» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
««
23 / 25
»»

yayo ::

opeter je izjavil:

Za razmislit. Marvelovi spektakli niso "pravi filmi

z druge strani pa Scorsese že vsaj dvajset let snema en in isti film... Osebno imam njegovih mafia in okolica buddies tragedij/komedij že malce poln kurac.

BigWhale ::

yayo je izjavil:

opeter je izjavil:

Za razmislit. Marvelovi spektakli niso "pravi filmi

z druge strani pa Scorsese že vsaj dvajset let snema en in isti film... Osebno imam njegovih mafia in okolica buddies tragedij/komedij že malce poln kurac.


Jaz se sicer ne strinjam z Scorsesejem, da niso pravi filmi, samo tole pa tud ni res. Tip je posnel cez dvajset filmov in kakih pet jih lahko karakteriziras kot gangster/mob filmi. :)

yayo ::

seveda imaš prav, zameril se mi je s scenarijem za serijo Vinyl, ki bi lahko veliko povedala o ameriški glasbeni industriji v sedemdesetih, pa se je po dveh epizodah sprevrgla v mafiado z njegovimi karakterističnimi klišeji. Tudi Wolf of WS je meni bil bolj rolleyes Od takrat mi gre Scorsese bolj na jetra, ampak v zgornjem komentarju sem mimo ustrelil, pa ne, ker ne bi poznal njegove filmografije, kar tako.

BigWhale ::

Ma, men je tko al tko cel mafia/gangster zanr mal priskuten. :)

Cruz ::

Horas je izjavil:

na partisu: for free8-)
Najlepša ti dala za to obvestilo. Zdaj sicer vidim, da je že nekaj časa na voljo. Bom danes pogledal. :)

opeter je izjavil:

Za razmislit.

RTVSLO - Martin Scorsese: Marvelovi spektakli niso "pravi filmi"

"Ne gledam jih. Pa sem se potrudil, veste," je režiser modernih klasik Pobesneli bik, Taksist in Dobri fantje pred kratkim dejal za revijo Empire. "Ampak to niso filmi."

Svoje stališče je pojasnil takole: "Čeprav so dobro narejeni in igralci v njih dajejo od sebe največ, kar je v takšnih okoliščinah mogoče, take spektakle vidim kot tematske parke. To ni filmska umetnost, s katero skušajo človeška bitja posredovati čustvene in psihološke izkušnje drugim človeškim bitjem".
V prvi vrsti reklama za njegov nov film.

yayo je izjavil:

seveda imaš prav, zameril se mi je s scenarijem za serijo Vinyl, ki bi lahko veliko povedala o ameriški glasbeni industriji v sedemdesetih, pa se je po dveh epizodah sprevrgla v mafiado z njegovimi karakterističnimi klišeji.
Enako, my favourite disappointment.

P.S. Po mojem mnenju je After Hours njegov daleč najboljši film. Upam, da se še kdaj dotakne takšnega stila.

Horas ::

scorseseja spoštujem mi je top 5 režiserjev ampak tule ga mal bixa. on je pač iz drugih časov in tile heroes movies ima drugo ciljno publiko kot martin z svojimi gangsta filmi. in kot je en napisal reklama za svoj film. pa da se mal trača.

starboi ::

Horas je izjavil:

scorseseja spoštujem mi je top 5 režiserjev ampak tule ga mal bixa. on je pač iz drugih časov in tile heroes movies ima drugo ciljno publiko kot martin z svojimi gangsta filmi. in kot je en napisal reklama za svoj film. pa da se mal trača.


Je kar res, kar je izjavil ... ne mečimo si peska v oči. Vsi njegovi filmi blestijo z izjemno zgodbo, dialogi, perfektnimi predstavami igralske zasedbe in femonemalnim delom ekipe za kamero. Medtem ko na drugi strani filmi superherojev "blestijo" z zlajnanim "cheasy" humorjem, ki navdušujejo samo predpubertetnike, kar se posledično čuti pri dialogih in povprečnih predstavah večine igralcev, ker je scenarij izjemno povprečen za že tako nizke današnje standarde. Da ne pozabimo na prisotnost CGI-ja , ki bi sam rekel, da je 90%+ prisotn in filmu odvzame dušo in samo kvaliteto. Je kar velika razlika med tem, kar nam na pladnju servira Scorsese, Tarantino, Fincher, Villeneuve in pa še geniji, ki so postavljali standarde pred njimi ( Sergio Leone, Kubrick, Hitchcock, Kurosawa ,... ), jih je veliko, da bi jih lahko naštel. To kar se danes štanca je najnižji nivo, ki ga je Holivud možen spraviti iz sebe, saj je večinoma poudarek na tem kar sem zgoraj opisal in zame osebno noben film ne bo predstavljal kvalitete, kjer bo zgodba sekundarnega pomena in CGI z dialogi polnega otroškega humorja na ameriški način predstavljala primani pomen. Lp

