» »

Nakup preko www

Nakup preko www

Bellzmet ::

Živjo!

V prihodnosti mislm nabavt ene šuhe preko www.superge.si pa me zanima če je že kdo to probu, če stvar deluje pa če lohka brez problemu zamenjaš npr. če ni prava številka.
Thanx za odgovore.
LP

SkIDiver ::

Ti bom jz eno narbolj pametno povedu. Če bi mel rad ne boleče noge in pa udobno obuvalo se spoki v štacuno pa si jih nabav. Ni vse v designu in ceni je tud v udobnosti. Mislš da na tvoje čolne vska lopata paše al kaj? Če si kj pr pamet boš šu v trgovino pa si tam prvo odbral model, pol pregledal, če ti materiali odgovarjajo nato boš nataknu na nogo mal zakoraku po štacun in vidu kako ti sedejo na stopalo. če ne strojijo ok probaš manjšo, večjo številko. če to ne pomaga ponovi vajo od začetka po tistem, ko si pršu v trgovino. tako počnem jaz in me stopala nikol ne bolijo pa če hodm kilometre in kilometre, ker gledam najbolj na material in pa udobje ter skladnost enega z drugim!

Narcos Satanicos ::

jest sm probou, so ble premajhne, nesu nazaj v thomas sport, so mi dal dnar nazaj.

Yohan del Sud ::

Tudi meni je uspelo nabavit eno številko premajhne, pa sem jih raznosil. Pojdi pomerit v thomas sport in kupi na internetu. ;)

Bellzmet ::

yohan: ja in to bom tut naredu>:D

hokuto ::

Jaz sem že kupil teniske na superge.si in imel srečo s številko, tako da ni bilo potrebno menjati in je šlo vse po načrtih. No v bistvu nisem imel ravno sreče, ker sem kupil že več parov tenisk od iste znamke in imam vedno isto številko, tako da sem vedel dost sigurno katero bom rabil.

l_jst ::

Skl: Če u šopu nimajo tle pa naj bi baje mel moel k ga hočm prblčižn mojo cifro. Jutr ga dobim če je še


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rolerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6917588 (5684) fireX88
»

Sneaker-Heads

Oddelek: Loža
214173 (2564) BivšiUser2
»

zimski škornji - topli in nepremočljivi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8749530 (46426) fantasycamp
»

Camper - obutev

Oddelek: Loža
98590 (6621) iso2000
»

Velike trenerke

Oddelek: Kaj kupiti
282970 (2128) nejcpirc

Več podobnih tem