Slo-Tech

» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
1
...
21 22
23
»

yayo ::

opeter je izjavil:

Za razmislit. Marvelovi spektakli niso "pravi filmi

z druge strani pa Scorsese že vsaj dvajset let snema en in isti film... Osebno imam njegovih mafia in okolica buddies tragedij/komedij že malce poln kurac.

BigWhale ::

yayo je izjavil:

opeter je izjavil:

Za razmislit. Marvelovi spektakli niso "pravi filmi

z druge strani pa Scorsese že vsaj dvajset let snema en in isti film... Osebno imam njegovih mafia in okolica buddies tragedij/komedij že malce poln kurac.

Jaz se sicer ne strinjam z Scorsesejem, da niso pravi filmi, samo tole pa tud ni res. Tip je posnel cez dvajset filmov in kakih pet jih lahko karakteriziras kot gangster/mob filmi. :)

yayo ::

seveda imaš prav, zameril se mi je s scenarijem za serijo Vinyl, ki bi lahko veliko povedala o ameriški glasbeni industriji v sedemdesetih, pa se je po dveh epizodah sprevrgla v mafiado z njegovimi karakterističnimi klišeji. Tudi Wolf of WS je meni bil bolj rolleyes Od takrat mi gre Scorsese bolj na jetra, ampak v zgornjem komentarju sem mimo ustrelil, pa ne, ker ne bi poznal njegove filmografije, kar tako.

BigWhale ::

Ma, men je tko al tko cel mafia/gangster zanr mal priskuten. :)

Cruz ::

Horas je izjavil:

na partisu: for free8-)
Najlepša ti dala za to obvestilo. Zdaj sicer vidim, da je že nekaj časa na voljo. Bom danes pogledal. :)

opeter je izjavil:

Za razmislit.

RTVSLO - Martin Scorsese: Marvelovi spektakli niso "pravi filmi"

"Ne gledam jih. Pa sem se potrudil, veste," je režiser modernih klasik Pobesneli bik, Taksist in Dobri fantje pred kratkim dejal za revijo Empire. "Ampak to niso filmi."

Svoje stališče je pojasnil takole: "Čeprav so dobro narejeni in igralci v njih dajejo od sebe največ, kar je v takšnih okoliščinah mogoče, take spektakle vidim kot tematske parke. To ni filmska umetnost, s katero skušajo človeška bitja posredovati čustvene in psihološke izkušnje drugim človeškim bitjem".
V prvi vrsti reklama za njegov nov film.

yayo je izjavil:

seveda imaš prav, zameril se mi je s scenarijem za serijo Vinyl, ki bi lahko veliko povedala o ameriški glasbeni industriji v sedemdesetih, pa se je po dveh epizodah sprevrgla v mafiado z njegovimi karakterističnimi klišeji.
Enako, my favourite disappointment.

P.S. Po mojem mnenju je After Hours njegov daleč najboljši film. Upam, da se še kdaj dotakne takšnega stila.

Horas ::

scorseseja spoštujem mi je top 5 režiserjev ampak tule ga mal bixa. on je pač iz drugih časov in tile heroes movies ima drugo ciljno publiko kot martin z svojimi gangsta filmi. in kot je en napisal reklama za svoj film. pa da se mal trača.

starboi ::

Horas je izjavil:

scorseseja spoštujem mi je top 5 režiserjev ampak tule ga mal bixa. on je pač iz drugih časov in tile heroes movies ima drugo ciljno publiko kot martin z svojimi gangsta filmi. in kot je en napisal reklama za svoj film. pa da se mal trača.

Je kar res, kar je izjavil ... ne mečimo si peska v oči. Vsi njegovi filmi blestijo z izjemno zgodbo, dialogi, perfektnimi predstavami igralske zasedbe in femonemalnim delom ekipe za kamero. Medtem ko na drugi strani filmi superherojev "blestijo" z zlajnanim "cheasy" humorjem, ki navdušujejo samo predpubertetnike, kar se posledično čuti pri dialogih in povprečnih predstavah večine igralcev, ker je scenarij izjemno povprečen za že tako nizke današnje standarde. Da ne pozabimo na prisotnost CGI-ja , ki bi sam rekel, da je 90%+ prisotn in filmu odvzame dušo in samo kvaliteto. Je kar velika razlika med tem, kar nam na pladnju servira Scorsese, Tarantino, Fincher, Villeneuve in pa še geniji, ki so postavljali standarde pred njimi ( Sergio Leone, Kubrick, Hitchcock, Kurosawa ,... ), jih je veliko, da bi jih lahko naštel. To kar se danes štanca je najnižji nivo, ki ga je Holivud možen spraviti iz sebe, saj je večinoma poudarek na tem kar sem zgoraj opisal in zame osebno noben film ne bo predstavljal kvalitete, kjer bo zgodba sekundarnega pomena in CGI z dialogi polnega otroškega humorja na ameriški način predstavljala primani pomen. Lp