oo7 ::

starboi je izjavil:

Horas je izjavil:

scorseseja spoštujem mi je top 5 režiserjev ampak tule ga mal bixa. on je pač iz drugih časov in tile heroes movies ima drugo ciljno publiko kot martin z svojimi gangsta filmi. in kot je en napisal reklama za svoj film. pa da se mal trača.


Je kar res, kar je izjavil ... ne mečimo si peska v oči. Vsi njegovi filmi blestijo z izjemno zgodbo, dialogi, perfektnimi predstavami igralske zasedbe in femonemalnim delom ekipe za kamero. Medtem ko na drugi strani filmi superherojev "blestijo" z zlajnanim "cheasy" humorjem, ki navdušujejo samo predpubertetnike, kar se posledično čuti pri dialogih in povprečnih predstavah večine igralcev, ker je scenarij izjemno povprečen za že tako nizke današnje standarde. Da ne pozabimo na prisotnost CGI-ja , ki bi sam rekel, da je 90%+ prisotn in filmu odvzame dušo in samo kvaliteto. Je kar velika razlika med tem, kar nam na pladnju servira Scorsese, Tarantino, Fincher, Villeneuve in pa še geniji, ki so postavljali standarde pred njimi ( Sergio Leone, Kubrick, Hitchcock, Kurosawa ,... ), jih je veliko, da bi jih lahko naštel. To kar se danes štanca je najnižji nivo, ki ga je Holivud možen spraviti iz sebe, saj je večinoma poudarek na tem kar sem zgoraj opisal in zame osebno noben film ne bo predstavljal kvalitete, kjer bo zgodba sekundarnega pomena in CGI z dialogi polnega otroškega humorja na ameriški način predstavljala primani pomen. Lp



Dark Knight triologija nima veliko CGI-ja ima odlično zgodbo in igro... Dark Knight je tudi odličen mafijski film tako da to kar si napisal je navadno posploševanje >:D

Pa so še drugi filmi, ki imajo dobro odraslo zgodbo in ne pretiranega CGI-ja Winter Solider, Logan, V for Vendeta, Watchmen (no ja ta ima malo več CGI)...

Kolikor berem bi sem pasal tudi nov Joker čeprav ga še nisem uspel pogledati.

starboi ::

oo7 je izjavil:

starboi je izjavil:

Horas je izjavil:

scorseseja spoštujem mi je top 5 režiserjev ampak tule ga mal bixa. on je pač iz drugih časov in tile heroes movies ima drugo ciljno publiko kot martin z svojimi gangsta filmi. in kot je en napisal reklama za svoj film. pa da se mal trača.


Je kar res, kar je izjavil ... ne mečimo si peska v oči. Vsi njegovi filmi blestijo z izjemno zgodbo, dialogi, perfektnimi predstavami igralske zasedbe in femonemalnim delom ekipe za kamero. Medtem ko na drugi strani filmi superherojev "blestijo" z zlajnanim "cheasy" humorjem, ki navdušujejo samo predpubertetnike, kar se posledično čuti pri dialogih in povprečnih predstavah večine igralcev, ker je scenarij izjemno povprečen za že tako nizke današnje standarde. Da ne pozabimo na prisotnost CGI-ja , ki bi sam rekel, da je 90%+ prisotn in filmu odvzame dušo in samo kvaliteto. Je kar velika razlika med tem, kar nam na pladnju servira Scorsese, Tarantino, Fincher, Villeneuve in pa še geniji, ki so postavljali standarde pred njimi ( Sergio Leone, Kubrick, Hitchcock, Kurosawa ,... ), jih je veliko, da bi jih lahko naštel. To kar se danes štanca je najnižji nivo, ki ga je Holivud možen spraviti iz sebe, saj je večinoma poudarek na tem kar sem zgoraj opisal in zame osebno noben film ne bo predstavljal kvalitete, kjer bo zgodba sekundarnega pomena in CGI z dialogi polnega otroškega humorja na ameriški način predstavljala primani pomen. Lp



