» »

A mam crknjen disk?

A mam crknjen disk?

Manson ::

Imam cisto nov disk WD80gb. Ce zelim instalirati XP-je mi pri instalaciji javi, da ne najde HARD-diska, v biosu pa mi disk zazna. Fora je tudi, da se mi racunalnik full cudn odzvaja. Ko ga prizgem memory test cool, potem pa full cajta cakam, da mi zdetecta tiste cd rome pa to. Pol preden mi zalaufa instalacijo windowsov mine pol leta, nato pa mi se javi, da ni hard diska. Disk sem probal na drugem racunalniku, pa ga sploh ni zaznal. Na svojem racualniku sem ustavil tudi drugi disk, pa je deloval cisto vredu, nic cakanja. A mislite, da imam crknjen disk. Tudi ce probam instalirati windows 98, prej naredim particije z fdisk-om mi rece. Na hard disku ni sistema.

Hvala vsem!

Tr0n ::

Specifikacija sistema, plate, procesorja,...

Clemento ::

A imas Raid kontroler? Ce ga imas moras pri instalaciji pritisnt F2 ce se ne motem
pa pol iz diskete ki si jo zraven plate dobu nalozi gonilnike....podaj specifikacije
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

mato22 ::

KAko maš naštimane jumperje na disku? A maša še kakšen drug disk notr?

Dami ::

Tak k je clemento reku. Če maš plato z raidom in tam gor disk, ti ga ne bo zaznalo v windows setup če nea prej inštaliraš driverjev. Pr men je isto. Pa pritisnat morš F6 ko te vpraša za raid or scsi kontroler. F2 je za automated system recovery.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NTLDR is missing

Oddelek: Pomoč in nasveti
326818 (5966) kreki
»

Pri instalaciji Win XP ne zazna HDD (!)

Oddelek: Pomoč in nasveti
151729 (1729) bluefish
»

instalacija xpjev na 250gb disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
402290 (1653) PIII850
»

Abit NF-7s v2.0: Nastavitve BIOS-a za bootanje.

Oddelek: Pomoč in nasveti
122696 (2573) jELKO
»

Problemi pri inštalaciji linux RH 7.3

Oddelek: Operacijski sistemi
12832 (691) shock

Več podobnih tem