M-Power ::

starboi je izjavil:

Horas je izjavil:

Je kar res, kar je izjavil ... ne mečimo si peska v oči. Vsi njegovi filmi blestijo z izjemno zgodbo, dialogi, perfektnimi predstavami igralske zasedbe in femonemalnim delom ekipe za kamero. Medtem ko na drugi strani filmi superherojev "blestijo" z zlajnanim "cheasy" humorjem, ki navdušujejo samo predpubertetnike, kar se posledično čuti pri dialogih in povprečnih predstavah večine igralcev, ker je scenarij izjemno povprečen za že tako nizke današnje standarde. Da ne pozabimo na prisotnost CGI-ja , ki bi sam rekel, da je 90%+ prisotn in filmu odvzame dušo in samo kvaliteto. Je kar velika razlika med tem, kar nam na pladnju servira Scorsese, Tarantino, Fincher, Villeneuve in pa še geniji, ki so postavljali standarde pred njimi ( Sergio Leone, Kubrick, Hitchcock, Kurosawa ,... ), jih je veliko, da bi jih lahko naštel. To kar se danes štanca je najnižji nivo, ki ga je Holivud možen spraviti iz sebe, saj je večinoma poudarek na tem kar sem zgoraj opisal in zame osebno noben film ne bo predstavljal kvalitete, kjer bo zgodba sekundarnega pomena in CGI z dialogi polnega otroškega humorja na ameriški način predstavljala primani pomen. Lp

Dark Knight triologija nima veliko CGI-ja ima odlično zgodbo in igro... Dark Knight je tudi odličen mafijski film tako da to kar si napisal je navadno posploševanje >:D

Pa so še drugi filmi, ki imajo dobro odraslo zgodbo in ne pretiranega CGI-ja Winter Solider, Logan, V for Vendeta, Watchmen (no ja ta ima malo več CGI)...

Kolikor berem bi sem pasal tudi nov Joker čeprav ga še nisem uspel pogledati.

starboi ::

M-Power je izjavil:

starboi je izjavil:

Horas je izjavil:

Dark Knight triologija nima veliko CGI-ja ima odlično zgodbo in igro... Dark Knight je tudi odličen mafijski film tako da to kar si napisal je navadno posploševanje >:D

Pa so še drugi filmi, ki imajo dobro odraslo zgodbo in ne pretiranega CGI-ja Winter Solider, Logan, V for Vendeta, Watchmen (no ja ta ima malo več CGI)...

Kolikor berem bi sem pasal tudi nov Joker čeprav ga še nisem uspel pogledati.

Dark Knight trilogija je meni ena izmed ljubših poleg Dollars in The Godfather ... The Dark knight je daleč najboljši film o superherojih... sem bolj ciljal na Marvelova škropucala, da se popravim. Watchmen je tudi dobra zadeva , ampak še kar vseeno stojim za besedami iz svojega prejšnjega prispevka.

rabelj5 ::

velja enostavno pravilo - če ti ni všeč, ne glej

Tony stark je živ ? Fan teroija :P

TONY STARK is backed up in form of an A.I. ! Possible proofs from ENDGAME. Endgame's scene no one noticed,' they wrote. Consider us intrigued.

They cite a scene near the end of the movie, which sees a hologram of Tony speak to Pepper (Gwyneth Paltrow) and his daughter Morgan (Lexi Rabe) from beyond the grave.

While it's assumed he recorded the unique message to say goodbye to his family for him in the event of his death, the fan was suspicious about the way the hologram makes eye contact with Morgan, with its eyes darting between his wife and child.

'How would Tony know that Morgan would be sitting on the Sofa when Pepper and Morgan would be watching the Hologram and also how would he know the location from where the hologram was getting projected?' they asked.

'Not just the location but how would a 3D hologram make an eye contact with a human (Morgan). How would Tony know the locations before recording?'

https://metro.co.uk/2019/10/11/avengers...

Na film kot je bil Avengers bo treba počakati nekaj časa lahko tudi do 10 let.
1
...
21 22
23
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Box Office - zaslužek filmov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
40620860 (20) M-Power

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

18995 (407) abyssus
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

11818480 (4530) M-Power
»

Ant-Man

416297 (4634) opeter

Več podobnih tem