Dark Knight triologija nima veliko CGI-ja ima odlično zgodbo in igro... Dark Knight je tudi odličen mafijski film tako da to kar si napisal je navadno posploševanje >:D

Pa so še drugi filmi, ki imajo dobro odraslo zgodbo in ne pretiranega CGI-ja Winter Solider, Logan, V for Vendeta, Watchmen (no ja ta ima malo več CGI)...

Kolikor berem bi sem pasal tudi nov Joker čeprav ga še nisem uspel pogledati.


Dark Knight trilogija je meni ena izmed ljubših poleg Dollars in The Godfather ... The Dark knight je daleč najboljši film o superherojih... sem bolj ciljal na Marvelova škropucala, da se popravim. Watchmen je tudi dobra zadeva , ampak še kar vseeno stojim za besedami iz svojega prejšnjega prispevka.

rabelj5 ::

velja enostavno pravilo - če ti ni všeč, ne glej

oo7 ::

Tony stark je živ ? Fan teroija :P


TONY STARK is backed up in form of an A.I. ! Possible proofs from ENDGAME. Endgame's scene no one noticed,' they wrote. Consider us intrigued.

They cite a scene near the end of the movie, which sees a hologram of Tony speak to Pepper (Gwyneth Paltrow) and his daughter Morgan (Lexi Rabe) from beyond the grave.

While it's assumed he recorded the unique message to say goodbye to his family for him in the event of his death, the fan was suspicious about the way the hologram makes eye contact with Morgan, with its eyes darting between his wife and child.

'How would Tony know that Morgan would be sitting on the Sofa when Pepper and Morgan would be watching the Hologram and also how would he know the location from where the hologram was getting projected?' they asked.



'Not just the location but how would a 3D hologram make an eye contact with a human (Morgan). How would Tony know the locations before recording?'



https://metro.co.uk/2019/10/11/avengers...

oo7 ::

Na film kot je bil Avengers bo treba počakati nekaj časa lahko tudi do 10 let.

oo7 ::

'Avengers: Endgame' Producers Give More Hints That Thanos Is Still Alive

https://heroichollywood.com/avengers-en...

BigWhale ::

Oh, ljubi jezus. Ce mi gre pa kaj na zivce je pa reciklaza hudobcev. Izmislite si drugega, FFS ... :>

vostok_1 ::

A to ti gre na živce? lol


@M-Power
10 let čakanja? Grozno. Zate.
Jz bom lagano pil pivo do takrat. V upanju, da bo prej nuklearna vojna.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Oh, ljubi jezus. Ce mi gre pa kaj na zivce je pa reciklaza hudobcev. Izmislite si drugega, FFS ... :>


Saj že obstaja polno drugih samo uporabit jih morajo.

Skylord ::

No za vse zamudnike. Ali tiste, ki bi radi še en...krat pogledal.
Na HBO premiera;)

PunkDude ::

oo7 je izjavil:

Na film kot je bil Avengers bo treba počakati nekaj časa lahko tudi do 10 let.

Upam, da dlje.

oo7 ::

PunkDude je izjavil:

oo7 je izjavil:

Na film kot je bil Avengers bo treba počakati nekaj časa lahko tudi do 10 let.

Upam, da dlje.


Kadarkoli bo takega uspeha ne bo več.

PunkDude ::

Toliko bolje.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

PunkDude je izjavil:

oo7 je izjavil:

Na film kot je bil Avengers bo treba počakati nekaj časa lahko tudi do 10 let.

Upam, da dlje.


Kadarkoli bo takega uspeha ne bo več.


To je precej neumna izjava. Mogoce taksnega uspeha se nekaj casa ne bo, da ga pa ne bo nikoli vec, je pa traparija. Ce ne pride do propada civilizacije, bo taksnih uspehov se vec. :)

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

PunkDude je izjavil:

oo7 je izjavil:

Na film kot je bil Avengers bo treba počakati nekaj časa lahko tudi do 10 let.

