnih tem