Upam, da dlje.


Kadarkoli bo takega uspeha ne bo več.


To je precej neumna izjava. Mogoce taksnega uspeha se nekaj casa ne bo, da ga pa ne bo nikoli vec, je pa traparija. Ce ne pride do propada civilizacije, bo taksnih uspehov se vec. :)


Ne ne bo več.
Infinity War in Endgame sta bila finale serije 20 filmov tega ne bo več. Zdaj bodo posneli od 3-6 filmov in finale.
Drugi razlog pa so glavni Avengerji, ki so več ali manj zaključili razen Thor-a, ki mu je ostal še en film in vprašanje kaj se bo zgodilo z Hulkom. Kdor misli, da te glavne Avengerje lahko nadomesti neka Captain Marvel :|
Aja pa še Spidey in Sony.

Cruz ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

PunkDude je izjavil:

oo7 je izjavil:

Na film kot je bil Avengers bo treba počakati nekaj časa lahko tudi do 10 let.

Upam, da dlje.


Kadarkoli bo takega uspeha ne bo več.


To je precej neumna izjava. Mogoce taksnega uspeha se nekaj casa ne bo, da ga pa ne bo nikoli vec, je pa traparija. Ce ne pride do propada civilizacije, bo taksnih uspehov se vec. :)


Ne ne bo več.
Infinity War in Endgame sta bila finale serije 20 filmov tega ne bo več. Zdaj bodo posneli od 3-6 filmov in finale.
Drugi razlog pa so glavni Avengerji, ki so več ali manj zaključili razen Thor-a, ki mu je ostal še en film in vprašanje kaj se bo zgodilo z Hulkom. Kdor misli, da te glavne Avengerje lahko nadomesti neka Captain Marvel :|
Aja pa še Spidey in Sony.
Aha, ti misliš takšnega uspeha v superhero žanru? To bi se verjetno strinjal.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Ja pa tudi rekordnega Box offica ni več za pričakovati. Endgame je bil vrh vsega to sem upam trditi :P

Linko ::

ma daj.. ziher bo nekaj ven prišlo, ki bo imelo nov rekord. Za avatarja so tudi trdili, da ga bo nemogoče zrušit..

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Ja pa tudi rekordnega Box offica ni več za pričakovati. Endgame je bil vrh vsega to sem upam trditi :P


Cez deset let bo filme gledalo bistveno vec ljudi kot jih gleda sedaj. Razen, ce ne bo prislo do kaksnega drasticnega shifta pri konzumiranju zabavnih vsebin in filmi ne bodo vec tako popularni in mainstream.

T-h-o-r ::

ampak ne v kinu
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

GRT ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

PunkDude je izjavil:

oo7 je izjavil:

Na film kot je bil Avengers bo treba počakati nekaj časa lahko tudi do 10 let.

Upam, da dlje.


Kadarkoli bo takega uspeha ne bo več.


To je precej neumna izjava. Mogoce taksnega uspeha se nekaj casa ne bo, da ga pa ne bo nikoli vec, je pa traparija. Ce ne pride do propada civilizacije, bo taksnih uspehov se vec. :)

Se strinjam.
Precej neumna izjava.
Kakšnega uspeha, pa to je največja polomija v vsej filmski zgodovini.
A to da so - smo v takem številu šli gledat to polomijo štejete kot uspeh?
Takega faila, kot so naredili v AV Endgame ne morejo več ponovit. Nič čudnega, da je naslov Endgame.
Tako kot so oni uničili vse like to je nemogoče ponovit. Kaj so naredili z CA, kaj z Thorom, da ne govorim o Hulku, na koncu pa še z Ironmanom oz. Tonyem, ki jim je prinesel največ denarja. Pustili pa so najjače šalabajzere, da nadaljujejo to agonijo.
Poden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

opeter ::

T-h-o-r je izjavil:

ampak ne v kinu


Vprašanje, če bodo še kinodvorane v današnji obliki ter kakšna bo sploh filmska industrija.
No ja, do leta 2050 pravijo, da bo blizu 10 milijard ljudi na tem planetu.

Torej zna imeti VelikiKit še kako prav. Ali pa tudi ne.

Nekdaj so bile za zabavanje množice aktualne npr. gladiatorske igre, tega je danes malo oz. nič. Vsaj uradno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Horas ::

GRT je izjavil:

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

PunkDude je izjavil:

oo7 je izjavil:

Na film kot je bil Avengers bo treba počakati nekaj časa lahko tudi do 10 let.

Upam, da dlje.


Kadarkoli bo takega uspeha ne bo več.


To je precej neumna izjava. Mogoce taksnega uspeha se nekaj casa ne bo, da ga pa ne bo nikoli vec, je pa traparija. Ce ne pride do propada civilizacije, bo taksnih uspehov se vec. :)

Se strinjam.
Precej neumna izjava.
Kakšnega uspeha, pa to je največja polomija v vsej filmski zgodovini.
A to da so - smo v takem številu šli gledat to polomijo štejete kot uspeh?
Takega faila, kot so naredili v AV Endgame ne morejo več ponovit. Nič čudnega, da je naslov Endgame.
Tako kot so oni uničili vse like to je nemogoče ponovit. Kaj so naredili z CA, kaj z Thorom, da ne govorim o Hulku, na koncu pa še z Ironmanom oz. Tonyem, ki jim je prinesel največ denarja. Pustili pa so najjače šalabajzere, da nadaljujejo to agonijo.
Poden.


ti si samo zagrenjen hater pojma nimaš zakaj tako. RDJ ne bo več iron man, filme so posneli, avengerjev ni več kot so bli. torej so sw odločli za junaški konec.

pustili so like ki bojo še kako donosni v filmih in serijah.

raje pejt pančkat pobec pa glej svoje telebajske

oo7 ::

Linko je izjavil:

ma daj.. ziher bo nekaj ven prišlo, ki bo imelo nov rekord. Za avatarja so tudi trdili, da ga bo nemogoče zrušit..


Jaz sem govoril za MCU, da je bil Endgame vrhunec. Drugače pa bo enkrat prišel spet film, ki bo podrl rekord. Mogoče že 2021 Avatar 2.

oo7 ::

Starting 2020 with perfectly timed "I am Iron Man" // Sydney Fireworks 2020, Happy New Year!

Horas ::

https://www.imdb.com/golden-globes/acto...

hah, ko sm pa tole vidu, kdo bisi mislu da bo en pobec iz filma not another teen movie enkrat superhero

drvo ::

To je bil že prej, v Fantastic four.

Horas ::

hah pa res, džoni storm :)) ampak ne more se primerjat z avengerji!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

opeter ::

Džoni je bil kul.

Predvsem pa sta imela tista prva* filma (Fantastic Four /2005/ in 4: Rise of Silver Surfer /2007/) neko vzdušjo, ki jo novejši F4 deset let pozneje ni mogel doseči.

Bomo videli, kakšen bo nov Diznijev reboot.

*izvirni F4 film je tale:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

Do zdaj jim še ni uspelo narediti dobrega Fantastic 4 filma. Mogoče jim bo uspelo zdaj, ko so pod MCU - Fantastic Four

opeter ::

oo7 je izjavil:

Do zdaj jim še ni uspelo narediti dobrega Fantastic 4 filma. Mogoče jim bo uspelo zdaj, ko so pod MCU - Fantastic Four


2005 in 2007 nista bila slaba in čisto gledljiva. Vsekakor dosti boljša od 2015 variante.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Joe Russo Explains Captain America's Timeline In 'Avengers: Endgame'

https://heroichollywood.com/joe-russo-c...


Joe Russo je režiser filma.

BigWhale ::

Joj to je resnicno bedna razlaga za zajeb, ki so ga nardil. :))

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Joj to je resnicno bedna razlaga za zajeb, ki so ga nardil. :))


Kot kaže niso prav preveč resno vzeli potovanja čez čas :)

kiFni ::

Je Thanos res najmočnejše bitje v vesolju?
Fizično najmočnejši Avenger je Hulk, za pa njim Thor, če dodamo še moč groma je najmočnješi.
Torej kako je lahko Thanos premagal Hulka? Je razlog da je Hulk brezglavi smashman tip, Thanos pa iskušen taktičen bojevnik.
Hulk premetava vojaške tanke kot tenis žogice, skače med kontinenti... Mal je blo vse skup smešno, da ga je nalomu en tip brez nadnaravnih moči.
Thanos je fizično močen, samo se mi zdi da bi ga lahko v end game z lahkoto premagali vsaj trije Avengersi z vsemi svoji močmi ena na ena: Scarlet-Wanda, Thor, Carol Danvers - Captain Marvel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Horas ::

dobro razmišljanje res je. ampak če bi tako posneli bi bil en film pa konec :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

vostok_1 ::

I don't think you understood me friend.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

kiFni je izjavil:

Je Thanos res najmočnejše bitje v vesolju?
Fizično najmočnejši Avenger je Hulk, za pa njim Thor, če dodamo še moč groma je najmočnješi.
Torej kako je lahko Thanos premagal Hulka? Je razlog da je Hulk brezglavi smashman tip, Thanos pa iskušen taktičen bojevnik.
Hulk premetava vojaške tanke kot tenis žogice, skače med kontinenti... Mal je blo vse skup smešno, da ga je nalomu en tip brez nadnaravnih moči.
Thanos je fizično močen, samo se mi zdi da bi ga lahko v end game z lahkoto premagali vsaj trije Avengersi z vsemi svoji močmi ena na ena: Scarlet-Wanda, Thor, Carol Danvers - Captain Marvel


A ni imel Thanos power stone, ko je nabutal Hulka ?
Ja fizično je Hulk najbrž najmočnejši v Marvelu ampak fizična moč v stripovskem svetu ni ravno merilo za moč so še druge veliko močnejše moči.


Thanos je močan ampak daleč od najmočnejših.
Thanos z polno rokovico kamnov je že čisto druga liga.
Najmočnejša verzija Thanosa je bila, ko je posedoval HOTU heart of the universe.

The Heart is an object created by the One Above All, to bind the balance the of Good and Evil in the Multiverse. With the heart, you gain immense power to be essentially the fabric of all Creation.
He described the power beyond imagination. Its was much more powerful than both the Cosmic Cube and Infinity Gauntlet.
It gives it’s wielder Omni-Reality. Which more or less meaning in all present of the Universe so basically Omnipotence and Omnipresence.

kiFni ::

oo7 je izjavil:

kiFni je izjavil:

Je Thanos res najmočnejše bitje v vesolju?
Fizično najmočnejši Avenger je Hulk, za pa njim Thor, če dodamo še moč groma je najmočnješi.
Torej kako je lahko Thanos premagal Hulka? Je razlog da je Hulk brezglavi smashman tip, Thanos pa iskušen taktičen bojevnik.
Hulk premetava vojaške tanke kot tenis žogice, skače med kontinenti... Mal je blo vse skup smešno, da ga je nalomu en tip brez nadnaravnih moči.
Thanos je fizično močen, samo se mi zdi da bi ga lahko v end game z lahkoto premagali vsaj trije Avengersi z vsemi svoji močmi ena na ena: Scarlet-Wanda, Thor, Carol Danvers - Captain Marvel


A ni imel Thanos power stone, ko je nabutal Hulka ?

Je imel, ampak ga ni uporabil. Zato sem mislim kakšna je razlaga, da ga je lahko nabutal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

oo7 ::

kiFni je izjavil:


Je imel, ampak ga ni uporabil. Zato sem mislim kakšna je razlaga, da ga je lahko nabutal.


Verjetno zato, ker je to MCU Hulk in ne Hulk iz Marvel stripov.

oo7 ::

Kot kaže je film Avengers 5 v izdelavi.

'Avengers 5' Is Reportedly In Active Development At Marvel Studios
https://fullcirclecinema.com/2021/03/04...



Moderator če lahko popravi naslov teme v Avengers filmi ali kaj podobnega, da bodo Avengers filmi pod eno streho :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Film Doktor Strange Multiverse of Madness naj bi imel podoben efekt kot DC film Flash.

Govori se, da naj bi v naslednjem Avengers filmu zaradi dogodkov v Dr Strange 2 lahko videli spet stare Avengerje kot so Cap America, Iron-man, Črna vdova... ampak naj bi jih igrali čisto drugi igralci iz vzporednih zemlj... :|

FTad ::

Ma meni ta multiverse koncept sploh ni vsec.
««
23 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Love and Thunder [Thor 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8413913 (3867) Ganon
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235167 (11196) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182107 (1519) abyssus
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112499 (10836) opeter

Več podobnih tem